English Drugstore - Superdrug (Makeup Section)

By Linda Taylor - 21:34:00


Hello Beauties ♥ V poslednej dobe využívam svôj čas na maximum a aj preto momentálne píšem tento príspevok o 5:00 nakoľko nemôžem spať. Tešila som sa na víkend že sa vyspím no včera ma prebudil hlad, dnes smäd a po prebudení je pre mňa už takmer nemožné zaspať. 

Ako som spomínala v predchádzajúcom príspevku , včera ma navštívila blogerka Nikolka zo Sweetlollipopqueen s ktorou sme strávili nejaký ten čas na nákupoch a neskôr sa ku nám pridala aj Klára a všetky tri sme sa vychiilovali pri dobrom jedle a v príjemnej atmosfére StokeParku. Ešte pred tým sme ale spolu s Nikolkou navštívili drogériu, odkiaľ som pre Vás plánovala vlog no napriek chaosu a hluku v predajni bolo nemožné ho natočiť. A tak som sa rozhodla vám aspoň zdokumentovať Anglickú drogériu. Vybrala som pre Vás drogériu v ktorej ja nakupujem najradšej a to konkrétne Superdrug. Drogériu milujem nie len kvôli zľavám ale aj kvôli ich širokému výberu a dobrej orientácii v predajni. Dnes Vám ukážem niečo zo sekcii Makeup a v blízkej dobe Vás taktiež imaginárne zoberiem so sebou aj do sekcií s pleťovou a telovou kozmetikou. Vopred sa ospravedlňujem pretože pár fotiek sa mi podarilo zle zaostriť a tak nemám zdokumentované všetko, taktiež pri niektorých stojanoch bol bordel prípadne boli prázdne (Sleek, MUA) a tak to poznať aj na fotkách z ktorých ide pekný chaos. Na niektorých fotkách môžete vidieť aj ceny a tak budete mať tiež predstavu o tom ako sa ceny sa danú kozmetiku v UK pohybujú. Nebudem Vás ďalej naťahovať prejdime rovno ku fotkám.

 Značka B. je značka drogérie SuperDrug niečo ako u nás v DMke značka SHE. Kozmetiku od nich som neskúšala a však mám odličovacie obrúsky a zatiaľ spokojnosť.


 Toto bol menší výber od Maybelline
 Niečo málo od Loreál.


 Kozmetika BarryM ktorá má úžasný výber lakov na nechty
Paletky od BarryM
 Sally Hansen má podľa mňa väčší výber u nás. Takže za mňa nič moc


 Niečo málo od Makeup Revolution kde moc nebolo nič ku foteniu nakoľko bol zväčša vypredaný
 Naprosto dokonalý výber lakov od značky O.P.I
 Sleek, ich dokonalé paletky, tvárenky a rúže na pery

Výber od MissSporty
 Essie a ich božský výber lakov na nechty. 
 Laky na nechty od Revlonu. Dokonalý dizajn a široký výber farieb.

 A nakoniec niečo málo od GoshuAko sa Vám páči výber kozmetiky v Anglickej drogérii? Ktorú značku by ste privítali u nás?
ak máte záujem o podrobnejšie nafotenie niektorej zo značiek určite mi dajte vedieť a ja urobím čo bude v mojich silách aby som Vám výrobky bližšie predstavila . 
Zatiaľ Vám prajem krásny zvyšok dňa a užívajte ti zvyšok víkendu ♥

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. To je hotový ráj na zemi! V mém okolí je bohužel jenom DM-ko, takže bych rozhodně přivítala nějakou drogerii kde by se prodávala i kosmetika jiných značek než je Maybelline, SHE, Miss Sporty, Dermacol a Loreal. Nejvíce by mě asi potěšila kosmetika MUA a Makeup revolution. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Anglické drogerie jsou pecka! :)) Podrobněji by mě zajímala asi Makeup revolution a Sleek :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja by som u nás určite privítala Sleek,Revlon,Makeup Revolution a Mua:)) Taktiež z týchto značiek môžeš niekedy nafotiť podrobnejšie:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. WOW, tak tam bych byla v ráji.
  annatruksa.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Jo tuhle drogerii tu fakt miluji. Ale ted jsem tam dlouho nebyla, tak snad pristi tyden omrknout nejae novinky. :)
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Neviete kde možno zohnať MUA kozmetiku na SR ???

  www.aduliksun.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)