Friday Night (expectation vs reality)

By Linda Taylor - 12:42:00


Krásny piatkový večer Vám prajem. Moja host rodinka odišla pred nejakou tou hodinkou na víkend k rodine a tak mi oficiálne začal víkend, presnejšie posledný víkend v UK. Ako lepšie ho stráviť než relaxom v prázdnom dome? No dobre, možno by sa dal stráviť lepšie, ale ja sa momentálne teším z ticha ktoré okolo mňa vládne a ten pocit mi nenahradí žiadna party ani nič podobné. Mám toho veľa na robote , či už balenie, blog alebo samé random povinnosti, tak som sa rozhodla že začnem už dnes. A to konkrétne s blogom kde si idem predpísať pár článkov ktoré Vám postupne budem dávať von. 
Začalo to celé tak, že som si nachystala na záhrade stôl , pripravila notebook a pustila sa do varenia večere. To že stirfry vegs ktorú som si plánovala pripraviť bola po záruke nestojí za reč. Môj hlad nezastavila ani prázdna chladnička, ktorú hostfamily vždy necháva, keď ide mimo domu. Takže som pozbierala zbytky z chladničky a uvarila jedlo alá čo kuchyňa dala. Počas toho som si zaliala posledný sáčok popradského čaju, ktorý som našla na dne skrinky a hurá večera je hotová. 
Ešte som upratala pár drobností v kuchyni, no pri predstave, ako budem v kľude písať článok na blog a popri tom si vychutnávať jedlo, mi tiekli sliny. 
Konečne prichádza ten moment keď sadám za stôl a víťazoslávne pozerám na jedlo. 
Ešte stále však jedlo lahodí len môjmu oku a taktiež statívu na zrkadlovke s ktorou jedlo fotím z každej strany zo všetkých uhlov. 
V rýchlosti pozerám fotky z ktorých 70% nie je zaostrených, no na nové zábery je už neskoro, nakoľko moja vidlička už dávno vyberá parmezán z taniera a mieri rovno do úst.
Chvíľku si užívam jedlo keď tu zrazu.... chyba. Nie, jedlo bolo dobré, len som sa tak trošku pristihla pri vypnutom notebooku, ako do seba tlačím jednú lyžičku za druhou a na nejaké blogovanie sa ani zďaleka nechystám. Celé moje telo a moja myseľ sa oddáva jedlu. 
Keď sa konečne dostanem na dno taniera jedno očko hodím na obrazovku a rozmýšľam o čom by som napísala príspevok. V momente sa mi rozsvieti hlavička a mám to ! 
Nie, nie nápad na príspevok ale dospela som k záveru že chicken curry zo včera treba bezpodmienečne dojesť. A tak sa vrhám ku chladničke a naberám si ďalšiu porciu, ktorú do seba opäť bezhlavo natlačím ani neviem ako. 
Po dvoch porciách večere sa nevládzem ani chýbať a znovu otvoriť notebook bol pre mňa majstrovský kúsok. Popri tom ako cuckám z čajíku, ktorý už nie je hot tea ale ice tea, Vám skladám tento duchaplný príspevok , len tak na piatkové čítanie. 
Ale bohužiaľ musím už končiť. A viete prečo ? Pretože nabíjačka na notebook ostala na poschodí v izbe a notebook už hlási posledných 10% a okrem toho mi už celkom mrznú aj rúčky, to viete anglické leto.
Krásny víkend Vám prajem ♥


 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Skvělý článek, je neuvěřitelný, že tohle je už poslední víkend v UK. Pamatuji si jak jsi psala o tom, jak teprve vybíráš rodinu a teď najednou už jdeš do druhé :D A ty fotky jsou strašně lákavé!

  http://ilyfuhull.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. ty fotky jsou nádherný! A většinou to mám stejně, sednu si s jídlem k notebooku, že budu psát článek, ale nakonec nic, jenom jím a jím a dočista zapomenu, že jsem chtěla něco napsat :D

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ked si chces fotit notas, najprv si ho ocisti :) (inak ja na to pouzivam pletovu vodu v spreji na handricku a je ako novy)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super článok .. Už posledný ? :O To rýchlo letí ...
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 5. ahoj:) jen jsem ti chtěla oznámit, že jsem tě novinovala do Tag liebster award.Snad ti to nevadí. Tag můžeš udělat, ale nemusíš :) http://impossiblyawkwardmaky.blogspot.cz/2015/08/tag-liebster-award.html
  Mimochodem pěkný fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Mám to stejný :D než usednu mám ambice a když usednu, řeknu si, že to do zítra počká :D

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Dosť dobre to jedlo vyzerá, vzhľadom ktomu, že je to poskladané z čo chladnička dala :D:)))

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Báječný článek! Úplně jsem se do tvýho blogu zamilovala :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)