Random - Life goes on

By Linda Taylor - 2:14:00Holaa. Dnes tu máme opäť víkend a okrem toho Halloween. Čo ma dosť prekvapuje je, že v Španielsku sa Halloween slávi tak ako v USA a tak sú plné supermarkety bonbónov a tekvíc. Hoc môj zverenec je na Halloween ešte malý, hostmom nakúpila cukríky, kedže deti si tu Trick or Treat dosť užívajú, tak čakáme plno detí. 
Okrem toho sa v prístave koná nejaká Halloweenska akcia takže tam pôjdem pravdepodobne mrknúť. 
Dnešný príspevok sa nesie v znamení random a tak žiadnu hlbokú myšlienku nečakajte. Mňa osobne ale tieto články neskutočne bavia ako čítať tak aj písať. Dokonca oveľa viac ako beauty blogy, fashion a podobne, proste random príspevky to je moje. 
Aj preto som sa rozhodla že môj blog trošku nadobudne iný smer. Články budú viac z môjho života, občas nejaké recepty, rady, motivačné príspevky a skoro žiadne recenzie. Ale najviac to budú príspevky zo života, ako vyzeral môj deň, budem Vám písať o mojej ceste do USA a podobne. 
Okrem toho o necelý mesiac cestujem do Barcelony takže tu bude opäť pár travel článkov.Strávim tam dva dni na ktoré sa už neuveriteľne teším, kedže Barcelona je prekrásna a uvidím ju po prvý krát. 
A tu sa dostávam ku ďalšej časti a tou je to, že mám konečne booknuté letenky a na Slovensko dorazím posledný Novembrový víkend. 
Priznám sa, že domov sa už dosť teším, ale napriek tomu Mallorku milujem. Dosť si tu užívam slniečko, ktoré stále svieti a teplé počasie.


Aby som sa vrátila späť ku blogu, určite ste si všimli moju neaktívnosť v priebehu dvoch týždňov ktorá bola trošku nečakaná ale naprosto mi prospela. Blog som začínala dosť brať ako svoji povinnosť a tak ma prestával baviť. Celé dni myslieť na to že musím niečo nafotiť aby som mohla pridať príspevok, všade kam idem myslieť na to že to musím odfotiť, narýchlo písať príspevok pretože už tri dni žiadny nebol atď. Proste nie, o tom blogovanie nie je a chcem písať príspevky s radosťou. Preto je možné že v priebehu tohto mesiaca príde ešte jedna pauza podľa potreby. Tak trošku som tu na Mallorke vypla a snažím sa vnímať svet vlastnými očami a nie cez objektív len aby bolo o čom písať na blog. 
Ďalšia vec, o ktorú sa s Vami chcem podeliť je to, že sa momentálne balím nakoľko sa s mojou Hostrodinkou sťahujeme do nového domu (parádny barák !!). Na jednej strane sa mi nechce baliť ale na druhej sa teším, pretože nie len že je ten dom oveľa krajší a je to zase trochu zmena, ale budeme bývať priamo v centre. To už vlastne bývame aj teraz asi minútku chôdze od úplného centra ale budeme asi tak necelú pol minútku z centra. A tomu sa teším hlavne kvôli tomu, že to mám bližšie do gymu (2minútky) a taktiež tu bude festival, ktorý budem mať tým pádom rovno pod oknom. 
Pre dnes to je všetko, uvidím aké budem mať z Halloweena fotky, ak budú použiteľné a ak vôbec nejaké budú venujem im samostatný článok. Nakoniec pár random fotiek z poslednej doby.
Papa♥ Niečo z prechádzky ♥

 Momentálne najobľúbenejšie raňajky. Chlebík s avokádom a korením, Pumpkin Muffin, Pumkin Latte a jeho mega pena♥

 Vybudovala som si závislosť na sójovom mlieku. A to doslova , mám spotrebu vždy minimálne 400ml za deň.

Chcela som vyskúšať Matcha tea a po zakúpení som zistila že je to nejaký shit ktorý má od Matcha tea ďaleko, tak mám aspoň zelený čaj.

Moje prvé pečené gaštany. Bola som na seba hrdá že vyšli a už sa teším na ďalšiu várku.

  • Share:

You Might Also Like

1 komentárov

  1. Články ze života mám na blozích nejraději, budu se těšit na další. :-) Barcelonu si určitě užiješ - byla jsem tam kdysi na jeden týden a přímo jsem si ji zamilovala, snad se tam ještě někdy dostanu. :-)

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)