Z fitka do kuchyne - Špeciál

By Linda Taylor - 7:44:00

Krásny deň Vám prajem, dúfam, že ste ho začali s úsmevom ako i ja.
Už je to nejaký ten rok a možno i dva, čo mi od Vás chodia pravidelne správy ohľadom zdravej stravy. Dosť často sa ma pýtate na to, ako sa stravujem, ako vyzerajú moje raňajky, obed, večera alebo ako so zdravým stravovaním začať.
Článkov na túto tému som písala už viac, ale dnes prichádzam zase s niečim novým, čo pomôže hlavne ľudom, ktorí nevedia ako so zdravým stravovaním začať vzhľadom na to, že si zdravé jedlá nevedia pripraviť. 

Keď som so zdravým stravovaním začínala ja, recepty som si zväčša hľadala na internete, na zahraničných stránkach. Dnes sa ale zo zdravého stravovania stal menší hit a tak na zdravé recepty narazíte už skoro všade. 
Ja sa dnes budem venovať špecifickému zdroju a tým je kniha z Fitka do kuchyne - Špeciál.
O knihách z Fitka do kuchyne som počula už dávnejšie a taktiež som o nich pár krát i čítala na blogoch. Nikdy som sa ale ku knihe nedostala, pretože mi prišli nepotrebné a vystačila som si so svojimi receptami, ktoré som si zaužívala. Chyba!
Mať doma kuchársku knihu je poklad a nehrozí, že by som pár krát zaváhala o tom, čo pripravím na večeru. Recepty si zväčša vyberám podľa obsahu chladničky ale niekedy vyberiem dopredu recept a potraviny dokúpim. Môj jedálniček momentálne tvoria 30% nové recepty a zvyšok sú recepty, ktoré patria ku mojim srdcovkám. 
Zaobstarať si knihu so zdravými receptami sa oplatí hlavne kvôli tomu, že svoj jedálniček obohatíte o nové recepty a tak pre Vás zdravé stravovanie nebude nudné, pretože budete stále objavovať niečo nové a chutné. 
Medzi najväčšie plus tejto knihy sú kalorické tabulky. Ku každému receptu nájdete kalorické hodnoty a taktiež obsah proteínov/sacharidov/tukov. Veľké plus hlavne ak si kalórie počítate, pretože povedzme si na rovinu, počítať kalórie pri jedlách je občas pekne otravné, takže tu ušetríte svôj čas. 


Jedno menšie plus, majú za mňa i fotografie z ktorých si jedlo priamo vyžaduje, aby som si ho pripravila. Keď som knihu držala v ruke prvý krát, mala som problém si vybrať, ktorý recept vyskúšam ako prvý. Samozrejme, milovník sladkého som začala dezertami a polievkami. 
V knihe nájdete i obsah, kde si viete pozrieť, čo všetko kniha obsahuje ako raňajky, dezerty, polievy, bezmesité jedlá, šaláty a omnoho viac. V knihe nájdete i zopár sezónnych receptov, ja sa dnes zrovna chystám na tekvicovú polievku.
Táto kniha je moja prvá kuchárska kniha (ak nerátam staré mamine kuchárky, z ktorých som opisovala recept na muffiny) a musím povedať, že ma milo prekvapila. O nejakú dobu sa chystám na Slovensko a na mojom To Do Liste je zaobstarať si predchádzajúce vidanie. Ak máte s niektorou knihou Z fitka do kuchyne skúsenosť, určite mi dajte vedieť, ktorú odporúčate. Ja môžem spokojne povedať, že Špeciál vydanie naozaj odporúčam. 
Na fotkách nájdete moje obľúbené raňajkové recepty z knihy - vajíčková omeleta so špenátom a chia puding.

No a na koniec, aby som nezabudla, vyhlásenie súťaže ktorá prebiehala na Instagrame o túto knihu. 
Víťazku som nemusela ani losovať, bola to samozrejmosť, pretože konkrétna osoba pridala fotku jedla takmer každý deň počas celej súťaže, takže si myslím, že výhra jej patrí zaslúžene. 

_tinkafood_
♥Gratulujem♥
Ozvem sa ti osobne na IG
Špeciálne Ďakujem všetkým dievčatám, ktoré sa zapojili a môžete sa tešiť čoskoro na novú Giveaway.
  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

Ďakujem Vám za každý komentár :)