How to keep your fitness routine

By Linda Taylor - 7:37:00
 Ahojte! Dnes je tu opäť fitness príspevok nakoľko podla štatistiky vidím že tieto príspevky sú dosť obľúbené.Veľa ľudí má problém udržať sa pravidelne pri svojej fitness rutine a preto som sa rozhodla napísať Vám moje typy ako sa udržať pri športe. Väčšinou sa riadim všetkými bodmi okrem bodu 4 ten je skôr na pre Vás na inšpiráciu.
Okrem toho by som Vám chcela pripomenúť moju FB stránku Linda Inspiration kde denne pridávam svoje inšpiratívne fotografie prípadne fitness recepty. Na stránke sa tiež môžete podielať aj Vy svojimi vlastnými fitnes receptami ktoré mi môžete posielať do správ. Do správy priložte fotografiu plus opis prípadne stručný recept na jedlo.Hello guys. Today´s post will be about fitness again because I see, you love this post. Many people have problem to keep their fitness routine. So, I decided to write about my tips how you can keep your fitness routine and stay fit .1.Parťák
Jeden z najlepších spôsobov ako sa udržať pri cvičení je mať svojho partnera. Je to na Vás či to bude Váš brat, sestra, mama, priateľ alebo kamoška. Najlepšie však je, ak je váš priateľ pozitívny a ambiciózny aby ste sa mohli motivovať navzájom.


1. Fitness partner
The best way to keep your fitness routine is to have a fitness partner. It does not matter whether it is a brother, sister, mom, boyfriend, friend....It´s just up to you who you choose as your fitness partner. The best partner should be positive and ambicious. You can motivate each other.2.Permanentka

Toto je naozaj účinná cesta ako sa udržať pri športe. Vyberiete si svoj šport alebo športovú aktivitu a zakúpite si pernamentku. Najlepšie je ak je permanentka aspoň na tri mesiace pretože po troch mesiacoch môžete vidieť zmeny ktoré Vás motivujú ku kúpe ďalšej permanentky.


2.Membership
This is really good way how you can keep your fitness routine. You can buy membership for gym or any sport activities. The best membership is for 3 months. After 3 months you can see a change and it is a good motivation to continue.


3. Vztah ku športu
Verím vám že nemáte radi posilovňu alebo plávanie. Ale nehovorte že neexistuje šport ku ktorému by ste si nenašli cestu. Je veľa druhov športov a športových aktivít je už iba na Vás ktorý si vyberiete3.Be in love with the sport
I believe that gym or swimming doesn´t have to be your favourite. But don´t tell me that you can´t find a sport which you like. There are many kinds of sport´s activities and you can choose which you like the most.4.Osobný tréner

Pre väčšinu žien najlepšia motivácia. Obzvlášť ak je tréner sympatický muž, haha. Myslím si že nič viac nemusím hovoriť:)


4.Personal Trainer
For a lot of women this is the best motivation. Especially if you find an attractive trainer, haha. I think I don´t need to say anything more.


5.Odmena
Jeden z najobľúbenejších bodov. ak si splníte svoj cieľ , odmente sa. Je to na vás či sa odmeníte kúpov niečoho alebo si pripravíte svoje obľúbené jedlo. S cieľmi ale pozor na to aby boli splniteľné...


5. Reward
This is the most favourite point. If you did your goal you could reward yourself. You can buy something new, or eat your favorite food, its just up to you. But be carefull with your goals, wich must be real
 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Je to trosku odveci, ale mna by zaujimalo, ze ci sa tie 3 (alebo kolko ich bolo) dievcata, ktore si si vybrala v lete a pomohla im schudnut, este stale venuju sportu a pokracuju vo svojej ceste alebo to vzdali. Nevies o nich nieco?? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. článok je pre mňa veľmi vhodný, lebo začínam so všetkým a chcem v športovaní a v zdravej výžive zostať čo najdlhšie , tak preto pozerám takéto motivačné články :) vidím, že tebe sa darilo, tak si sa odmenila :) nechceš spraviť Haul? :) držím palce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mám docela problém s tím abych vydržela cvičit, takže za mě super článek a je fakt, že nejvíce se mi teda osvědčila ta metoda parťáka, ačkoliv jsem ještě nenašla natolik vytrvalého parťáka aby to taky nevzdal.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. moc se ti to povedlo <3 a ty fotky jsou boží jako vždy :))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. super príspevok, Linduš! :) Btw, dosť sa ti zlepšila angličtina! Len tak ďalej <3

  www.lucciebauer.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)