What is in my bag?

By Linda Taylor - 10:02:00


Ahojte žienky. dnes si dovolím osloviť Vás žensky pretože nepredpokladám že ku tomuto článku zablúdi aj nejaký chlap. Dnes sme mali v UK nádherné počasíčko a konečne si dovolím povedať že leto dorazilo už aj ku nám a tak ho naplno užívam. Obzvlásť s Klárou ktorá o dva týždne odchádza domov. 
Dnes sme sa celý deň slnili a užívali doslova nič nerobenie a teraz som sa pustila do upratovania. Aj to je vec ktorá ma inšpirovala ku tomuto článku. Pri kabelkách som sa rozhodla že Vám spravím taký menší update toho čo sa nachádza v mojej kabelke. 
Čo sa týka mňa som milovník menších kabeliek najlepšie s dlhým ramienkom. Dosť ma obťažuje nosiť kabelku v ruke aj keď na SK som to dosť obľubovala v Anglicku pri toľkom cestovaní ma tá záľuba opustila a preferujem malé kabelky kde dám len to najpotrebnejšie a čo je pre mňa to najpotrebnejšie sa dozviete práve v tomto článku. 

1.Mobilný telefón
Kto by to bol povedal. Telefón mám vždy pri sebe to asi každý  z nás pozná. Bez telefónu som ako bez nôh, bohužiaľ ale je to tak. Na telefóne momentálne nosím kryt z Ebay ktorý ma vyšiel pár drobných a celkom dlho vydržal. Nakoľko mi telefón už veľa krát nepekne padol ako o dlážku tak i o betón tak kryt má na sebe pár stôp a bolo by potreba ho vymeniť.

2.Peňaženka
Ďalšia vec ktorú by asi nikto z vás nepredpokladal že jo. Momentálne nosím túto bledoružovú z Primarku. Je pevná a po otvorení je v nej miesto i na telefón. Keď mám veľa drobných je ale trošku nepraktická nakoľko tam na ne nie je priestor. 

3.Kľúče
Do tretice vec ktorú nosí so sebou asi každý a všade. Kľúče mi zdobia dve kľúčenky jedna z Londýna druhá z Egyptu v ktorom som však nikdy nebola, hah.4.Slnečné okuliare

Keď sa nad tým tak zamyslím tak ich nosím viac na hlave ako v kabelke ale určite tam majú svoje miesto.

5.Púder
Pre mňa samozrejmosť asi tak ako prvé tri body. Bohužial pleť si človek nevyberie a pre moju mastnú pleť je to nevyhnutnosť. Momentálne nosievam tento od MAC ale zvyčajne nosím púder od Astoru no ten mi bohužiaľ došiel.

Moje zlatíčko. Odkedy ho mám tak ho mám nonstop pri sebe. tá vôňa , hydratácia oh. Balzám mám so sebou úplne nonstop momentálne fičím na tomto od Eos. Dosť sa ma pýtate kde sa dá kúpiť a tak po kliknutí na názov Vás presmeruje priamo na Eos stránku. V blízkej dobe plánujem aj recenzie na výrobky od Eos pretože si myslím že má oveľa zaujímavejšie výrobky ako klasické Eos vajíčka.

Počas celej zimy som používala krém od Grabtree & Evelin no prišiel čas na zmenu a kvetinové vôňe som vymenila za vôňu ovocnú. Mám dosť suché rúčky a ten pocit doslova neznášam preto mám krém vždy pri sebe. Dokonca ho musím mať i pri posteli pretože sa pravidelne v noci budím kvôli nepríjemnému pocitu suchých rúk.

Takže toto je taký základ ktorý mám vždy pri sebe. Hlavne prvá trojka je doslova nevyhnutná to pozáte asi každý ale zaujímalo by ma aké iné veci sa nachádzajú práve vo Vašej kabelke.A tiež mi určite dajte vedieť či preferujete malé alebo veľké kabelky. Teším sa na Vaše odpovede a prajem Vám krásny zvyšok dňa ♥

4

 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Ahoj Linda , tvoje články mám veľmi rada, mohla by som ich čítať aj každý deň :) Ale mám menšiu kritiku. Jediné čo mi prekáža, že čiarky nie sú tam, kde majú byť. To je skôr asi moja úchylka. Inak Ti nemám čo vytknúť. Pekné fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lindi <3 mám rada všetky druhy kabeliek :o keď potrebujem väčšiu siahnem po takej, keď menšiu tak po menšej :3 hlavné veci su pre mna nepochybne mobil, penazena kluce, zuvačky, sluchadka a eraz aj slnečne okuliare :3 taktiez balzam na pery nesmie chýba, koz. taštička s hrebenom, antibakterialnym gelom, sponkou a gumičkou a v neposlednom rade sprej na telo :3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Na recenziu výrobkov Eos sa teším, lebo už dlhšie nad nejakými uvažujem, snáď mi pomôžeš :) :)
  Radka

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ahoj Linda :) Veľmi krásny článok a ešte krajšie fotky. Zbožňujem tvoj blog. Si mojou inšpiráciou či už v cvičení, blogovaní ale aj celkovom životnom štýle :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Linda, pred že, pretože, ktorý sa píše čiarka :D neber to ako hejt ale po prvých troch vetách som musela :D :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)