Miami Wynwood Walls

By Linda Taylor - 11:22:00


Krásny slnečný deň Vám prajem. Od Miami je to už nejaká doba, ale na blog najeko nebol čas (alebo nálada?). Mala som trošku prechodné obdobie a zamerala som sa skôr na gym než na blog, začala som už jazdiť na aute čiže stále niekde lietam a okrem toho mi začala hlavne škola. Inak povedané večer padám do postele polomŕtva a čas ktorý som mala vyhradený na články teraz využívam na spánok. Ale už som sa do nového režimu zabehla takže mám opäť vyhradený čas na všetko. 
Dnes sa vrátim späť o pár týždňov ku Miami a ku poslednému dňu ku ktorému som Vám natočila i Vlog. Ten už nejaký ten týždeň je na Youtube a nájdete ho tu Vlog Miami
Príspevok bude kratší, bude skôr o fotkách, pretože Vám chcem ukázať to, čo sa mi nepodarilo zachytiť na videu. Posledný deň sme navštívili krokodíliu farmu, kde plávate na loďke medzi krokodílmi a nakoniec sme sa boli pozrieť vo Wynwoode. O tom som písala už v článku Čo vidieť na Miami ale ja som nevidela.
Ku Miami mám  ešte jeden článok ale ten bude skôr taký cestovateľský všeobecne takže s ním chvíľku počkám a koncom týždňa sa môžete tešiť i na článok o Kayle Itsines. Ako som písala dávnejšie na fb, na Youtube sa vracám a tak z tohto dňa s Kaylou mám i vlog, ktorý príde spoločne s článkom. To by bolo pre dnes všetko, len tak v skratke, užite si fotky ♥Hey Guys, I hope you all have an amazing sunny day. 
It has been some time since MIAMI altough I had no time (mood?) for the blog... I have been focusing on working out in the gym and of course started attending language courses again... So that is why I use all the free time to get some sleep. But I am full of energy again, got used to all the busy life and can get back to you
So today, I am gonna take you back to Miami to last day there.
The vlog from that day is already on Youtube you can find it here Vlog from Miami, today I just wanna show you some photos I took there. The last day, we spent at aligator farm and then we went to Wynwood which is district full of graffiti and arts.
I have one more post about Miami but its more about travel information so I will post it another time but at the end this week I have for you post about Kayla Itsines Bootcamp and also you can look forward to vlog from this day.
I think thats all for today, its more about the photos so lets enjoy them! • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Stale si nam neprezradila tu velku vec co si slubovala v minulom clanku 😕😃 cakameee

  OdpovedaťOdstrániť
 2. upna nadhera :) chcea by som sa tam niekedy pozrieť

  http://barborasurakova.blogspot.co.ke

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratulko k anglickému prekladu, zvládla si to na jedničku <3

  Bari Bircak

  OdpovedaťOdstrániť
 4. To je tak krásné, proč něco takového nemáme v ČR :(

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Pekný článok a super fotky :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)