Just Keep Your (white) smile

By Linda Taylor - 9:13:00Ahojte krásky. Po náročných dňoch ma trošku skolila choroba a tak sa Vám dnes hlásim z postele. Vlastne vždy píšem z postele ale snáď viete ako to myslím. Tento krát som zabalená v perine po ľavej strane mám krabičku s vreckovkami a po pravej horúci čaj a nejaký ten troath spray. Verím že však už zajtra ráno vstanem z postele s úsmevom a po chrípke nebude ani stopa. Mimochodom nedávno som na snap postla fotku z postele a prišli mi od vás naozaj krásne a povzbudzujúce správy že hneď po nich mi bolo o niečo lepšie! Naozaj Ďakujem Vám pretože mi vždy dokážete vyčariť úsmev. A ako sa vraví treba sa vždy usmievať, pretože nikdy neviete kto sa zamiluje do Vášho úsmevu.

A aby sme mali väčšiu šancu že sa do nášho úsmevu niekto zamiluje treba dbať aj na svoje zúbky. Pravidelná hygiena, návšteva zubného lekára sú tie najdôležitejšie veci. Avšak každá z nás dobre vie že pri rôznych jedlách a tak celkovo časom naše zúbky začnú strácať svoju belosť a tak hľadáme spôsoby ako im vrátiť belosť aby bol náš úsmev krásne žiarivý.
Je to už asi rok aj pol čo som prvý krát skúsila prípravky na bielenie a pred mesiacom som sa do toho pustila znovu. Tento krát som skúsila bieliacu saduTheeth Whitening System White Look. Túto sadu možno zakúpiť v drogériach DM a čo ma zaujalo najviac ide o Slovenskú značku.

Táto sada je určená na domáce bielenie zubov a neobsahuje žiadny peroxid. Zafarbenie odstraňuje oxidačným procesom . Proces bielenia je 10 dní. Každý deň 1-2x po dobu 20 minút.
Súčasťou balenia je gél na bielenie, zubná pasta, aplikátor na zuby, stupnica belosti a návod na použitie.

Čo sa týka mňa osobne ja som gél aplikovala 1x denne po dobu 10tich dní. Začala som však 3 dňami no vzhľadom na cestovanie som to prerušila a neskôr začala od znovu.
Bieliaca pasta sľubuje vybielenie až do 7 odtieňov, čo sa však nekonalo ale myslím si že s tým každý vopred ráta. Môj výsledok bol o odtieň-dva belší. Ťažko sa mi hodnotí nakoľko mám predné dva zúbky v odlišných farbách (jeden je robený). Takže som každý zúbok merala zvlášť. Ovšem samozrejme, zub ktorý mám robený pocítil zmenu najmenej.
Celý proces bielenia spočíva v tom že si nanesiete na gél aplikátor a dáte si to na zuby (niečo ako chránič na zuby) a máte to tam 20 minút. Poviem vám tých 20 minút bolo pre mňa utrpením nakoľko neznesiem nič cudzieho v ústach,takže celých 20 minút som slintala ako doberman.
O nejakej viditeľnej zmene pri tejto sade hovoriť nemôžem všimnete si ju jedine pri porovnaní na stupnici belosti avšak čo musím podotknúť je perfektné vyčistenie zubov. Najmä zadných stoličiek, čo ma trochu mrzí že som neodfotila pred a po.


Špeciálne by som ešte spomenula zubnú pastu ktorá ma očarila viac ako samotný gél . Vzhľadom na to že ide taktiež o bieliacu pastu ma milo prekvapila jej chuť ktorá vôbec nie je hnusná ako pri bieliacej paste s ktorou som sa stretla v minulosti. Pasty mám dve a a nahradili moju pôvodnú zubnú pastu. Používam ju každý deň nakoľko si nemôžem vynachváliť perfektné vyčistenie zubov. Jediné čo mi na paste chýba je že neosvieži dych ale to jej predsa vyčítať nemôžem kedže nie je na to určená. V kombinácii s ústnou vodou je to však tip top a trochu ma mrzí že v UK som túto pastu nevidela pretože to je výrobok do ktorého by som rozhodne šla znova.
Nakoniec Vám pridávam fotky produktu a fotku zúbkov BEZ akej koľvek úpravy čo môžete vidieť aj na mojej bielej pleti (Ďakujem anglické leto) bez makeupu.

Prajem Vám krásny zvyšok dňa a nezabúdajte sa usmievať v akejkoľvek situácii ! ♥ • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Ďakujeme,že si spokojná,v UK túto pastu nenájdeš, širší sortiment máme v PL,ČR,USA. Pozri si stránku www.dimenzia.sk nájdeš tam aj iné super produkty. Alebo taktiež www.vitaprodukt.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj. Dnes som akurát špeciálna na túto vec do DMka. asi sa po to vrátim, keďže som tomu neverila. Ale podľa tvojej recenzie nemám čakať Hollywoodsky úsmev, že ? ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Bože, miluju tvůj blog! :) Krásný článek:)

  http://lucastirska.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Já se taky chystám na něco takového, takže pro mě super článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Super článek! :) Já mám teda bělící pudr na zuby, který moc nezabírá a hlavně si ho nesmím dávat často, protože mám rovnátka. Každopádně díky za typ! Jsi úžasná bloggerka :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Já osobně používám jenom bělící pastu na zuby od Pearl Drops a pozoruji rozdíly. Zuby mám bělejší a hlavně mám po každém vyčištění opravdu pocit čistých zubů.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)