New house and worms in my bed

By Linda Taylor - 7:11:00


Huráá. Konečne sme spolu s hostfamily presťahovali do ich dočasného domu. Kedže starý, mali iba v prenájme a nový, ešte nie je pripravený na bývanie, museli sme nájsť dočasný, čo bolo trošku komplikované. Našťastie sa nad nami ,,zľutovala,, anglická rodina a dala nám do prenájmu ich dovolenkový dom, priamo v centre mesta v ktorom bývame. A to doslova v centre, takže úplná parádička. Gym mám 2 minúty od domu, tomu vravím raj.

Náš nový dom som videla len dva dni pred sťahovaním a tak som až do nedele nevedela, do čoho vlastne idem. Hostmom ale mala z domu obrovskú radosť a tak som vedela, že sa mi určite bude páčiť.
Ako som spomínala lokalita na jedničku a taktiež aj samotný dom.
Wau !
V prvom rade, je oveľa väčší ako náš starý a taktiež aj svetlejší z čoho mám radosť asi najviac, nakoľko v tom starom bola neskutočná tma a tak som stále bola pod umelým svetlom. Ďaľšie plus je vaňa, ktorá sa nachádza zrovna v mojej kúpeľni, takže už sa teším ako si doprajem kúpeľ. Chcela som už včera ale tak nejako nám netečie čistá voda, tak môj kúpeľ pripomínal skôr močiar, čo ma donútilo ho odložiť.
Nasťahovali sme sa už včera a zo svojej izby mám obrovskú radosť. Je celá svetlá, takže sa môžete tešiť na veľa fotiek, pohodlná posteľ a hlavne, konečne mám v izbe aj teplo.
Včera som mala deň viac než nabitý, kedže sme sa sťahovali a mňa čakal zrovna o 10:30 telefonát s agentúrou ohľadom môjho odletu do USA. Tak som sa musela ráno nakomplet pobaliť a ísť kvôli internetu hneď ráno do nového domu, kedže v starom nám ho už odpojili. Prišla som 10:25 a tak som sa len rýchlo pripojila na internet aby som rozhovor stihla na čas.
Medzi tým, som nič iné nevnímala ako ani to, že na mojej posteli boli červy. Respektíve ja som si ich všimla ale nevenovala som tomu žiadnu pozornosť, iba som ich zabila a rýchlo sa napojila na rozhovor.
Večer po červoch nebola ani stopa, takže som na to úplne zabudla i keď ostali po nich malé hnedé fľaky na mojich obliečkach.
Dnes sme ešte sťahovali pár vecí a host family ma poprosila na výpomoc (čítaj slúžila som ako sťahovacia služba) a tak som niešla pár desiatok škatúl z druhého poschodia. V škatuliach boli knihu takže náročnosť spomínať asi nemusím a už vôbec nestojí za reč to že som mala včera leg day a dnes som pred tým išla ešte do gymu. Vedieť to dopredu tak si namiesto gymu ušetrím sily pretože, som fakt nevládala.
Po príchode domov som si pripravila obed a šla víťazoslávne do mojej postele. A čo nevidím...
ČERVY! Jeden, druhý, tretí....
Tak som ich nabrala na papier a ukázala hostrodičom, ktorí zhrozený leteli do mojej izby a ihneď volali majiteľovi domu . Prišla k nám upratovačka, ktorá tú izbu deň pred našim príchodom ,,upratovala,, a celá táto situácia jej prišla hrozne funny a tak sme nevyriešili nič. Nenašli sme ani príčinu, takže to skončilo len vypraním môjho posteľného prádla.
Hostmom bola viac než nahnevaná pretože je tehotná, a celú noc nespala kvôli tomu že ju svrbelo telo. Takže ihneď išla prezrieť jej postel avšak nič nenašla. Každopádne ak sa ešte objavia v mojej izbe tak bude rodina trvať na vrátení peňazí nakoľko sme našli viac nedostatkov vrátane špinavej vody.
V konečnom dôsledku je ale dom krásny, väčší a zamiloval si ho aj malý George. Fotky celého domu nemám ale tak pridávam aspoň nejaké fotky z mojej izby. Je síce malá ale svetlá, čo ja osobne milujem ♥  • Share:

You Might Also Like

4 komentárov

Ďakujem Vám za každý komentár :)