Back to Slovakia - Week 2 and 3

By Linda Taylor - 12:52:00Áno som stále nažive, hoc to tak na blogu vôbec nevyzerá. Väčšinou nepridávam na blog lebo sa mi nechce. Tento krát je to však iné, nestíham. Tri týždne na Slovensku mi ubehli neskutočne rýchlo. Prvý týždeň také oťukávanie a kultúrny šok a taktiež víza, druhý týždeň práca, práca, práca, tretí týždeň návšteva Amy a zase práca, práca, darčeky... no proste mám toho už pokrk.

Dnes to bude také zhrnutie zo Slovenska, Ameriku nechám na inokedy.
Prvý týždeň som Vám zhrnula prednedávnom v príspevku, dnes zrhniem tie ďalšie dva.
Druhý týždeň bol jeden z tých najťažších, chodila som do práce. Z práce utekala rovno na zimný štadión, taktiež pracujem ako trénerka a takto to šlo pár dní.Za normálnych okolností bol toto môj normálny denný režim, no po ročnej dovolenke názvom aupair, ma tento týždeň zničil. Na konci týždňa som mala svoju prvú nočnú v živote. Tá ma však dorazila na toľko, že na začiatku tretieho týždňa ma únava dobehla a ja som odpadla. Doslova. Nejako som popri tom chaose zabudla na vodu, jedlo a hlavne spánok.
Na spánok som však nárok veľmi nemala pretože hneď ďalší deň som bežala do Viedne pre Amy, ktorá ma prišla pozrieť.
Navštívili sme Viedeň, Bratislavu, vianočné trhy, Donovaly a tak. Asi najviac sme však nakupovali hah. No i napriek tomu som darčeky nekúpila a ostalo mi to na posledné dni. Tento týždeň, som mala zase viac tréningov na štadióne a tak som na lade trošku obmrzla ale dnes máme Vianočné voľno až do soboty. Huráá. No v sobotu 7:15 už budem zase zarezávať na ľade. Je to ale pekné spestrenie programu, inak by som sa pravdepodobne nudila. A vlastne ani nie, ale aj tak ma to baví. Včera sme sa s ocinom po dvoch týždňoch dokopali ku mojim novým poličkám do izby, ktoré som už akútne potrebovala, alebo skôr chcela. Ja som robila iba technického kontrolóra a zároveň hlavného dizajnéra a ocino montoval. Ale občas som priložila ruku ku dielu i ja a podala som mu čo potreboval. Poličky mám hotové a snažím sa ich postupne zaplniť, zatiaľ sa mi to však nedarí. Tento rok som upustila aj od Vianočnej výzdoby. Kedže som vo svojej izbe iba raz do roka, chcem si ju užiť takú aká je, bez všetkého zbytočného bordelu, ktorý som po iné roky tak milovala. Vianočnú atmosféru mi dotvárajú jedine sviečky a svetielka. To mi stačí.
Pre dnes je to asi všetko, nechcem Vás unaviť a zároveň chcem seba ušetriť. Mám toho na Vás veľa, takže nový článok bude pravdepodobne už zajtra ♥

  • Share:

You Might Also Like

0 komentárov

Ďakujem Vám za každý komentár :)