Unboxing + Giveaway winner

By Linda Taylor - 12:38:00


Ahojte ! Dnes som tu opäť, tento krát nie len s novým článkom ale aj s menom výhercu mojej poslednej GIVEAWAY. Ako sa vraví to najlepšie nakoniec a tak na začiatok Vám napíšem  niečo k dnešnému článku a vyhodnotenie GIVEAWAY si necháme nakoniec. 

Čítanie blogov patrí medzi moju obľúbenú činnosť. A ako každá čitatelka aj ja mám typ článkov ktoré obľubujem viac a aj témy ktoré až tak veľmi nevyhľadávam. Väčšinou vyhľadám témy o ktorých ja sama píšem - lifestyle, random , cestovanie. Dosť často však čítam aj tému ktorá u mňa na blogu nebola. A to konkrétne Unboxing. Túto tému preferujem iba na blogoch , čo sa týka videí tak to ma až tak nechytilo. 

Aj to je dôvod prečo som sa dnešný post rozhodla robiť Unboxing. Bude sa však líšiť od tých typických unboxingoch kde blogerky otvárajú balíky ktoré im prišli z eshopu. Ja Vám dnes ukážem ako vyzerá balík ktorý mi poslala rodina zo Slovenska a aké veci sa v ňom nachádzajú. Sú to všetko veci (potrebné pre život) a tak žiadne darčeky a podobne nečakajte. Verím že sa Vám tento článok bude páčiť a určite mi dajte do komentárov či by ste na blogu chceli viac článkov tohto typu.

 Ako prvé čo som v balíčku našla boli tieto dve pohánkové kaše. Je to kaša bez lepku takže je vhodná na môj žalúdok(dozviete sa nižšie). Kaša má svojskú chuť a tak možno nechutí každému ja ju však milujem ! V Anglicku pohánkovú kašu nemali ani v jednom obchode tak preto za mnou poputovala cez polku Európy.
 Toto bude pravdepodobne poznať iba minimum z Vás. Opíšem vám to v skratke. Je to, to najhnusnejšie čo som kedy pila. Je to nejaký druh vody, ktorý prečisťuje črevá. Nakoľko mám problémy s trávením tak zase vec ktorú potrebujem a v anglicku nič také neexistuje. Mimochodom funguje to na princípe že Vás doslova prepláchne takže ak by ste sa rozhodli vodu vyskúšať, radím Vám byť celý deň v dosahu max 15m od WC:))
 Pohánkové vločky. Zas raz pohánka ktorá je v anglicku nepoznaná.
 Zásielka od EOS. Tieto veci mi dorazili už keď som bola na SVK no bohužiaľ som ich so sebou nemohla zobrať do lietadla a tak prišli až teraz.
 Hylak. Ďalšia vec hodná oskara za najodpornejšiu chuť. No hold, zdravie je prvoradé.

Opäť niečo z kozmetiky. Tieto dva výrobky som dostala vo výhre na Blogger Roka. Sú to zároveň aj jediné výrobky ktoré som stihla vyskúšať spolu s riasenkou. Stačilo mi jedno použitie a vedela som že tieto dva pleťové výrobky nutne potrebujem pri sebe a tak za mnou tiež dorazili.

A to najlepšie nakoniec !! MARGOT ! Priznám sa prišli mi dve no bohužiaľ jedna padla hneď ako som otvorila balík. Druhú som si nechala pre špeciálnu príležitosť, no niečo mi hovorí že tá príležitosť príde čoskoro...Tak toto bolo všetko čo obsahoval balík, ktorý za mnou priletel zo Slovenska. Vždy týmto balíkom z domova neskutočne teším a inak nebolo ani pri tomto. Nakoniec prejdeme na najviac očakávanú časť a to je výherca giveaway.

SABÍNA LUKÁČOVÁ

Gratulujem !!
V priebehu pár dní sa ozvem na email.
  • Share:

You Might Also Like

2 komentárov

  1. AAAAAaaa neverím že som to práve ja vyhralaa:') ďakujem velmi pekneee:) a prispevok samozrejme ako vždy perfektný:)

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Margotka <3

    http://baribircak.blogspot.sk/

    OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)