usa

90 dní...

By Linda Taylor - 4:13:00


do odchodu z USA...
Čas, na ktorý som tak dlho čakala je takmer tu, no a na mňa prišli zmiešané pocity. Vedela som, že na tento deň príde a v kúsku duše som sa naň i tešila. Možno to bude znieť divne, ale hoc Ameriku milujem, nie je to miesto, kde by som chcela stráviť zvyšo svôjho života. Teda aspoň nie Jersey. Myslím si, že keby som mala na výber Californiu alebo Floridu tak by som tento výrok prehodnotila.
Na jednu stranu sa na odchod teším, no na druhej strane som si to tu dosť osvojila a Amerika sa stala tak nejako súčasťou môjho života. Vytvorila som si tu veľa známostí s ľudmi ktorích stretávam denno denne. Bude divné zo dňa na deň odísť a tak nejako ,,vymazať,, týchto ľudí zo života. Viem, že je rok 2017 a existujú sociálne siete, ale predsa len, to nie je ono.
Keď som odchádzala zo SVK, vedela som že na nejaký ten čas neuvidím svojich známych, ale vedela som že tak ako odídem, sa počase i vrátim. Odchod z USA je ale iný, tu viem že väčšinu a možno ani nikoho, už nikdy neuvidím.
Čo sa týka práce Aupair, tak Vám môžem úprimne povedať že tá mi chýbať nebude a každý pracovný deň si odpočítavam do konca. Nechápte to zle, nie že by táto práca bola niečo hrozné, práveže naopak. Práca aupair mi dala veľmi veľa, ale strávila som ako Aupair 4 roky, navštívila som krajiny ktoré som chcela, zdokonalila som sa v jazyku a tak nejako mi tento program už nič nedáva, skôr berie.
Neviem sa dočkať na ten moment, kedy sa odsťahujem od hostrodiny (do svojej krásnej, bielej, Instagram & Youtube ready izbičky)  a budem mať opäť možnosť posunúť sa v živote niekde inde. Hlavne sa teším na kľudnú domácnosť bez detí a nejaké to súkromie, pretože toho až tak veľa v hostrodine nemáte.

Možno ste postrehli, že poslednú dobu, nie som až taká aktívna na blogu, ale jednak je to kvôli tomu, že sa snažím užiť si posledné mesiace v USA a onak, je môj život za poslednú dobu tak nudný, že naozaj nie je čo zdielať. To že môj notebook nie je shopný načítať ani len google bez toho aby mi padol celý systém asi ani nestojí za reč ale i to je jeden z dôvodou prečo sa blogu tak nejako vyhýbam.
Okrem toho i plánujem, čo ďalej a snažím sa tak nejako zhrnúť svoje možnost po príchode na Slovensko (aka, snažím sa vymyslieť plán ako sa stať milionár za 90 dní, takže sa pri príchode na slovensko vyhnem čakaniu na Úrade práce).
V zálohe mám pár plánov, ktoré by som rada zrealizovala, no o tie sa s Vami podelím neskôr vo videu na Youtube, kde som za poslednú dobu, oveľa aktívnejšia ako na blogu.

Pre dnes, by to bolo asi všetko, chcela som sa s Vami podeliť o to čo mi momentálne beží hlavou a zdielať s Vami moje pocity.
Ja Vám prajem krásny začiatok Novembra a užite si posledné dva mesiace tohto roku <3
  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

  1. je super, že si nasala čo najviac skúseností, to sa vždy zíde ;)

    Sabi z blogu Beautiful savage

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)