Give a girl the right shoes and she can conquer the world

By Linda Taylor - 11:41:00Ahojte!:) Áno , posledné 3 dni mám prehnanú aktivitu na blogu ale nejako ma pochytila chuť písať tak sa to snažím využiť naplno. Pred sebou mám krásny týždeň plný práce takže sa nesmierne teším na svoje pracovné nasadenie. Počas víkendu som si užila sobotné krásne počasie s priateľmi a nedeľné nákupy v Londýne. Do môjho šatníka pribudli nejaké nové letné kúsky čím som nákupy na leto ukončila. Pribudli mi aj nejaké tie páry topánok z ktorých mám obrovskú radosť, hoc ich v UK veľmi nevyužijem na Mallorke si ich poriadne užijem. Postupne už triedim veci ktoré poputujú do charity shoppov, domov a so mnou do Španielska. Poviem Vám mám toho kopu. A hlavne topánok, prišla som sem s jedným párom tenisiek Airforce ktoré už nie sú medzi nami. Zbierka topánok sa však počas roku trošku rozšírila a ja som sa rozhodla Vám zbierku priblížiť. Vyfotila som Vám však iba tenisky a vysoké topánky nakoľko balerínky šľapky a rôzne ,,našuchovačky,, sa netvárili príliš fotogenicky. 
Na fotkách môžete vidieť 4 páry  vysokých topánok z ktorých jeden zimný pár poputuje do koša a ostatné si pravdepodobne so sebou ponesiem. Sandálkové topánky sú všetky z Primarku. Jeden čierny pár mám už od septembra a stále držia po kope takže čo sa týka kvality za mňa spokojnosť. Zimný pár som kúpila v TKmaxe. 
Na spodnejších fotkách môžete vidieť zase moje tenisky. To že tenisky mám na nohách najčastejšie môžete vidieť aj na ich opotrebovanosti. Airforce som si kúpila v obchode Office shoes  a zvyšok v Sportdirecte. Ak plánujete kupovať tenisky v UK a máte malú nohu (max5.5) určite kupujte v detskom oddelení ceny sú oveľa nižšie aj napriek tomu istému typu tenisiek. Čierne Airmaxi plánujem nechať v UK a darovať do charity shopu. Tenisky na behanie spolu s Airforce si ponesiem so sebou prípadne pošlem domov. 
Z obidvoch kategórií som Vám vyfotila dva páry, ktoré milujem najviac a na mojích nohách sú najčastejšie. 
A nakoniec už iba otázka na Vás.
Aký typ topánok nosíte najčastejšie ?:)

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Červené a čierne topánky sú pecky,škoda že ja by som sa na tom zabila😏

  OdpovedaťOdstrániť
 2. máš krásne topánky :) ja najviac nosím tenisky
  Jane´s World

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj Lindi <3 super článok <3 :33 na tvoju otázku ktoré milujem najviac ?? TENISKY <33 nedám na ne dopustiť, a hlavne moje Vansy mám doma už 3 páry, ja viem nie je to veľa ale za rok si myslím až dosť. Potom moje milované Airforce <33 a za pár týždňov ( asi 10 dní ale to je jedno :D ) mi pribudnú do zbierky Converse biele :3 <3 čo sa týka farieb tenisiek vyhráva čierna, a biela :D jedny z Vansiek mám síce farebné, ale ním sa odolať nedalo :D a také "našuchovačky" tiež zbožnujem <3 plánujem si kupit Tomsy ak nájdem moju veľkosť a farbu čiernu a dostupne na SK :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. krásná sbírka! ♥ u mě jednoznačně vedou tenisky, ale letošní léto už bych ráda skočila i do nějakých těch sandálků :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. krásná sbírka! ♥ u mě jednoznačně vedou tenisky, ale letošní léto už bych ráda skočila i do nějakých těch sandálků :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vaaau, úžasné...tie červené <3 dokonalosť.
  Máš krásny blog, veľmi pekný dizajn :) Idem si hneď pozrieť aj ďalšie články a pridávam sa k pravidelným čitateľom.

  Budeme rady, ak zavítaš aj na náš blog o móde: A pair of friends :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. To je botiček :) Já jsem na boty přímo ,,ujetá,, :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)