The Best of 2015

By Linda Taylor - 5:55:00


Prajem vám krásny, posledný deň tohto roku. Už dlhšie uvažujem, aký príspevok by som Vám napísala. 
Chcela som nejaké zhrnutie, kde by som porovnala štatistiky s minulým rokom. Problém bol však ten, že tie štatistiky z minulého roku nemám. 
Takže týmto rokom zahajujem zapisovanie celoročných štatistík na blog, aby som ďalší rok vedela porovnať. 
Nakoniec Vám zhrniem svoje obľúbené produkty, ktoré mi za rok 2015 prirástli k srdcu a neupustím od nich ani v ďalšom roku. 


Produkty roku 2015

Astor Butter Matte - 027 Elegant Nude
Moju lásku k Astor maslám poznáte, ale láska ku tomuto odtieňu je najsilnejšia. Pôvodne som sa tejto farby trošku bála, no nakoniec som zistila že to je moja farba. dosť často sa ma na fotkách pýtate aký rúž mám. Vždy ide o ten istý a to Astor Butter 027. Verím že Astor od masiel neupustí ani v roku 2016 a pripraví pre nás nové odtiene. Pre zatiaľ je však stále môj favorit Elegant Nude.

Zoeva Brushes
Jedna z tých dobrých investícií tohto roku boli práve Zoeva štetce. Momentálne Vlastním iba 4 štetce tejto značky, ktoré mi vyhovujú najviac. Bol to set, ktorý bol ako stvorený pre mňa, pretože obsahoval presne to, čo som potrebovala. Najviac využívam asi štetec na líčka a púder. Oproti značke BrushArt, na ktorú som bola zvyknutá je to úplne iný level. 

Sleek Blush - Antique 142
Kúpa tohto bronzéru ma utvrdila o tom, že sleek stojí za pozornosť ako celok a nie len kvôli paletkám. 
Ide o mono líčka v rôznych farbách no ja som si vybrala hnedú, ktorú využívam ako bronzér na kontúrovanie. O tom, že produkt patrí k mojim najpoužívanejším produktom svedčí aj to, že obal je už úplne rozbitý. No holt, aj napriek tomu sa produktu nevzdám a v budúcom roku, plánujem kúpu nových odtieňov.

Eveline Diamond and Shiny Nails
Opäť produkt, ktorý som na blogu už viac krát spomínala. S mojimi nechtami spravil naozaj zázrak a aj preto som si spravila zásoby na rok 2016. V USA táto značka neexistuje a na ebay je za 3x vyššiu cenu, ako u nás. Ide o poľskú značku, ktorá naozaj stojí za to. Ak stále bojujete s krehkými nechtami určite sa oplatí vyskúšať. U mňa sa stal úplným number one produktom za rok 2015. 

Jemné retiazky
Nejde síce o presný produkt, ale tento rok som si vybudovala závislosť na jemných, zlatých retiazkach. Väčšinou som nosila väčšie náhrdelníky ktoré vždy dotvorili outfit. Tento rok však preferujem retiazky, ktoré outfit skôr iba oživia a pridajú ženkosť. Prvá moja retiazka bola z Primarku, ktorú mám doteraz a očarila ma jej výdrž a to, že si udržuje svoju zlatú farbu. Pod stromček som dostala ďalšiu z H&M s krásnym sobíkom, o ktorej som ,,tajne,, snívala. Ešte mám pár v HM vyhliadnutých a už sa neviem dočkať, ako budú v mojich rukách. 

Polagram 
O fotkách z Polagramu som Vám už písala. Tiež jedna z vecí, na ktorej som si za rok 2015 vybudovala závislosť. Fotky objednávam každých 5 mesiacov a postupne sa mi pekne nahromadili. Aj teraz čakám na poslednú várku z Mallorky, avšak tá príde pravdepodobne až po mojom obchode. Z fotiek nemám radosť iba ja, ale vychvaľujú si ich všetci, ktorý si chcú pozrieť moje fotky z cestovania. Popis ku fotkám vždy povie, čo na fotke je a tak nemusím každú fotku komentovať. 


Na koniec, by som Vám chcela krásne poďakovať za všetko čo ste v roku 2015 pre mňa urobili. Ďakujem za každú návštevnosť, za každý komentár, podporu, hlas, správu, motiváciu, inšpiráciu za všetko. 
Keby nebolo vás tak by som si nikdy neplnila svoje sny tak ako teraz. Vám patrí vďaka za tú silu, ktorú mi dodávate a za to ako mi vraciate to, čo do blogu dávam. A to niekoľko násobne. 
Verím , že sa mi tento rok podarilo motivovať a inšpirovať viacero z Vás a že Vám môj blog niečo priniesol. 
Z celého srdca Vám prajem, aby ste posledný deň tohto roku prežili čo najlepšie, ako sa dá. Zároveň, aby ste zajtra vstúpili do nového roka, v plnom nasadení a plný odholania, spraviť z nového roka ten najlepší rok Vášho života. 
Prajem Vám krásny Silvester a Šťastný Nový Rok.

ĎAKUJEM

  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. Ten řetízek se sobíkem je nádherný:) přeji ti krásný a šťastný vstup do nového roku:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Retiazka je krásna ! :) Prajem aj tebe krásny nový rok :)
    my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)