Miami 1.deň

By Linda Taylor - 16:48:00


Cesta na Miami bola pre mňa pekne hektická. Ráno som si musela privstať a utekať do New Yorku, pretože som nemala žiadne letné veci. Potrebovala som minimálne krátke gate pretože bez nich by som bola stratená. Celkovo som si dávala trošku časovú rezervu, kedže som šla na obrovské letisko, na ktorom som nikdy pred tým nebola. A tak to aj dopadlo. Z autobusu som vystúpila pri terminály A. Tam som sa však dozvedela že som úplne mimo a musím sa dostať do terminálu B. Tak som pár minút hľadala autobus ale nakoniec som sa tam predsa len dostala. To by však ale nebolo ono, keby som sa nedozvedela, že môj let je z terminálu C. Takže zase to celé pekne zopakovať, nájsť autobus a vyraziť. Medzi tým som však prešla už aj cez kontroly takže ma autobus doviezol priamo ku môjmu Gatu. Tam mi užneostávalo nič iné, len čakať na svôj let do Washingtonmu DC. Let bol pomerne krátky, videla som z hora Biely Dom takže som mala obrovskú radosť. Na prestup som mala len hodinku a tak som opäť musela prejsť na iný terminál odkiaľ bol môj let na Miami. Pred pol nocou som konečne dorazila. Keď som vyšla z letiska, ma dosť zaskočilo to teplo a nemohla som sa dočkať momentu kedy sa prezlečiem do letných vecí. Sympatický mladík ma cez Uber doviezol za kamarátmi, ktorí ma čakali na Miami Beach. Keď som dorazila, už mali pár pohárikov za sebou a tak som sa pripojila a prvú noc sme strávili vonku v baroch, čo ku Miami bezpodmienčene patrí.
Prvý deň sme sa vybrali na pláž, ktorá bola očarujúca. Nikdy by som nepovedala že v Centre mesta sa môže nachádzať taká krásna a čistá pláž. Piesok bol biely, voda kryštálovo modrá, proste nádhera. Zrovna boli vlny, takže sme si ich naplno užili, no po troch hodinkách sme mali s kamarátkou popáleniny druhého stupňa a tak sme sa zo slnka museli stiahnuť.
Na večer sme sa vybrali na menšiu prehliadku ostrova a tak sme si požičali bicykle pretože na nich to šlo ľahšie. Videli sme krásnu panorámu Miami Downtovn a taktiež obrovskú oceánsku loď a hlavne krásnu prírodu. Príroda tu pripomínala už skôr Karibik ako Ameriku a to nie len kvôli Palmám, ale celkovo všetky rastliny, vyzerali dosť exoticky, dokonca dosť často som narazila i na kaktusy.Ale väčšinou je to celé o palmách, čo uvidíte i na fotkách. Palmy sú tu úplne všade, doslova.
Pre prvý deň by to bolo všetko, pridávam už iba fotky, aby som sa s Vami o tú krásu podelila. • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Krásný článek a krásné fotky! :) Taky bych se tam někdy ráda podívala. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Bože! Tie palmy sú tak krásne ♥
  Môj blog: Girl with pink nails

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Úžasné fotky ! Moc ti to cestování přeju a doufám, že i já se někdy někam takto dostanu :D :)
  La vie est belle

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Raj na zemi ♥ ... fakt okúzľujúce miesto a pekne zachytené momenty ;-)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherné miesto, krásne fotky ! :)
  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS


  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vypadá to úžasně! Hned bych si sbalila kufry a letěla taky.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nádherné fotky :O som rada, že som tvoj blog začala čítať. Super príspevky <33

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)