Lazy Sunday

By Linda Taylor - 8:25:00


Dážď, vietor a zima. Konečne sa nám ukázalo typické anglické počasie. Ak mám byť úprimná dnešný deň by som si však oveľa viac užila bez neho.Vlastne o nejakom dnešnom užívaní reč nemôže byť, pretože ho dnes iba prežívam v posteli s knihou v ruke. Ráno som vstala ako obvykle do krásneho dňa s úsmevom na tvári, vychutnala si raňajky a pripravila sa na dnešný výlet s Klárou ktorý sme mali na pláne, alebo skôr ktorý máme na pláne už odkedy sme prišli. Po pol hodinke žehlenia vlasov a tlapkania všetkých čačiek mačiek na tvár som bola konečne ready na odchod a vtedy som sa uvidela s tvárou v tvár s počasím. Paráda. Tak som to otočila späť do izby že vyčkám kým to prejde. No čakám už cez tri hodinky a počasie sa ani netvári že by sa chcelo unormálniť tak pravdepodobne dnešný deň strávim len doma. Nevadí, oddych nikdy nie je na škodu. 


Víkend som strávila v spoločnosti Kláry , ako obvykle. Nie že by som si sťažovala ale už by to chcelo aj nejakého chlapa, haha. Ale nie, každopádne sme s Klárou mali taký trošku spomienkový víkend nakoľko sme oversleep u Kláry strávili pri rozprávkach a Monopoly a dobrom jedle. v Piatok sme hrali monopoly  asi dve a pol hodinky ale to iba vďaka tomu že mám dobré srdce a odpustila som Kláre polovičku platieb, ktoré mi mala vyplatiť. Ono, ak som chcela hru zahrať aspoň hodinku, tak som nemala moc na výber nakoľko Klára ako najhorší investor v hre ( bohužiaľ i v reálnom živote) by skrachovala po prvých 10 minutách. Zvyšok večera sme strávili pri Loveckej sezóne pri ktorej však Klára zaspala skôr než začal dej. Ja sa jej ani nečudujem to Monopoly ju muselo psychicky vyčerpať. 
V sobotu som si vychutnala raňajky až do postele a poobede sme vyrazili na menšie nákupy. V drogérii mali dobrú akciu na Sleek a tak som si odniesla tri nové lásky do zbierky. V HM som si vybrala dve tričká, a nakoľko angličania nesršia zrovna vysokou inteligenciou, tak sa mi podarilo nakúpiť s 25% zľavou. 
Nakoniec sme dokúpili ešte nejaké potraviny na týždeň a deň zakončili vo fitku.
A dnes už iba kľudný večer v posteli ktorý mi tak trošku aj padol. Možno si budete myslieť že som sa z toho počasia zbláznila ale asi som jediný človek ktorý sa teší na pondelky. A tento krát to nie je inak, ja tie pondelky jednoducho milujem. Mimochodom onedlho to bude polrok čo som v UK a poviem Vám že to tu beží riadne rýchlo.....
Ako ste strávili víkend Vy? A čo pondelky? Miluješ či nenávidíš?

 Prajem vám krásny zvyšok nedele a usmievavý štart do nového týždna:)


 • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. takéto jednoduché články sú ako stvorené na nedeľný podvečer :) ja som celý víkend riešila veľkú prerábku izby, už to konečne začína vyzerať ako si to predstavujem :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Krásný článek!
  Na pondělky se těším, sice vím, že to bude únavný víkend, ale přece jen, těšit se z dalších šancí. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. My jsme odpocivali a chodily na prochazky.
  http://www.style-and-smile15.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)