Life goes on ...

By Linda Taylor - 10:00:00


Krásny víkendový deň Vám prajem . Momentálne je 4:57 ráno a ja nie a nie spať, tak som sa rozhodla čas využiť trošku efektívnejšie a to pri tomto príspevku. V poslednom čase sa blogu nevenujem až tak ako by som chcela ale posledné tri týždne ma vyčerpávajú viac ako by som chcela a nie že by na blog nebol čas, skôr nie je nálada. Tak som si dala trošku off ale už teraz mám v hlave pre Vás kopu nových príspevkov na ktoré sa teším. Čakajú na Vás nové recenzie, fitness články a tiež aj nejaké tie hauly.
Zajtra za mnou dorazí blogerka Nikolka z blogu sweetlollipopqueen a plánujeme pripraviť pár vecí na blog tak nám držte palce aby nám to vyšlo. Vlastne napadlo že to je už dnes...V nedeľu sa chystám do Londýna na svoje posledné veľké nákupy v UK . Pred odchodom už plánujem nakúpiť iba pár vecí vo Victoria Secret kedže to je jediný obchod ktorý už nikde v Európe nenájdem tak treba sa trošku zásobovať, hah.
Nákupy po nedele idú pre mna už bokom a v UK plánujem už iba cestovať a cestovať aby som do Augusta videla toho čo najviac.
Vo štvrtok som sa vybrala na menšiu prechádzku so Snowy a tento krát som zobrala so sebou aj svoj foťák aby som sa mohla s Vami podeliť o ten krásny pohľad na zeleň všade naokolo.
Okrem toho mám momentálne nový tréningový plán , respektíve ani nie plán ale pridala som poriadne kardio takže nečudo že neostáva žiadna energia na blog. Z pôvodného kardia (beh, chôdza, beh, chôdza) som prešla na čistý beh a poviem Vám nenávidím beh ! Ale ten pocit po poriadnom kardiu je na nezaplatenie. Okrem toho som začala challenge na split (rozštep) a verím že do mesiaca ho už budem vedieť! Moji tréneri krasokorčulovania by boli na mňa hrdý bola to moja najväčšia slabosť hneď po kondičke, haha. Ale dosť rečí prechádzam na fotky užite si krásny víkend ♥
 Moja ulica. Milujem ju a to aj práve preto že sa svojím vzhľadom líši od anglických ulíc a to hlavne veľkostou a priestranstvom. Tak trochu pripomína skôr americkú ulicu než tú anglickú.

 Cesta do Stoke parku a tiež aj moja cesta do gymu, radosť tam chodiť.
 Stoke park s výhľadom na katedrálu.
 Druhá časť Stoke parku

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Máš strašně krásne fotky Linda :)

  Budu ráda, když se mrkneš na můj nový blog → http://nelatrebatic.blogspot.cz/ ← a zanecháš i komentář, omlouvám se za spam :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Milujem tieto neutrálne fotky pomerne :) Krásne ...

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)