PF 2015

By Linda Taylor - 6:08:00Ahojte slečny. Tento článok som mala na pláne už včera ale kedže ma ovládla choroba tak som to musela preložiť. Dnes som opäť nabrala trošku život takže som sa pustila do písania. 
Rok 2014 je za nami a je zvláštne ako sa veci dokážu za jeden rok zmeniť. Vždy vstupujeme do nového roka s plánmi no nie vždy vyjdú podla našich predstáv pretože v priebehu jednej minúty sa dokáže všetko zmeniť. A tak to bolo aj v mojom prípade. Do roku 2014 som vstupovala s tým že som mala v pláne úspešne dokončiť prvý ročník v škole a pokračovať v ďalšom. Okrem toho tam bolo ešte veľa plánov v ktorých ma mala sprevádzať osoba ktorá pre mňa veľa znamenala. ale ako vravím všetko sa dokáže v priebehu minúty zmeniť a ja som o osobu ktorá bola pri mne prišla a musela som tomu prispôsobiť aj svoje plány. Ale ako sa vraví kde sa niečo končí, niečo nové začína. 

Škola padla a môj jediný ciel bol vycestovať do zahraničia. Veľa z Vás vie že pôvodný plán bol USA ale koniec koncov to bola Británia. Zhrnúť to môžem jedine tak, že to bolo jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote. A za všetky udalosti ktoré sa museli stať aby to skončilo takto som nesmierne vďačná. Skúsenosti ktoré som získala za 3 mesiace v zahraničí by som na Slovensku len ledva získala a o zdokonalení jazyku asi vravieť ani nemusím. 
Veľmi ma teší že rok 2015 môžem odštartovať hneď naplno v práci ktorá ma baví a už teraz sa neviem dočkať kam ma zavedie rok 2015.
Trištvrte roka strávim ešte v anglicku, plánujem predlžovať pobyt o jeden mesiac ale v rodine v Londýne. Potom by som zase rada pobudla chvíľku doma a na konci roka by som rada vycestovala niekde za teplúčkom a to konkrétne na ďalší au-pair pobyt do USA. Vybavujem to už teraz takže dúfam že tento krát to už vyjde. 
A čo sa týka môjho blogu v roku 2015? Tak určite ako aj každá blogerka by som ho posunula rada na ďalšiu úroveň, plánujem kúpu zrkadlovky aby boli fotky trošku profesionálnejšie a taktiež by som potom rada fotila aj outfity. 
Takže toto by boli moje také najväčšie plány a v ďalšom článku sa dozviete o takých menších plánoch alebo skôr predsavzatiach ktoré som si dala do nového roku.

Teraz by som Vám všetkým chcela popriať krásny Nový rok. Verím že ste si Silvester užili a vstúpili do Nového roku tou správnou nohou. Prajem Vám aby sa všetky Vaše priania , túžby a ciele naplnili, aby Vás rok 2015 vyzeral tak ako si ho predstavujete. 

Aký je Váš najväčší plán do roku 2015?

 • Share:

You Might Also Like

7 komentárov

 1. Krasne plany a nejdes do Činy?? :)
  www.coconut-vodka.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Nejsi jediná, které o svátcích zdraví nepřálo , ale aspoň, že už ti je lépe :) Moc hezké plány, držím palce s USA a už se moc těším na článek s tvými předsevzetími ♥
  Já už jsem takový článek napsala, tak už mi zbývá jen všechno zrealizovat :D :) Přeji hodně štěstí do Nového Roku! :) ♥
  http://snowellie.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Jééj dakujem !:) Taktiež prajem veľa štastia a idem pozrieť tvoj článok !:)

   Odstrániť
 3. Ja by som v tomto roku chcela priblížiť aspoň trošilinku k postave akú máš ty :D inak Všetko dobré v novom roku :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No tak šup šuo do toho !:) Ďakujema taktiež všetko dobré !:)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)