Nákupy a ako to ide v USA...

By Linda Taylor - 19:37:00Minulý týždeň prešiel ako voda a ja ani neviem ako a je tu ďalší. Možno je to tým, že som celý týždeň pracovala a nemala až toľko voľného času. Je to prvý týždeň čo som nenavštívila NYC, ale hoc by som aj voľno mala, New York by som si nechala ujsť nakoľko teploty vonku dosahovali -18Stupňov.
Takže nakoniec mi ten týždeň v teple domova aj padol celkom vhod. V nedeľu som sa rozhodla vyjsť trošku na nákupy, aby som si týždeň aspoň trošku spestrila. Pár km od nás je nákupné centro, takže som sa dosť tešila že ho konečne uvidím, kedže bez auta som sa tam zatiaľ ešte nedostala. Vyhliadla som si tak autobus a plánovala cestu ním. Prvý som zmeškala, na druhý som šla o 10 minút skôr a čakala tam ďalšiu pol hodinu v ukrutnom mraze. Autobus nešiel, tak fajn pôjdem na ďalší no tomu sa tiež nejako nechcelo. Po dvoch hodinách skúšania chytiť autobus som sa rozhodla že si vezmem Uber. V amerike bežná dosť populárna vec. Pre mňa to bolo po prvý krát, a predstava že sadnem neznámemu američanovi do auta ma desila. Tento štýl cestovania ma však milo prekvapil, na auto som čakala necelých 5 minút, o tom sa mi v rodnej Nitričke môže iba snívať. Starší pán ma doviezol na dané miesto a ja som konečne navštívila prvé obchodné centro v Amerike. 

Také typické americké bolo to, že hneď pri vchode bola Fastfoodová časť, aby ste doplnili energiu pred nákupom a pravdepodobne aj po. Inak čo sa týka obchodov v USA tak ja neviem, príde mi, že u nás máme väčší výber, teda minimálne v Londýne bol ďaleko väčší výber. Páči sa mi tu hlavne VS, ktorá nie je taká drahá ako bola v Anglicku a taktiež Hollister. Ten je tu za smiešne ceny, v anglicku to boli celkom pálky. Taktiež aj HM je tu lacnejšie. 
Po obchodnom centre som behala nejaké dve hodinky a kedže sa mi začal vybíjať telefón, musela som volať uber späť domov. Toho som sa ale dosť bála, pretože som nevedela ako to auto nájdem na parkovisku plnom áut. Nakoniec som si ešte zabalila menu z BurgerKingu, kúpila škoricového slimáka s vanilkovým pudingom (mňam) a pobrala som sa domov. Zase maximálna spokojnosť so šoférom z Uber.
Mimochodom, keby ste si mysleli že Vám to tu spomínam v rámci spolupráce tak nie, hoc páčilo by sa mi jazdiť s nimi zadarmo, hah. Iba ma napadlo dať Vám vedieť o tom, že Uber je naozaj lepší ako klasický taxík, hoc u nás sa to ešte len zabieha.

Prejdeme ku dnešnému týždňu, v pondelok rozmýšľam nad blogom, celý deň, čo s ním, trebalo by vybrať nejaký smer, ktorým sa blog bude uberať, pretože z každého rožka troška, ma už nebaví. Niečo ma aj napadlo, takže v priebehu budúcich mesiacov sa to tu začne celé meniť, možno i dizajn uvidím.
New York ma núti čerpať nové inšpirácie a keď už sme pri tom, momentálne prebieha New York Fashion week, čo ma mrzí, že sa v tomto čase do NYC nedostanem a sen o stretnutí nejakej tej celebritky či blogerky sa tak stráca. Nevadí, snáď nabudúce, aj tak stále čakám na Chucka Bassa.
Tento týždeň mám dosť stresujúci aj kvôli skúškam, ktoré ma čakajú. O tom o aké skúšky ide Vám poviem nabudúce.
Dnes prikladám fotky vecí, ktoré som nakúpila za ten mesiac čo som tu. Nie sú tam všetky veci a dosť z fotiek sú len detaily, vzhľadom na to, že v dome nemáme jedno, jediné svetlé miesto a tak musím fotky fotiť pod umelým svetlom. Občas mi je z toho až doplaču, pretože aj to je jeden z dôvodov, prečo je príspevkov menej. 

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Tie topánky sú úžasné ! :) A lak takisto :) skvelý článok :)

  My blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Závidím! :O Hollister tričko a topánky sú krásne:)
  Weirdhouse

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne veci :)
  www.vanesasworld.blogspot.com aj s Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásné věci, hlavně poslední botky. Já jak to tak čtu, tak bych měla přestat nadávat na anglickou dopravu, je sice drahá, ale aspoň je :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné nákupy:) nejvíc mě zaujaly poslední dvoje botky :)
  Veronicas.life8

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)