Moja obľúbená fitness aplikácia - RUNTASTIC

By Linda Taylor - 5:11:00


Pred nejakou dobou, som Vám na blogu písala o aplikácii, ktorá mi pomáha s mojím stravovaním a to konkrétne o aplikácii My fitness pall. Dnes som sa rozhodla, že Vám predstavím druhú aplikáciu, ktorú používam, ale tento krát to bude z inej sféry ako stravovanie. Konkrétne ide o fitness aplikáciu Runtastic, ktorú používam pri chôdzi, behu, korčuľovaní či bicyklovaní.

Túto appku mám v telefóne už nejaký ten rok a vždy mi robí spoločníka pri mojom kardiu, ktoré sa koná vonku. Najčastejšie je to už spomínaný beh alebo korčule. 
Na aplikácii sa mi páči hlavne to, že si môžete nastaviť akú aktivitu vykonávate. Takže, keď idem behať nastavím beh, keď idem korčulovať nastavím korčulovanie. Občas sa mi stane, že to zabudnem prestaviť čo uvidíte aj na obrázku, kde som si to zabudla prepnúť na beh. 
Ak to máte nastavené na aktivitu, ktorú vykonávate tak Vám to lepšie počíta kalórie. 
Celá táto aplikácia však spočíva v tom, že Vám ráta kilometre, čas a spomínané kalórie počas aktivity. Taktiež Vám aplikácia vždy vyráta priemerný čas, ukáže Vám v ktorom úseku ste boli najrýchlejší a kde naopak najpomalší. Túto činnosť, Vám vždy zobrazuje farba trasy - červená znamená, že ste išli pomaly a zelená opak. Oranžová farba znamená taký ten stred. 
Aplikácia všetky Vaše aktivity ukladá a keď dokončíte svoj workout tak Vám dá ešte nejaké (nepovinné) otázky. To konkrétne ako sa cítite po behu (zobrazíte smajlíkom), to v akom prostredí ste behali (máte tam na výber 5 možností), nakoniec môžete pridať nejakú poznámku a taktiež fotku. 
Ja fotku pridávam úplne vždy, pretože mi to pripomenie kde som všade bola a niekedy po dlhej dobe je to milá spomienka, kedže tam mám svoje behy z UK a teraz už aj z Mallorky. 
Ak niekto túto aplikáciu používate určite mi napíšte či ste spokojné a budem rada ak sa so mnou podelíte o iné aplikácie, ktoré používate Vy či už počas behu alebo popri inej fitness činnosti .

Zatiaľ sa majte krásne zajtra som tu s novým príspevkom ♥

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Super článok! :)) Taká aplikácia by sa aj mne hodila. A inak veľmi pekné fotky.
  Domi Lap

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jéé zrovna jsem přiběhla z běháníčka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Já používám tu od Nike, ale tahle vypadá taky moc dobře :)
  One blondie life

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ja ju mám a práveže s ňou vôbec niesom spokojná. Niekedy sa mi ukončená aktivita nepridá do histórie, niekedy mi zaznamenávalo trasu aj bez internetu teraz mi ju nechce zobrazovať ani s internetom. A to s tými rôznymi aktivitami som tam vôbec nemala. Rozmýšlam že ju odinštalujem a stiahnem si nejakú inú. Nemáš náhodou pro verziu?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Uffff, toto ti vôbec neviempovedať mne sa vypla iba raz v živote a to ju mám už druhým rokom. Pro verziu určite nemám pretože som za ňu nič neplatila, dokonca ju ani nemam aktualizovanú.

   Odstrániť
 5. Tá appka je veľmi podobná Nike+ running. :-)Alebo Nike+ running je podobná Runtastic, neviem. :-D Mala som Nike+, ale potom prišli problémy, pretože som bola príliš závislá na číslach... Nerobilo mi to dobre po psychickej stránke, dajme tomu, že mám isté problémy... ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zrovna dneska jsem si ji stáhla :D ale program na břicho :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Já místo runtastic používám endomondo, což je aplikace na podobný (ne li uplně stejný) způsob. :D

  DENYII

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)