usa

10 days to USA

By Linda Taylor - 4:33:00


Wau! Čas doma ubieha viac než rýchlo. Ani sa mi nechce veriť že už o 10 dní budem sedieť v lietadle a začnem si plniť svoj ,,american dream,,. Človek by si myslel že budem šťastia od seba, ved predsa idem do Ameriky, ale nejako ma tá radosť stále obchádza. Áno, teším sa, nemôžem povedať že nie, ale nie je to radosť akú som čakala. Keď som o Amerike len snívala, tak som sa tešila oveľa viac, ako sa tam raz dostanem. Možno je to iba tým, že by som ešte chvíľku ostala doma, neviem. 
Dosť ma odradili aj všetky papierovačky, ktoré okolo programu boli. Bolo toho viac než dosť a neraz, som mala chuť sa na to vykašlať. 
V New Jersey majú teplú zimu a včera bolo u nich 22Stupňov, hah. Ak by toto počasie bolo počas celej zimy, určite by som sa tešila mnohonásobne viac. 
Dosť sa teším už na training school a na všetky dievčatá s ktorými si píšeme, teším sa na dievčatá s ktorými letím už z Viedne a verím, že si budeme rozumieť. Taktiež ako s dievčatami, ktoré budú so mnou bývať v meste. 
Už v training school nás rozdelia do izieb podľa toho, kde budeme bývať. Takže budem na izbe s dievčatami, ktoré budú bývať v mojom okolí aby sme sa lepšie spoznali. Kedže v mojom okolí sú všetky dievčatá z Kolumbie, Brazílie alebo Mexika, dosť sa toho bojím. Nie, nebojím sa dievčat ale toho že sa budú v izbe rozprávať po španielsky a nejako tam nezapadnem. Ale verím, že to sa nestane. I keď samozrejme väčšina z nich bude spolu v skupinke, je tam aj pár dievčat z Európy a tak sa budem mať s kým stretávať. Ak sa nemýlim tak pri mne bude bývať aj jedna češka, čo je super. 
Inak začínam už pomaly baliť. Spísala som si zoznam vecí, ktoré potrebujem ale aj tak tam toho veľa chýba. V nedeľu to už chcem ukladať aj do kufra a pobaliť sa s predstihom. Celkom sa na to už teším, pretože balenie milujem. Dáva mi to pocit, že sa blíži niečo nové, nové skúsenosti, nové zážitky a celkovo jedno nové dobrodružstvo. 
Verím že už mám prichystané všetko, až na darčeky pre hostfamily. Tie mi stále chýbajú. Mimochodom ak by ste mali nejaké nápady, kľudne sa so mnou podeľte. 
Hostdad má korene zo Slovenska a je učiteľ Európskej histórie, takže tomu plánujem kúpiť nejakú knihu o Slovensku v angličtine. 
Pre hostmom nemám ani šajnu, ale pravdepodobne kozmetiku, ževraj ju má rada a taktiež neaké čokolády. 
No a pre chlapcov vôbec neviem. Potrebujem nejakú spratnú hračku, malú ktorá nezaberie pol kufra. Staršiemu asi nejaký kamión a puzzle, mladšiemu skôr nejakého plyšáka a chcela by som nejaké ,,cute,, papuče. No uvidím, snáď niečo ešte ostalo v obchodoch po Vianociach a nájdem niečo čo spraví radosť. I keď najväčší darček pre nich, bude ovšem moja maličkosť, hah.... 
No to by bolo pre dnes asi všetko, ja bežím užívať Vianoce. 
Mimochodom, včera sme so sestrou fotili trošku fotky na blog, na ktorých som bola konečne aj ja, no vzhľadom na to, že sme ich fotili pod umelým svetlom sú nekvalitné a nepoužiteľné. Takže som vybrala jednu, snáď sa bude páčiť.
Užívajte si Vianoce ♥

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Ahoj, podľa mňa by si im určite mohla doniesť nejaké typické sladkosti ako Deva, Horalka.... a možno aj nejakú malú magnetku na chladničku so Slovenskom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Podľa mňa by chalanov potešili tie nerf pištolky, u nás v rodine to teraz strašne letí, a predávajú sa aj také lacné a malé za 5€:D)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Podľa mňa by chalanov potešili tie nerf pištolky, u nás v rodine to teraz strašne letí, a predávajú sa aj také lacné a malé za 5€:D)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Fakt ti závidím :3 Plánuju co nejdřív to bude možné taky vypadnout na chvíli někam za prací do zahraničí a hrozně se na to těším :) Užij si balení a hlavně pobyt v Americe ♥ :)

  http://meadelaida.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Super! Jednou bych se tam chtěla taky podívat. Závidím ti! Doufám, že si to tam užiješ! :)
  www.catherineribbon.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. To musí být úžasný zážitek. Hlavně si to tam užij! :)
  www.lucastirska.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Tak do Ameriky by som išla aj ja ! :) nech sa ti tam darí :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)