usa

New York s Anetkou

By Linda Taylor - 10:28:00


V článku s Central Parkom, som Vám spomínala niečo málo o tom, ako som mala návštevu z Coloráda. Pôvodne som neplánovala písať samostatný článok, ale nakoniec som sa rozhodla, že sa s Vami o tento víkend podelím. Bol to skôr taký turistický víkend a rozhodne stál za to. 
Anetka priletela štvrtok v noci spolu s mojím manželom, ktorého mi stihla bez môjho vedomia dohodiť po ceste. To je tak keď idete dlhú cestu Uberom. 
Bohužiaľ som mu musela povedať nie, čím som zrujnovala celý jeho živo,t ale čo už. Späť ku víkendu, cez ktorý sme veľa nenaspali, čo uvidíte i na fotkách, hah. Vždy sme ráno skoro vstávali a do postele sme šli po polnoci.
V piatok sme vyskúšali New Yorskú akciu s promotérom. Pointa toho je tá, že sa pekne oblečiete do šiat, nahlásite sa promotérovy a máte večeru, alkohol a vstup na party zdarma. Počula som o tom veľa negatívnych ohlasov, ale nám sa páčilo i keď party sme museli vynechať. 
Pred polnocou sme sa ešte pofotili na TimeSquare a utekali(doslova) na vlak domov. 
V sobotu sme deň začali v Magnolia Bakery, čo je slávna pekáreň zo seriálu Sex v Meste. Čítala som na internete, ževraj je veľmi obľúbená a na jedného zákazníka je obmedzený počet kusov, ktoré si môžete zakúpiť. Mňa osobne ale sklamala, pretože ceny ani zďaleka nezodpovedali kvalite. Priemerná chuť, vysoká cena. Ale bolo to predsa vo filme, tak sme museli skúsiť. 
Ďalšia zástavka bol apartmán Carrie zo Sexu v meste a reštaurácia zo seriálu Priatelia. 
Nakoniec sme navštívili ešte Brooklyn, Brooklyn Bridge, centro New Yorku a v nedeľu sme už iba chilloutovali a užívali atmosféru neďaleko Time Square. V nedeľu po obede, ma Anetka už opustila a odišla späť do Hôr. 

Bol to fajn víkend a páčilo by sa mi, tu mať každý víkend nejakú spoločnosť. Človek si ten voľný čas, potom oveľa viac užije. 
To by bolo pre dnes všetko, hlásim sa onedlho ♥ • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. dokonalý život ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky! :) musí tam byť úžasne :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Jejko pekné fotky :) A super článok :)
  partofnicol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Skvelý článok a úžasné produkty :) Inak, dala som si ťa aj do sledovania, máš super blog. :) hrozne ma poteší ak to aj ty opätuješ <3
  začínam a neber to ako reklamu:)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krása. Som na tvojom blogu prvýkrát a veľmi ma zaujal. Tiež by som raz chcela navštíviť Ameriku. Asi by som si vedela predstaviť život tam. Uvidíme čo prinesie budúcnosť. V každom prípade je NY jeden z mojich najväčších snov.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.it/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)