2 Healthy Recipes with Cinnamon #HealthyVyzva

By Linda Taylor - 11:13:00


Veľké Ďakujem patrí všetkým, ktorí sa stihli zapojiť do súťaže HEALTHYVYZVA na Instagrame. Za týždeň je tam viac než 100 fotiek, ktoré nesú tento hashtag, čo ma veľmi teší. A kedže dnes je presne týždeň, tak je tu čas na odkrytie ďalšej výhry. Ale ešte pred tým sa s Vami podelím o dva receptíky,  ktoré u mňa momentálne fičia. 
Ako prvý Vám predstavím môj recept na ktorý som obzvlášť hrdá a priam aj na ňom závislá. Ide o moju zdravú variantu Cini Minis, ktorá vznikla jedného dňa keď som si chystala raňajky aka čo chladnička dá. 

Budete potrebovať:
Mlieko (ja používam sójové ale výber je na Vás)
Cornflakes 
Vanilkové sladidlo (ja som pužila od MYprotein)
Škorica
Ak nemáte vanilkové sladidlo môžete nahradiť medom a vanilkovou esenciou

No a postup je veľmi jednoduchý. Mlieko ohrejeme, pridáme sladidlo a škoricu a zalejeme ním cornflakes.
Nebíčko v papuľke ako sa vraví a to doslova ♥

Ako druhý recept bude ovsená kaša. Kedže som sa z prvého receptu namotala na škoricu tak som túto surovinu preniesla aj do ovsenej kaše. 

Potrebujeme:
Ovsené vločky
Škoricu
Vodu
Vanilkové sladidlo (alebo opäť med a esenciu)
Banán ( Ja som použila iba veľmi malinký na dosladenie)

Vodu dáme variť, hodíme tam vločky, všetky ostatné prílohy a na miernom ohni varíme. Vodu dávam vždy od oka, čím viac vody však dáte tým viac kaše budete mať. Ale pozor netreba to prehnať aby ste z kaše nemali len vodu . 

Dobrú chuť♥
Verím že receptíky vyskúšate a budú Vám chutiť. Hlavne Cini minis , určite mi dajte vedieť či chutili lebo ja sa ich neviem dojesť. Určite mrknite aj na blog VIKI  kde nájdete zase receptové inšpirácie s inou surovinou a to konkrétne kokosom. 

A nakoniec to najlepšie. A to ďalšia časť výhry.
V predchádzajúcom článku, sme Vám predstavili prvú časť a to konkrétne RAW tyčinky od Bombus. Dnes prejdeme od stravy ku doplnkom. A to konkrétne ku ruksakom od ZOOT.SK
Kedže máme dve miesta, tak máme aj dva ruksaky. 
Prvý je krémový vak YOGA od Zoot Originál ktorý je zo 100% bavlny.
Druhý vak je pre drsné holky, pretože ide o čierny vak s nápisom Jsem Drsná Holka taktiež od Zoot Originál a 100% bavlny. 

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. darčeky su uplne super o keby ich tak vyhrám bola by som najstastnejsia :O :D a to ešte nei su všetky :3 a recepty :o cimi minis určite vyskušam hned cez víkedn :o <3 cornflakes mám doma celý balík takže ich treba nijako využiť <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. mňamky-mňam! :).
  z tých tyčiniek som mala tú meruňkovú s kešu a bola naozaj dobrá!

  Kejmy ♥.

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Škoricovú ovsenú kašu si robím často, len pridávam aj mlieko, potom je krémovejšia a dlhšie zasýti :) krásne fotky a tie cini minis musím vyskúšať ! :)
  my blog : THE COLORFUL THOUGHTS

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Škoricu milujem, takže ma tento článok fakt potešil. :-) Ja si robím ovsenú kašu s mliekom a dám si tam strašne veľa škorice, ale nemôžemsi pomôcť, jednoducho mi to chutí... :D A HealthyVyzva bol super nápad, ani sa nečudujem,že má tak skvelú odozvu. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Škoricu milujem, takže ma tento článok fakt potešil. :-) Ja si robím ovsenú kašu s mliekom a dám si tam strašne veľa škorice, ale nemôžemsi pomôcť, jednoducho mi to chutí... :D A HealthyVyzva bol super nápad, ani sa nečudujem,že má tak skvelú odozvu. :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)