usa

TAYLOR PARK

By Linda Taylor - 19:16:00


Do New Jersey nám konečne dorazila jar.  A vlastne, možno aj leto, pretože včera sa nám teplota vyšplhala na nádherných 27stupňov. Pre niekoho raj, pre mňa vlastne tiež, ale nakoľko sme ešte  10 dní dozadu mali -20, v piatok dokonca ešte snežilo, to bol trošku teplotný šok. Dieťa dokonca dostalo aj úpal a ja som tiež vonku dlho nevydržala. 
Večer, keď teplota trošku klesla, som sa rozhodla, že sa vyberiem na prechádzku do neďalekého parku. Park som objavila náhodou, zobral ma tam kamarát, no vždy sme tam boli iba  neskoro večer. Aj napriek tomu som sa do toho miesta zamilovala a aj to ma donútilo si spraviť 20 minútovú prechádzku tam, len aby som ho mohla vidieť počas dňa. Neváhala som a brala som aj zrkadlovku. To bolo pravdepodobne to najlepšie čo som mohla spraviť, do parku som prišla pri západe slnka, ktorý mi ukázal aká dokáže byť príroda nádherná aj na obyčajnom mieste, vo všedný deň.
Park je veľký, no ja som si obľúbila hlavne časť s jazierkom a domčekom, ktorý mi trochu pripomína nejakú rozprávkovú chalúpku. 
Po zhliadnutí fotiek, pravdepodobne budete chápať prečo som si park zamilovala a som rada, že som si našla svoje miesto, kam môžem ,,ujsť,, od reality. To že som si to tam naozaj zamilovala, svedčí aj fakt, že dnes ráno som si privstala, len aby som stihla prechádzku ku parku. Zajtra, to mám v pláne tiež. 
Malá čerešnička na torte je už iba to, že park nesie názov Taylor Park, čo ma milo zaskočilo a samozrejme potešilo. Jednoducho, to miesto mi je súdené, hah.
Budem rada, ak mi do komentára napíšete, či aj vy máte nejaké to miesto, kde to jednoducho milujete.
Od parku prejdem trošku do budúcnosti a ku tomu čo ma najbližšie dni čaká. 
Cez víkend sa s kamarátom chystáme na hiking, čo sa veľmi teším, pretože ideme na miesto odkiaľ by mala byť vidieť panoráma celého New York City. Takže určite vás budem zásobovať opäť fotkami. Potom Vám neskôr predstavím ešte jeden park, ale ten si zatiaľ nechám pre seba, ten pre mňa má taký, osobnejší význam. 
V pondelok odchádzam s rodinkou na dovolenku, teda skôr výlet do nejakého Aquaparku. Dosť sa teším, i keď  pre mňa to dovolenka veru nebude, makám ako vo všedný deň. 
Avšak od ďalšieho týždňa, to už bude o inom, pretože začína moja dovolenka. Tá skutočná, očakávaná, na ktorú sa už neuveriteľne teším. Letím na Miami ♥ 
Ešte do dnes som nevedela kam to bude, prispôsobovala som sa cene leteniek, nakoľko sú to jarné prázdniny a tak sú ceny oveľa vyššie ako zvyknú. Veľmi som si priala Karibik, alebo Južnú Ameriku, ale keď niekde boli lacné letenky, tak sa tam letelo viac než 5 hodín čo sa pri 4 dennom výlete veľmi nevyplatí. 
No nevadí, teším sa aj na to že uvidím, zase nejaký nový kus USA a predsa len veď je to MIAMI, kto by to nemiloval ♥


 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. To je nádhera a Miami? Wow! Snad se jednou dostanu na stejná místa. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nádhera a ty fotky, to je umění.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To jsou nádherné fotky! A skvělý článek:-)
  www.jdeocestu.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Boze to su prekrasne fotky, je to super ze takto mozes spoznavat svet. Ja som bola v Amerike len raz velmi davno a tak by som si to chcela este zopakovat. A verim ze si svoju dovolenku uzijes :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)