usa

Tekvicová farma v USA

By Linda Taylor - 12:13:00


Ahojte. Pred pár dňami, respektíve týždňami som konečne navštívila tekvicovú farmu v USA. Odtrhnúť si svoju tekvicu na tejto farme, bolo z jedna vecí ktoré som v USA chcela vyskúšať. 
Vzbrali sme sa na jednu malú farmu, v okolí môjho domu v mestečku Westfield. Podľa google mala táto farma dobré recenzie takže i to bol dlvod, prečo sme vybrali práve tú.
Úprimne zrovna táto farma, bola skôr pre malé deti, ale rýchlo sme sa cez to preniesli a užili si to i tak. 
Hneď ako sme prišli, zobrali sme si malý vozík a zammierili to rovno ku tekviciam. Tekvice boli všade naokolo, každej farby, veľkosti, tvaru. Vybrať ste si mohli naozaj podľa svojich predstáv. Okrem tekvíc, tam bolo i kopu deté, ktoré sa snažili  pre seba nájsť tu najväčšiu tekvicu.


Po nejakej dobe, sme si konečne odniesli svoje tekvice, jednu malú a veľkú, no ku vykrajovaniu sme sa nedostali. Vyberanie nás natoľko unavilo a vyčerpalo, že sme potrebovali doplniť energiu a zamierili to do najbližšej reštaurácie s jedlom. Po výdatom jedle, už energia nebola vôbec a tak sme vykrajovanie nechali na inokedy. 
Bola to super skúsenosť, vyskúšať si opäť niečo americké. Ak sa nachádzate v USA a neviete čo so svojim časom, určite odporúčam sa isť na farmu minimálne pozrieť. 
Nakoniec už iba fotogtrafie aby som Vám farmu aspoň trošku priblížila.Verím, že sa Vám budú páčiť  a prajem Vám krásny zvyšok dňa ♥Hey guys! It´s been few days since I visited Pumpkin Farm in USA. Pick your own pumpkin was on my ,,To do List,, so I was kind of excited. 
I found a farm close to my house in Westfield and went there with my boyfriend on Sunday. There were a many of farms around however, the one nearest to my house had the best reviews on Google and was rated number in my town for years. When we arrived there the first thing we had to do was grab a trolley and walk to the other side of the farm where all the beautiful pumpkins were sitting.  The pumpkins were seriously everywhere, so many kinds and sizes. There were a lots of kids around, trying to find the biggest pumpkin for them. We took two pumpkins and now they are ready to be cut. We haven´t done that yet, because after farm, we got hungry and lazy, so we put pumpkins away and we are gonna cut them this weekend. Was a nice experience and I would suggest, when you have nothing to do during the day it is a good idea to spend your time there. I have some nice pics for you. I Hope you would like it and have a nice day ♥

 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Krásný fotky, tohle musí být úžasný zážitek :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jéé, to je tak krásne :D Škoda, že nie som v USA :DD
  Girl with pink nails aj s GIVEAWAY!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. wau, tak toto by som chcela niekedy zažiť na vlastne oči :D

  http://barborasurakova.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)