Šport ktorý milujem - HEALTHYVYZVA

By Linda Taylor - 12:40:00


Krásny Pondelok Vám prajem ! Verím, že Vy ste ho začali oveľa lepšie ako ja. Nie len že mi dnes ráno odišli rodičia späť na SVK, ale celkovo som sa cítila ako keby ma prešiel parný valec. Po týždni plnom chodenia, sa vlastne ani nečudujem. A tak namiesto môjho dňa, ktorý som si chcela užiť v Palme som strávila celé poobedie v posteli a spala ako zabitá. Doslova. 

Ale ako viete, keďže je pondelok nejdeme sa tu rozprávať o tom aký je môj život hrozne ťažký a zničujúci ale prejdeme ku niečomu pozitívnejšiemu a to ku HEALTHYVYZVE. Dnešným dňom fičí už 4tý týždeň a spolu s blogerkou Viki, máme z nej obrovskú radosť. Ale samozrejme, že najväčšiu radosť nám robíte Vy, práve tým, že sa do výzvy zapájate. 


Dnes vám preto prinášame ďalšiu sériu článkov, ktoré budú o našich obľúbených športových aktivitách. 
Dlho som rozmýšľala, ktorú aktivitu vyberiem , vlastne nerozmýšľala, vedela som hneď ale nakoniec som sa rozhodla že sa s Vami podelím o dve obľúbené aktivity. Spanie a jedenie. To by asi sedelo najviac ale o tom možno inokedy, teraz ide o aktivitu z trošku iného súdka. 

Podelím sa s Vami o dve aktivity, ktoré sa snažím zaradovať do svojej Fitness Rutiny čo najčastejšie, lebo ide o aktivity, ktoré milujem. Možno veľa z vás veľmi dobre vie čo to bude a možno taktiež zistíte že ste sa zmýlili. Tak podme na to. (Mimochodom, kto oráta počet slov ,,aktivita,, v tomto článku haha?)


Korčule


Áno, ak ma sledujete dlhšie tak ste sa určite trafili.
Ako bývalá krasokorčuliarka som mala určitú dobu plné zuby, hlavne tých ľadových . Ale korčule mali ku mne vždy blízko a nie raz som oľutovala každý vynechaný tréning, počas svojej krasokorčuliarskej éry. Momentálne by som dala úplne všetko, keby mi niekto tie vynechané tréningy vráti, no bohužiaľ ľadovú plochu mám k dispozícii minimálne. Za posledný rok som na ľade stála 3x čo je dosť smutné. 

Zachraňujú to však kolieskové korčule, ktoré taktiež milujem a za posledný rok mi dosť prirástli k srdcu. 

Niektoré dni som v UK na korčuliach strávila takmer každý deň. Dokonca som v nich pár krát šla aj do školy. Na korčuliach sa viem vždy odreagovať a spolu v kombinácii s hlasnou hudbou je to pre mňa najväčší chill. A keď to dotvorí ešte dokonalé prostredie, som v raji. Joga/Gymnastika
Ika-tika-gymnastika. Keď som toto slovo počula počas svojej éry krasokorčuľovania, (neviem ako inak to nazvať) tak sa mi chcelo zvracať. Z duše som gymnastiku nenávidela a jediný šport, ktorý bol horší než gymnastika bol snáď už len balet. Nikdy som nebola nežný typ a na ľade som občas pripomínala skôr robota ako tú nežnú krasokorčuliarku. Ale späť k veci. Tak ako som ,,za mlada,, gymnastiku nenávidela, tak ju teraz milujem. Dokonca mi príde, že teraz je to oveľa ľahšie ako kedysi alebo skôr len vidím, čo človek dokáže keď niečo chce a nerobí to nasilu. 
Čo sa týka gymnastiky tak momentálne ju cvičím jemnejšie a dalo by sa to prirovnať aj ku jóge. Síce sa pri nej natrápim viac ako na korčuliach a je to viac bolesti, aj tak ju milujem. Môj cieľ je spraviť rozštep do konca roka, tak uvidíme čo to dá. Chýba mi totiž nejaká trénerka, ktorá si ma zoberie do rúk a bez ohľadu na bolesť ma poriadne ponaťahuje. (Tomuto by som vo svojich 10tich rokoch ani neverila že to snáď niekedy poviem. Trénerka gymnastiky bola pre mňa niečo ako satan a jej počítanie do 10 mi prišlo dlhšie ako nekonečný príbeh.)

Tak to by bolo k mojím obľúbeným aktivitám a budem rada ak sa so mnou podelíte o tie Vaše. Je to beh?Gym? Plávanie? Alebo nekonečné prechádzky?
Určite mi dajte vedieť do komentárov na Vaše odpovede som veľmi zvedavá.
Taktiež nezabudnite pozrieť na blog blogerky Viki ktorá tiež píše o tom ktorý typ pohybu (yess nepoužila som slovo aktivita) má najradšej. 
A nakoniec prechádzame ku časti na ktorú určite taktiež čakáte. A to konkrétne idem odhaliť ďalšiu výhru ktorá čaká na tie dve najpoctivejšie z Vás v súťaži HEALTHYVYZVA ktorá beží na instagrame.

Výhra: 
10 RAW tyčiniek od Bombus
Vak od Zoot.sk
Jemné Ovsené vločky Bio 500g
Jačmenné Vločky BIO 250g
Kokosová múčka
Knack Snack s makom


 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Och Lindi ❤️❤️ hudba a korčule to je aj môj život ❤️❤️ ten pocit keď si na nich ❤️ ten nezažívala nikde inde ❤️❤️ najlepši pocit na svete keď možem na nich stať ❤️❤️ super članok 👍🏻😍

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Tiež zbožňujem korčuľovanie, je to moje najobľúbenejšie kardio. :) A ešte mám rada cvičenie s váhou vlastného tela. A tie ceny sú skvelé. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tiež mám rada korčuľovanie ale predovšetkým milujem tennis pretože sa mu venujem 5 rokov a tiež vždy ľutujem každého vynechaneho tréningu pretože viem že som sa na tom tréningu aspoň o trochu zlepšiť ☺🎾

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pred pár mesiacmi som začala chodiť na jumping, ktorý je raz do týždňa spojený aj s kruháčom. Máme úžasného trénera, ktorý má v sebe takú pozitívnu energiu a rozdáva ju všade naokolo a motivuje vás - po každom tréningu odchádzam s dobrou náladou a s dobitou energiou. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)