Bloger Roka 2015 - 3.miesto

By Linda Taylor - 20:40:00Ďakujem, to je asi jediné slovo, ktoré dokážem povedať. Respektíve mám v hlave toľko slov, ktoré by som Vám chcela povedať, ale neviem ich zložiť do žiadnej rozumnej vety, tak si myslím že jedno slovo Ďakujem, znie oveľa lepšie. 
Ďakujem za každú Vašu podporu a nie len tú počas hlasovania. Podporujete ma každý deň, či už komentármi alebo správami. Ste to Vy, kto drží tento blog ,,pri živote,, a dávate mi inšpiráciu na to písať články. I keď články nie sú 3x týždenne a niekedy mi to trvá, ide o to, že sa snažím vždy písať o niečom, nie len tak o ničom.Ako teraz, hah. 


Ďakujem, patrí aj organizátorom, ktorí sa poučili z minulého roka a spravili nám lepšie kategórie a vylepšili nedokonalosti. Zvládli všetkú prácu okolo organizácie, čo verím že dalo zabrať. 
Ďakujem porotcom, ktorí dali možnosť blogerom dostať nejakú spätnú väzbu. 
Je iné keď Vás hodnotí fanúšik pretože tam je to skôr o sympatiách. Rozhodcovia hodnotia na základe kritérií a tak je to o trošku viac objektívne.
Ďakujem sponzorom, ktorý blogerom venovali za odmenu zopár výhier.


Ale pekne po poriadku, začnem od začiatku. Kto ma sledujete na sociálnych sieťach tak asi viete, že som sa zúčastnila súťaže Bloger Roka 2015 v kategórii zdravý životný štýl. Už od začiatku som váhala, do ktorej kategórii sa zaradím. Nevedela som, či to bude život umenie a kultúra alebo zdravý životný štýl. 
Nakoniec som sa ale rozhodla pre zdravý životný štýl, pretože pre mňa zdravý životný štýl neznamená iba jedlo a cvičenie ale celková harmónia tela a duše. A ku tomu patrí aj pozitívne myslenie, plnenie svojich snov a to sú všetko veci, o ktoré sa s Vami na blogu delím. 
V tomto článku budem úprimná a poviem Vám moje pocity ,,od začiatku až dokonca,,. 
Do kategórie som vstupovala s dobrým pocitom, možnosti dobrého umiestnenia pretože som veľa blogerov v tejto oblasti nepoznala. Postupne sa však začali do súťaže zapájať blogery a blogerky, ktorí fakt stáli za to a začala som pravidelne sledovať mnoho z nich. 
Zo začiatku bola moja favoritka Raw Mother & Daughter, ktorú som objavila práve počas súťaže a jej videá milujem. 
Neskôr sa ale do súťaže pridala blogerka Jana Earl, ktorá ma viac než očarila a prvé miesto patrilo jednoznačne jej. Venuje sa ako strave tak i cvičeniu takže si myslím že perfektne spĺnala podmienky na túto kategóriu, kedže veľa blogov ktoré sa zapojili, boli čisto o receptoch.
Zvyšné blogy z Top6 ma nijako nezaujali ani neurazili. Teda až na jeden ale o tom potom.
Nakoniec tam šla ešte divoká karta ktorú dostal blog Martin Bruncko a nebudeme si klamať, myslím si, že jediný dôvod jeho postupu je ten, že je spisovateľ. Blog má super, píše v angličtine , fotky však zväčša jeho nie sú (aspoň myslím)  a články ku danej téme síce sú, ale toto je blog, ktorý by sa hodil viac do kategórie Umenie, život a kultúra. Stojím si za tým, že v našej kategórii boli oveľa lepšie blogy, ktoré si túto kartu zaslúžili a dovolím si povedať i to, že by možno aj obsadili niektorú z prvých troch priečok. 
No, ale táto časť bola o fanúšikoch a teraz sa presunieme ku finále kde už hodnotila porota. Po preštudovaní všetkých blogov som v kúsku duše verila, že v najlepšom prípade by som mohla obsadiť 4. priečku pretože som bola realista. Minulý rok som verila v tretie miesto a nedostala som ho, takže tento rok som znížila nároky, hah. Ale nie vážne. Moja jasna favoritka na víťaztvo bola Jana Earl a druhá Raw mother&Daughter. Tretie miesto som nemala, respektíve som ho mať nechcela kvôli tomu že som pevne verila že sa v prvej trojke neobjaví bloger Dušan Plichta. Bohužiaľ vyhral, čo ma mrzí pretože jeho blog a fanpage mi skôr pripomína teleshopping a reklamný buildbord. Typický výživový poradca, ktorý sa snaží predať všetko zdravé, čo mu príde do ruky. Taký mám ja pocit z jeho blogu a je to typ blogu, ktorý by som osobne nikdy nezačala sledovať. Ale to je môj názor, Vy môžete mať svoj. Ale medzi rečou, mu gratulujem ku novonarodenému bábätku, ktoré ho taktiež prišlo podporiť a taktiež spravil pekné gesto tým, že daroval výhru.
 Druhé miesto som sa trafila, no sklamalo ma umiestnenie Jany, ktorá skončila až na 5 mieste. Na 4štvrtom mieste a umiestnila divoká karta. Posledné dve priečky obsadili blogy, ktoré som spomínala, že ma nezaujali takže vlastne ani neviem o koho ide.

Aký je Váš názor na súťaž? Mali ste Favorita? Ktorá kategória Vás zaujala najviac? Koho umiestnenie Vás prekvapilo/zaskočilo? • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Linda, veľmi ti gratulujem, pretože si ozaj vzor čo sa týka blogovania a dúfam, že raz sa aj ja dostanem aspoň do Top 6 :) Verím, že budúci rok to bude už prvé miesto s tvojím blogom :) :* Drž sa :)


  Wilkie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Moc gratuluju, zasloužíš si to ♥ Jsi vážně Blogerka s velkým B. :) http://danielleshan.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Gratulujem ! Do súťaže bloger roka sa nezapájam, pretože sa mi zdá, že u nás je to úplne bez "úrovne". Neviem prečo, ale minulý rok vyhrali prvé miesta webstránky a nie blogy čo sa mi zdá dosť divné, pretože blogy sú o tom, ako je autor blízky k ľuďom a blog je akoby jeho "dieťa", píše osobné články a pod. Táto súťaž sa mi páči v Česku, kde sa na prvých priečkach objavujú blogerky/blogeri, ktorí si to naozaj zaslúžia a všetci ich poznajú :)
  SHE IN GIVEAWAY ! : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Gratulujem k 3. miestu! :) Máš krásny blog, zaslúžila si si to :))
  partofnciol.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc gratulujem, zaslúžiš si to ♥ :D
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Gratulujem... súťaž som sledovala a tiež sa mi niektoré výhry zdali neoprávnené

  Daniela

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)