My nude essencials

By Linda Taylor - 9:08:00

Krásny víkend vám prajem !
 Verím že počasie máte oveľa krajšie ako my v UK a užívate si víkend naplo. Kedže mňa momentálne hreje jedine tak pocit, že onedlho už budem v teple, tak som dnes vybavila v meste iba najdôležitejšie veci (nákup jedla) a zvyšok dňa strávim už len doma. Konečne sa mi podarilo upratať si izbu, lepšie povedané pretriediť veci a nachystať na balenie. Vyhodila som asi tak 50% kozmetiky a oblečenia, no konečne som zahnala stress, ako to všetko pobalím. 
Ako vravím, konečne som upratala a tak sa idem pustiť do točenia videí ale ešte pred tým sa s Vami chcem podeliť o mojich dvoch tohtoročných nude favoritov.
Všimla som si že najviac vyhodených vecí z kozmetiky bolo v pastelových farbách, ktoré u mňa minulí rok boli dosť populárne. Tento rok ma však výrazné líčenia až tak neberú (žeby vekom? snáď nie!).
Myslím, že som to aj viac krát spomínala, že v poslednej dobe sa líčim len minimálne a už keď, preferujem ,,nude,, líčenia. 
Ako základ pre každé líčenie je pre mňa prirodzený makeup a obočie. To sa tiež snažím vždy upraviť prirodzenie, no nie vždy to však vyjde. Holt, nie každý sa pýšime hustým obočím.
Hneď po tomto základe u mňa nasledujú pery. Dokonca ich preferujem pred očami ktoré zväčšia iba zvýrazním riasenkou.
Pery si líčim vždy, aj keď na sebe nemám žiadny makeup, na zvýraznenie tváre a zároveň aspoň trochu odpútam pohľady od nenalíčenej tváre. 
Už je to nejaký mesiac, dva a možno aj tri čo nedopustím na svoje maslo na pery od Astoru. Vlastne na tie maslá nedám dopustiť už nejaký ten rok, no tento krát je reč špeciálne o odtieni 027 Elegant Nude.
Zo začiatku, som sa tohto odtieňu trochu bála, či nie je pre staršie ženy, no nakoniec sa stal mojím favoritom tohto roku. A s istotou môžem povedať, že ho z tejto priečky už nič nezosadí.
Samé pekné slová mám taktiež na svoj nový lak od KIKO Milano(375), ktorý mi vždy doladí môj nude look. Je to môj prvý lak od tejto značky, no nemôžem naň povedať krivé slovo. Lak drží minimálne 4 dni a vôbec sa nelúpe. Skôr je iba taký zošúchaný na okrajoch nechtov (to z toho, ako tvrdo pracujem).
Čo je ale pre mňa najväčšie plus, je práve to, že stačí iba jedna vsrtva. Čo ma pri takomto jemnom odtieni milo prekvapilo, pretože ak mám byť úprimná, s tým som sa ešte nestretla. Trochu ma mrzí že túto kozmetiku nemáme aj na SVK, momentálne sú tam 70% zľavy a kozmetika sa dá kúpiť za naozaj nízke ceny vzhľadom na kvalitu. Ak naň v zahraničí narazíte, určite stojí aspoň za návštevu predajne.
Nakoniec Vám už prinášam iba fotky. Na konci Vám prikladám fotky kde môžete rúž vidieť na mne a na poslednej môžete vidieť aj lak od KIKO.
Krásny zvyšok dňa Vám prajem ♥

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Ten rúž je nádherný. A skvele sa ku tebe hodí. :))

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Astor maslicka jsou skvele a tento ti slusi.
  http://style-and-smile15.blogspot.co.uk

  OdpovedaťOdstrániť
 3. tá farba je krásne jemná :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mám doma 5 tých masielok ale žiadne matné, čakám kedy bude nejaká zľavička na ne =) 6,99€ je dosť dať za jedno =/.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásna farba rúžu aj laku na nechty. :)
  https://windinhairblog.wordpress.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 6. ty si aká pekná kočka lindi :) maslá nádherne voňajú milujem ich :D pre mňa drogérkový fet :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. veľmi sa ti to hodi :-) A pozeram že mame rovnake naramky:D ja som si ich kupila minuly rok v Primarku:)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)