usa

Na skok do Vegas

By Linda Taylor - 6:05:00


Krásny začiatok týždňa Vám prajem. Včera som priletela z Vegas,  kde som mala prestup z Los Angeles. Medzi mojim letom z LA do Vegas a späť do Newarku bolo niekoľko hodín a tak sme so sestrou namiesto čakania na letisku, vyrazili do mesta. Prileteli sme krátko po tretej a tak sme do nášho nasledujúceho letu o pol noci, mali času až až. Keďže článok z Nevady tu ešte nebol, rozhodla som sa ho napísať ako prvý a zvyšok výletu z LA pridám neskôr.
Celý výlet som absolvovala s mojou mladšou sestrou, takže Vegas som si užila iba z tej turistickej stránky a žiadny nočný život sa nekonal. Osobne si myslím, že Vegas vie očariť i bez toho ale predsa len, nejaká tá párty, dve, tri ku Vegas patria a preto ak máte možnosť, si to nenechajte ujsť.
So sestrou sme sa vybrali pozrieť si Strip, čo je časť vo Vegas, kde to žije. Ešte by som dodala, že sme sa vybrali zrovna v najteplejšom období a počasie počas dňa dosahovalo teplotu 45°C. Teplo nám dalo zabrať a každých 5 minút sme museli vojsť niekde do obchodu, aby sme sa schladili. Poviem Vám, aj napriek tomu že teplo milujem, život tu si rozhodne neviem predstaviť.
Jedna z vecí, ktoré sme vo Vegas plánovali bola návšteva CocaCola Company a Bellagio.
Coca Cola bola ako prvá a v predajni sme vyskúšali cestu okolo sveta, čo je v preklade 16 medzinárodných drinkov od CoCa Cola z celého sveta. Chute boli rôzne, niektoré dobré, niektoré až tak nie no najviac mi chutila asi melónová Fanta. 
Neskôr sme sa vybrali prezrieť si celý strip, kde je časť New Yorku, Paríž a zakončili sme to pri Bellagio, kde je prekrásna fontána. My sme tam ostali na 3 fotnánové prevedenia, no najkrajšia bola asi prvá, keď fontána ,,tancovala,, na Titanic. Ak budete niekedy vo Vegas, toto je vec, ktorú si určite nenechajte ujsť , osobne si myslím že to stálo za to.
Nakoniec ešte pár fotiek, veľa ich však neni.
Majte sa krásne <3 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Ta CocaCola Company zní dost zajímavě! Bylo tam třeba u toho napsané složení? Někde jsem viděla test Fanta a byl dost rozdíl v procentech pomeranč.šťávy apod. :)

  Zápisky z cest a života v Anglii ⇨ Diary of M

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádherný fotky, muselo to tam být úžasný :) V Americe jsem ještě nebyla..
  BLOG EVERYTHIN KATE

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ako pozerám, tak pozerám.. Vegas je krásne mesto, ale tie Reese's ma nachli o čosi viac <33

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Panebože! Tak moc bych tam chtěla. Moje sestra právě je v LA a můžu jí taky jen závidět. Doufám, že se tam taky někdy podívám :-)
  www.jdeocestu.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ta ochutnávka mě zaujala, to bych taky ráda vyzkoušela - jako milovnice Coca Coly :D Ale mě celkově Vegas hodně láká, pokládám ho za velmi zajímavé místo a ten noční život bych si tam rozhodně chtěla zažít. Ale chápu, že ne vždy to jde.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)