Oxford Trip

By Linda Taylor - 4:08:00


Ahojte!!! Dnes Vám prinášam sériu fotiek z môjho včerajšieho výletu v Oxforde. Oxford je krásne mesto preplnené nie len študentami ale taktiež aj turistami. Nakoľko sme vystihli práve sobotu, čo je obľúbený turistický deň, veľa turistov trošku pokazilo tú atmosféru tohto krásneho mestečka ale napriek tomu sme si Oxford krásne užili. Toto mesto ma očarilo hlavne svojou architektúrou, ktorú krásne podčiarkla zeleň všade naokolo. Colleges sme navštívili iba zvonku nakoľko boli pri vstupe veľké rady a často aj nemalé vstupné. Celý deň sme strávili prechádzaním po meste a tak sme prešli niekoľko múzeíí, knižníc, kostolíkov a aj obchodíkov čo si budeme klamať. 

Obed sme si vychutnali na miestnych marketoch kde som ochutnala nový typ jedla. Bolo to Californské jedlo, ktoré mi pripravila staršia pani priamo z LosAngeles a okrem toho že mi povedala niečo málo o tomto (pre mňa) meste snov, popriala mi aj veľa šťastia s hľadaním novej rodiny priamo v CA. Vraj v LosAngeles každý potrebuje pomoc v domácnosti tak by som nemala mať problém nájsť rodinku práve tam, hah. No, to je však ešte stále vo hviezdach. 
Na Oxforde ma neuveriteľne zaujali aj ich Oxford University mikiny, ktoré sa tam dajú zakúpiť, avšak som nenatrafila na svoju veľkosť v peknej farbe tak som si domov žiadnu neodniesla. 
No , to by bolo v skratke všetko z môjho výletu, nakoniec Vám pridávam pár fotografií, ktoré som zachytila na zrkadlovke a taktiež i na telefóne. 
Prajem Vám krásny zvyšok víkendu a ak máte nejaké pekné spomienky na Oxford kludne sa v komentároch môžete so mnou o ne podeliť !:)
 • Share:

You Might Also Like

6 komentárov

 1. Skvelé fotky! :) Určite by som chcel Oxford niekedy navštíviť je to zaujímavé mesto! :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem !:) verím že ho navštíviš a užiješ si ho minimálne tak ako Ja :)

   Odstrániť
 2. Wau, krásne fotky. Snáď sa tam raz dostanem :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Verím že sa tam určite dostaneš!:) Z celého srdca ti to prajem:)

   Odstrániť
 3. Je tam naozaj nádherne :) už stačí sa iba do tej mäkkej zelenej trávy zvaliť :)

  LadyinBlack

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To teda je :)No na vyvalenie do trávy bolo síce trochu chladno a ver že nás to lákalo !:)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)