usa

Ako som si splnila sen - Narodeniny v Los Angeles

By Linda Taylor - 11:48:00


Asi začnem rovno tým, že viem aký je dnes dátum a i to, že som svoje narodeniny oslávila nejaké tie mesiace dozadu. Nemala som však ale prístup ku fotkám z Kalifornie, kde som narodeniny oslavovala a tak som článok presunula až na dnes. Plánovala som ho už vynechať úplne, ale rozhodla som sa, že ho nakoniec napíšem, pretože tieto narodeniny, boli pre mňa veľmi významné a rozhodne sa chcem podeliť o fotografie. Boli to moje 22. narodeniny, takže žiadny okrúhly vek, ale tento rok, som si splnila svôj teenegerský sen.
Už ako teenegerka som snívala o Kalifornii, asi ako väčšina dievčat, ktoré sledujú všetky tie americké filmy a seriály. Los Angeles bol pre mňa raj na zemi a za jeden deň tam by som bola ochotná obetovať i vlastný život.
Rok 2016 a ja som si svôj malý-väčší sen splnila. Svoju dovolenku som si naplánovala presne na narodeniny a to do slnečnej Kalifornie, konkrétne Los Anegeles. Cestovala som spolu s kamarátom, ktorý mi narodeniny spríjemnil milou ozdobou a tortou. Neoslavovala som vo veľkom, ale oslavovala som sama so sebou, že to, po čom som tak veľmi túžila sa splnilo. Každý rok som si sfukovala sviečky iba s jedným prianím. Navštíviť Los Angeles. A tento rok som si tie sviečky sfúkla tam. Tieto narodeniny si rozhodne budem pamätať a som zvedavá, čo mi prinesú tie budúco ročné, ktoré strávim opäť v USA. To by som chcela skúsiť takú ,,americkú - dospelácku,, klasiku v Las Vegas prípadne Road Tripom po USA.
  • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

Ďakujem Vám za každý komentár :)