Random SnowyDay

By Linda Taylor - 3:16:00
Je 7:15 a ja počujem zvuk z pod môjho vankúša. Jednou rukou si dám námahu presunúť budík a spím ďalej. Túto akciu opakujem ešte asi tak pol hodinu v 5 minútových intervaloch. Je 7:46 a ja budík úspešne vypínam a rozospatá sa ponorím do sveta Instagramu , olajkujem dve, tri fotky a prechádzam na Facebook. Áno moderná ranná rutina. Kým listujem na facebooku novinky kde sa dozviem ako ide život Nory Mojsejovej až po to koho opustila životná láska počujem kričať svoje meno. Vstanem z postele chvályhodnou rýchlosťou a kým zbehnem dole schodmi cítim sa ako po riadnom kardiu. Kým lapem po dychu, počúvam inštrukcie od Host Dada, ktorý mi rozpráva o dnešnej zlej situácii a o tom ako mi decká budú možno volať zo školy že im zavreli školu a prídu domov skôr. V ešte stále nie prebratej mysli sa snažím dať si dokopy čo sa vlastne deje keď sa zatvárajú školy od teroristických útokov až po povodeň a hurikán ma snáď napadlo všetko a tak s otáznikom v hlave zdolávam schody hore, späť do izby. Po ceste mi ešte hostdad pripomenie že keď pôjdem von mám sa poriadne obliecť. A v tom momente sa mi rozžiari svetielko nad hlavou a dochádza mi že asi sneží. Po príchode do izby vystrelím rolety až do nebies a vyskytne sa mi nádherný pohľad. A tu ma konečne prebralo...

Napadlo nám krásnych 10cm snehu čo je v porovnaní so Slovenskom nič ale tu je to koniec sveta. Zavreté školy, kolóny áut a podobne. Kedže posledné dni dosť závidím sneh na Slovensku tak som zo snehu mala radosť ako za mlada. Kedže 70% škôl je zavretých rozhodla som sa bojkotovať a vzala som si snežné voľno v škole na ktoré som nahovorila aj Kláru (nie že by som ju musela dlho prehovárať) a namiesto toho som sa vydala na poriadnu dvojhodinovú prechádzku z ktorej Vám prinášam zopár fotografií....Spoločnosť mi robila okrem Kláry aj Snowy(pes) ktorá si sneh náramne užila...možno to bude aj tým menom :)
 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Krásné :) už abych v Anglii taky byla :)
  Máš prostě krásný blog. Jak čtu, tak né vždy je to procházka růžovým sadem, ale za to se takto osamostatnit to stát musí! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. krásne prostredie :) Linda, ty aj normálne jazdíš v anglicku? bez problémov?

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ahoj, vsimla som si, ze do komentarov vkladas odkaz na svoj blog. Na mojom blogu v sekcii IT navody najdes postup ako vlozit priamo hypertextovy odkaz. Mozno sa Ti na mojom blogu bude pacit a pridas sa k citatelom :-)
  //kaviareň//

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Páni, ty fotky jsou nádherné, kéž by takový zasněžený parky byly v česku! :D
  http://kbystron.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)