World Sweat Tour Kayla Itsines + Meet & Greet

By Linda Taylor - 9:35:00

Waaau. Ono sa to naozaj stalo a amerika naozaj splnila môj malý sen. Ani neviem kde začať, ale najlepšie by bolo asi tým, kto vlastne Kayla je. Možno ju veľa z Vás pozná, ale určite sa nájdu i ľudia, ktorí o nej nikdy nepočuli. Kayla je jedna z najznámejších fitness guru na svete a preslávila sa hlavne jej BBG tréningovým plánom, ktorý zmenil životy tisícky žien na celom svete. Ja sa priznám jej tréningy som cvičila len občas, pretože mi tento štýl tréningu až tak nevyhovuje, ale za to Kaylu sledujem na jej sieťach pravidelne. Je to neuveriteľne inšpiratívna a ambiciózna slečna, ktorá svojím pozitívnym prístupom motivuje všetkých naokolo. Každý rok, organizuje svetový bootcamp, kde si môžete vyskúšať jeden tréning s ňou. Nie je to však tak jednoduché, lístky sú vypredané v priebehu pár minút.
Dostať sa ku lístku, bolo pre mňa obrovské šťastie a ešte teraz som za to vďačná. Bootcamp bol v  New Yorku a dievčatá prilietali z celej USA a Kanady len aby mohli zažiť pár hodín s Kaylou.
Byť tam, bola neuveriteľná skúsenosť a pravdepodobne tá najlepšia z USA. Toľko motivácie a ľudí ktorí zdieľajú lásku k fitness na jednom mieste. Ani neviem opísať pocit ktorý som zažila pri objatí od osoby, ktorá v mojom živote zmenila pohľad na toľko vecí.
Čo ale viem na 100%, že verím v to a spravím všetko pre to, aby som jeden deň bola aspoň z 25% tam, kde je dnes ona a bola inšpiráciou pre mnoho dievčat, ktoré sa rozhodli zmeniť svôj život.
To by bolo pre dnes všetko, pár fotiek nakoniec a ku tomu vlog, ktorý som pre Vás točila počas celého dňa.

Wooow. It really happened and America made my dream come true. I don´t really know, where should I start, but I guess, at first I will tell you something about Kayla. I think lots of you know her, but also some of you don´t.
Kayla is one of the most popular fitness guru in the world. She is the author of the BBG workout which have changed the life of the thousands of women from whole world. To be honest, I didnt really workout her training plans because I prefer other types of the workout but I follow her on the social media all the time. She is so inspirational and ambicious woman, whose with her positive attidute motivates everybody around her.
Every year, she organizes World Sweat Tour , where her fans can get one workout with her. However, it is not that easy to get ticket , because it is sold out in few minutes. I was so lucky, I got the ticket and I am so thankful. The bootcamp was in NYC and people came from whole USA and Canada just to see her.
To be there, was probably my best experience since I have lived in USA. So much motivation and girls who share the same hobby in one place in the same time . I can´t really describe what I felt like, when the woman whose changed my mind and kind of my life was hugging me.
Today I can say for sure, I hope I will reach at least 25% of her succes. I think I am done for today and I am sharing with you some photos from this day. I also made a vlog for you so I hope you will enjoy it, but its in my slovakian language so sorry about that.

 • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Wau ! Kaylu občas cvičím, no sledujem ju na sociálnych sieťach a vyzerá naozaj skvelo. Muselo to byť skvelé stretnúť sa s ňou :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc hezký článek :-) závidím ti zážitek setkání s Kaylou Lidni :-) Také jí sleduji už dlouho a musím říct, že BBG na mě opravdu fungovalo (cvičila jsem asi 6 týdnů). Viděla jsem výsledky za relativně velmi krátkou dobu. :-) Jen je těžké vytrvat a nevynechat. Když jsem ale měla 14 h směny v práci musela jsem z toho kola ven a už jsem se do něho nedostala zpět.:-)
  Pozdravy

  Klára :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mně se podařilo získat lístek na cvičení s Kaylou do Londýna a bylo to parádní :-) Ona je naprosto úžasný člověk. Je tak milá a laskavá :-) Doufám, že příští rok pojedu zase :-)
  Lucka.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)