Brighton - Seven Sisters + GIVEAWAY

By Linda Taylor - 9:18:00


Krásny deň Vám prajem, opäť tu je nedeľa . Príde mi to akokeby len včera bol piatok, víkend utiekol rýchlo, no našťastie som si ho stihla poriadne užiť. Konečne som navštívila Brighton do ktorého som sa chystala celý svoj rok tu, len som čakala na to správne letné počasie. Myslím si, že cestovanie je pre leto viac než typické a tak veľa z nás vyráža objavovať nové miesta práve v lete. V tomto období veľa ľudí vyhľadáva práve pláž, oddych ale nájdu sa aj ľudia, ktorí vyhľadávajú metropoly , adrenalín alebo rôzne udalosti ako festivaly, pochody, športové akcie.

Asi mi viacerí dáte za pravdu že aj cestovanie je to, načo sa počas roka najviac tešíme, samozrejme voľno od školy je na prvom mieste. 
Aj napriek tomu že ja prázdniny nemám užívam si cestovanie aspoň počas víkendov a po minulo týždňovom Southamptone, som tento víkend strávila v spomínanom Brightone a taktiež som sa dostala na nádherné miesto Seven Sisters, ktoré patrilo medzi moje cestovateľské sny. 
Opäť som si potvrdila aj to,  že Anglicko má oveľa väčšie krásy ako je typický Londýn. Rozsiahle lúky, pláže, útesy, skaly , voľne žijúce zvieratá to všetko môžete vidieť ak sa vyberiete nejakú tú hodinku od Londýna na očarujúce pobrežie . 
My sme si vybrali Brighton ktorý je krásny sám o sebe. Odtiaľ sme naskočili na autobus, ktorý nás previezol cez celé pobrežie až po Seven Sisters. Tam nás čakala už iba menšia túra (ona by nemohla taká dlhá keby sme vedeli cestu a nešlapali kopec navyše) a mohli sme sa pokochať na jedno z najkrajších miest v Anglicku. Myslím si že ani nemusím opisovať tú krásu pretože ju uvidíte na fotkách. 
Tento mini výletík nám zobral asi tak 3 hodinky času a tak nám ostalo ešte kopu času vychutnať si plážovú atmosféru v Brighton. Navštívili sme aj typický Brighton Pier, kde je úžasná atmosféra a na svoje si tam prídu milovníci kolotočov a hracích automatov všetkých druhov. Ak navštívite niekedy Anglicko určite si tieto dve miesta nenechajte ujsť pretože Vám otvoria iný pohľad na túto krajinu...


Verím že sa Vám fotky páčili a ak ste na tomto mieste už boli budem rada ak mi napíšete do komentára ako sa Vám tam páčilo. Okrem toho, mi môžete písať všetky miesta, ktoré ste navštívili a očarili Vás .
A nakoniec prejdem na očakávanú letnú súťaž, ktorá sa bude týkať práve cestovania. 
Súťaž bude trvať do konca prázdnin čo je 1.9.2015. 

Pravidlá súťaže spočívajú v:
1.Postovať na sociálnu sieť Instagram fotky z cestovania (Ako zahraničie tak i Slovensko/Česko)
2. Ku fotke vždy napísať lokalitu
3. Pridať hashtag #cestujemsLindou + otagovať môj insta na fotke (linda_tayllor)

Hlavnou výhrou je kozmetika od MUA a MAKEUP REVOLUTION + prekvapenie z PRIMARK ktoré na fotke nenájdete.
Okrem toho vyberiem 3 z Vás, komu odošlem vlastnú pohľadnicu z miest ktoré som navštívila.


♥Teším sa na Vaše fotografie ♥
♥Vidíme sa čoskoro ♥


 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Jé to jsou krásné fotky <3 v Brightonu jsem byla asi tři roky zpět se školou. Vím že se mi tam děsně líbilo, je to opravdu krása tam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fotky sú naozaj krásne :) A do súťaže sa určite zapojím ceny sú úžasné :) už zajtra alebo pozajtra odo mňa môžeš čakať fotku tak dúfam že budem mať šťastie :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tie fotky sú skutočne super !!! .... Hlavne tie pri mori :)
  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Brighton, moc hezke mesto! Take sem byla na seven sisters + beachy head Eastbourne. Jedno z nejhezcich mist kde jsem byla!
  Btw mas moc hezke fotky! Cim fotis? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. och toto je niečo úžasné! :) Mali ste také krásne počasie že to more vyzerá akoby si bola na karibiku :) (keď nie je vidieť útesy)
  ďakujem za úžasný tip! Budem sa snažiť posielať svoje fotky na instagrame :) Teším sa na ďalšie tvoje cestovateľské príspevky!

  LadyinBlack

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)