usa

Ready!!

By Linda Taylor - 11:06:00

Ahojte. Posledné dni som sa vám veľmi nevenovala, ale malo to svoje dôvody. Už posledný týždeň nič nerobím, len sa snažím pobaliť a psychicky pripraviť na odchod. Možno viete, možno nie ale do New Yorku odlietam už zajtra ráno - 4.1. 

Odlietam z Viedne spolu s ďalšími dievčatami z Rakúska. Veci mám už pobalené a trošku ma zaskočila váha mojej batožiny. Bála som sa že sa nezmestím do limitu 23kg ale zbalila som sa s prehľadom na 16kg. Som na seba hrdá, aspoň niečo som sa za
posledný rok plný cestovania naučila. 
Balila som prevažne iba najpotrebnejšie veci. Zimné svetre, mikiny, tričká s dlhým rukávom a nohavice. Zobrala som si nakoniec aj tenisky, plánovala som brať iba čižmy v ktorých pôjdem a tenisky kúpiť tam, kedže tak či tak potrebujem nové. 
Taktiež som nabalila aj pár letných vecí a niečo z kozmetiky. Tú som ale balila minimálne, skôr som brala iba veci, ktoré sú v Amerike drahšie ako u nás a taktiež som nezabudla ani na makeup od Astoru, i keď tá nová, biela kolekcia má od tej starej ďaleko a hlboko ma sklamala. 
Pribalila som si aj dve knihy, na ktoré sa už teším a taktiež mám kopu sladkostí pre hostrodinu. 
Okrem toho čo som si pobalila Vás asi zaujímajú aj moje pocity, ktoré sú stále zmiešané. Začínam ale už pociťovať aj mierny stres, ale kto by to bol povedal, všakže?
Ešte stále uvažujem či sa dnes uložím spať alebo sa o to ani nepokúsim, kedže o 2:00 ráno už odchádzame z domu. Mám pred sebou ešte ale veľa, veľa práce. Hlavne pretriediť a vyčistiť počítač od všetkých fotiek. Takže, nudiť sa určite nebudem i keď to asi nezvládnem všetko spraviť dnes. 
To isté aj s telefónom kde musím pretriediť cez 4 000 fotiek aby som vytvorila miesto pre videá. Chcela by som točiť vlog aspoň z tréningovej školy, ale nebudem predbiehať kedže neviem či to telefón zvládne. Posledné pokusy o vlog boli vzhľadom na nedostatok pamäte neúspešné. A do tretice ma to všetko čaká aj so zrkadlovkou, kde sa už tiež pár fotiek nazbieralo. No, snáď porobim aspoň kúsok z toho a potom si možno aj na chvíľku zdriemnem. 
Nakoniec, už asi len toľko, že dnešný príspevok je posledný zo Slovenska a ten ďalší bude už z USA. Neviem však kedy, kedže prvé dni strávim v škole, kde vôbec neviem či vôbec je Internet. Nechám sa prekvapiť. Ak internet bude, určite Vám sem niečo pridám . 
Zatiaľ sa majte krásne ♥


 • Share:

You Might Also Like

12 komentárov

 1. Super článok :) A štastlivo v USA!

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásne fotky, milujem tvoje články! :)

  btw. pozývam ťa na môj blog, kde prebieha novoročná súťaž :)
  GIVEAWAY U MŇA NA BLOGU | PARFÉM CHLOÉ

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Krásne fotky, milujem tvoje články! :)

  btw. pozývam ťa na môj blog, kde prebieha novoročná súťaž :)
  GIVEAWAY U MŇA NA BLOGU | PARFÉM CHLOÉ

  OdpovedaťOdstrániť
 4. :) vela stastia v usa , tesim sa s tebou a som zvedava na dalsie prispevky z usa <3

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jeej Linduš, nech sa ti darí a nech si šťastná hlavne. Veľmi sa teším na nové príspevky .uži si to ♥
  MimLovee

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Hezkou cestu, musí to být zároveň skvělý pocit takhle někam odcestovat :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)