B-day TAG

By Linda Taylor - 1:48:00Ahojte. Krásny deň Vám prajem ! Pre mňa je dnes síce deň trošku upršaný a to aj napriek tomu že som na Mallorke ale predsa je to dnes len môj deň pretože mám narodeniny. Mám ďalší 20tnicky rok za sebou a dnes mám krásnych 21 rokov. Dlho som uvažovala aký príspevok v tento deň pridať a napadlo ma že by som mohla urobiť TAG.
Dnes vám teda prinášam iba krátky narodeninový TAG kde sa môžete o mne dozvedieť niečo nové a v priebehu pár dní môžete očakávať príspevok z Mallorky.
Poprosím však trošku strpenia pretože mi tu vôbec nejde internet čo prácu na blogu dosť komplikuje.
Ďakujem Vám všetkým veľmi krásne za gratulácie ♥


Kedy máš narodeniny?

17.August

Koľko rokov budeš mať?
21

Čo bol tvoj najlepší darček aký si dostala?

Úff ťažko povedať ten najlepší. Avšak viem čo nikdy nebol darček podľa môjho gusta a aj napriek tomu bol na moje narodeniny veľmi populárny. August, predškolský čas, školskými potrebami predsa nikto nič nepokazí však ? Meniny mám 2. septembra, kto skúsi hádať čo som dostávala k ním ? Školské potreby!!!

Budeš robiť oslavu ?

Oslavu som už robila ešte počas toho ako som bola v Anglicku. Fotky z oslavy nájdete tu


Ako oslavuješ narodeniny?
Vždy mám oslavy dve. Jednu rodinnú a jednu s kamarátmi. Pamätám si však že jeden rok sa to mojej mamine podarilo spojiť a vtedy to bolo to najhoršie čo mi mohla urobiť. Díki mami.


Aké boli tvoje najlepšie narodeniny?

Myslím si že to boli práve tohtoročné. Taktiež narodeniny na ktoré vždy rada spomínam boli na moju 17stku. Čo si praješ k narodeninám?
Momentálne asi iba toľko aby ma šťastie ktoré momentálne prežívam neopúšťalo a aby som si užila Mallorku najviac ako sa dá.

Keby si mala neobmedzený počet peňazí ako by vyzerali tvoje narodeniny?
Pravdepodobne ako z programu sweet 17, haha. Určite by sa moje narodeniny niesli v duchu dobrého jedla a veľa balónov. Nemohla by chýbať ani dobrá živá hudba. Keď sa ale nad tým tak zamýšľam tak žiadne špeciálne, finančne náročné prianie nemám :D:)Máš nejaké narodeninové tradície?
Ani nie , každoročne však robím narodeninovú oslavu. Výnimkou boli minuloročné narodeniny, kedy som oslavu, ak sa nemýlim nemala.

Čo sa u teba zmenilo od posledných narodenín?
Od mojich posledných narodenín sa zmenilo pravdepodobne všetko. Nie len moje prostredie ale aj JA. Pár dní po mojich 20tich narodeninách som opustila svoj domov a odišla do zahraničia takže je to už rok čo žijem mimo domova.
Myslím že môžem povedať že tento rok bol ten kedy som dospela. Zdokonalila som sa nie len v jazyku ale aj v mnoho iných veciach. Prehodnotila som svoje priority a začala som robiť iba to čo ma baví a napĺňa. Ani o jednej veci ktorú momentálne robím nemôžem povedať že by som ju robila nasilu. 
Každý rok som si k narodeninám priala byť štastná, no pri týchto narodeninách viem že šťastná už som.
Okrem mňa a môjho života môžem povedať že sa dosť zmenil aj blog ale to viete najlepšie posúdiť Vy čitatelia.

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. dneska ma narodky aj moja mamina :D všetko najlepšie linduška <3

  OdpovedaťOdstrániť
 2. všetko najlepšie , veľmi sa mi páči ako si ideš po svojom a si šťastná :) aby ti to vydržalo

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Lindi, <3 všetko všetko všetko naj ti prajem <3 uži si tu Mallorcu poriadne :3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Všechno nejlepší k narozeninám! :) a už se těším na nějaké ty fotky z Mallorcy. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Krásne fotky. ☺️ Inak všetko najlepšie 😍🎊🎉

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)