Waiting for Change

By Linda Taylor - 3:52:00


Je 23:00 a ja som sa konečne dokopala ku tomu napísať nejaký ten príspevok, kedže nemôžem spať. Čo je tak trošku paradox, nakoľko sa Vám sem idem tak trošku posťažovať o tom, ako ma poslednú dobu ovláda vyčerpanosť. Večer nie a nie spať, ráno nie a nie vstať. To pozná snáď každý, ale u mňa to bolo dlhú dobu preč a tak som si myslela že ma to už opustilo a že som tak nejak na to ranné vstávanie dospela. No, ale asi budem musieť ešte počkať.
Tak trochu to pripisujem stresu, ktorý momentálne prežívam. Oh, práve som sa zverila s dvoma problémami v jednom článku, moji ,,milovníci,, si musia pripíjať na moje nešťastie takže nazdravie .

Ale prejdem ku samotnej pointe. Po roku mimo domova na mňa prichádza homesick. Alebo skôr taký ten stereotyp a už túžim po zmene. Najradšej by som si už pobalila kufre a odletela na Mallorku o mesiac skôr. No na druhej strane si pri každom rozhovore s hostrodinou a pri každom čase čo spolu strávime, uvedomujem, ako veľmi mi prirástli ku srdcu a sme tu doslova ako rodina. Už sme našli aj novú aupair zo Španielska a tak trochu na ňu žiarlim , nakoľko ide do naozaj úžasnej rodiny. No koniec-koncov bolo to moje rozhodnutie odísť a myslím si že bolo správne, je čas na nové dobrodružstvá. Okrem toho mi už odletela domov Klára čo sa ma trošku dotklo, kedže sme tu spolu strávili každý jeden deň, viac menej doslova. 
Dokonca bola aj môj spaling partner v gyme a teraz som tam tak osamelá, že som včera musela prehovoriť hostrodičov aby si išli so mnou zacvičiť. A podarilo sa a tak sme tam nabehli celá rodinka. Vlastne z detí iba ja tie ich sú príliš lenivé. 
Dokonca sa mi v gyme aj pošťastilo, prehovoril na mňa chlapec do ktorého som zamilovaná od prvého dňa čo som ho uvidela na recepcii. Škoda že sa naša konverzácia uberala trošku iným smerom ako som očakávala. Inak povedané  ,,Mohla by si si prosím ťa posunúť veci aby som mohol prejsť?,, No, takže asi tak ale beriem to z humorom čo viac mi ostáva:)))


Cez víkend sme s Klárou však oslávili ako jej odchod tak aj naše narodeniny vo veľkom, no rozhodla som sa že článok z oslavy Vám dám von až v deň mojich narodenín a myslím si že sa máte na čo tešiť pretože ja osobne,  mám z fotiek obrovskú radosť.
Príspevok by som ukončila už asi iba otázkou na Vás. Máte tiež niekedy pocit že Váš život už potrebuje zmenu ? Ako sa ku tomuto pocitu staváte?
Prajem Vám krásny víkend ♥
 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Máš veľmi zaujímavý Život a je normálne, že máš ctenie za domovom :) Určite si aj unavená a tvoje telo chce oddych :)
  Pozývam Ťa na moju giveaway : http://aduliksun.blogspot.sk/2015/07/giveaway-za-36-000-pozreti-na-blogu.html :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Linda, máš pravdu. Niekedy človek potrebuje zmenu na to, aby sa posunul ďalej a ako vidím, ty ju už potrebuješ. Odpoveď na tvoju otázku je podľa mňa dosť jednoduchá - áno. Ale pri mojom veku sa na to ešte veľmi nemôžem odhodlať. Osobne ako človek milujem spoznávanie nových vecí, ale taktiež zbožňujem stereotyp a so svojim životom som nadpozemsky spokojná. Takže zmeny si doprajem, ale stále sa rada vrátim ku stereotypu.
  Máš skvelý život a myslím, že si ho máš užívať plnými dúškami pokým môžeš. Domov na teba vždy počká. :)
  Krásny víkend aj tebe a užívaj si ešte chvíle na mieste kde si. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Laska krasny clanok :) ja zmeny milujrm ale iba ak su pozitivne alebo k lepsiemu ,ak nie tak ma to sere a banujem za starym :D uz sa ale nevien dockat dokym skoncim strednu,uz to nebude stale kolotoc stereotypu stat skola brigada domov a planujem si uzivat cestovat... A normalne mi tej tvojej zmeny je aj luto s tou klarou a normalne mi bolo za trba smutno,vsak akr ste boli zohrate zlatr a obe strasne mile a sranda s vami bola a teraz adios... Ale najdes vela kamosov , mne je toto v zivote vzd strasne luto ked stratim priatela... A len ti drzim palce aby ti bolo na mallorce minimalne tak dobre ako v englande :) xx

  OdpovedaťOdstrániť
 4. KAŽDÝ potrebue zmenu, tiež momentálne na jednu čakám... Nastupujem na strednú školu asi tak niečo cez 60 km od domu, čo je pre mňa novinnka(mám 15 a som z dediny :D). Tiež som v poslednom čase vyčerpaná a viem, ako sa asi cítiš. čochvíĺa to prejde. :) A to s tým chlapcom ma dostalo. :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Niekedy je ťažké či si život pýta zmenu alebo je iba v akomsi "prechodnom" stave, kedy jednoducho iba potrebuješ čerstvý vietor do plachiet (a nemusí to spôsobiť iba zmena).
  Vyčkaj chvíľku.. možno sa za krátky čas objaví niekto/niečo čo ti vráti energiu :) možno si iba smutná lebo sa menia veci okolo teba... neznamená to však že musíš niečo meniť aj ty... zmeny ťa koniec koncov zmenia samy :)
  Dúfam, že a už to dlho nepotrvá a budeš sa úprimne radovať!

  LadyinBlack

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Zmena ti určite prospeje, jeden rok je dlhá doba a na Mallorke ťa čaká kopa nových zážitkov. :) Teším sa na tie príspevky už veľmi. :)
  https://windinhairblog.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Jééé něco končí a něco nového začíná! To zvládneš! Změna je život a homesick tě nesrazí!
  Tvá B.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)