London called, we answered

By Linda Taylor - 13:03:00


Ahojte všetci !! Tento týždeň bol pre mňa trošku hektický, takže som nemala žiadny volný čas. Vlastne mala ale strávila som ho v posilovni. Ako možno viete z môjho Facbooku, v sobotu som bola opäť v Londýne spolu s Klárou. Bol to malý výletík za nákupmi a pamiatkami.(Tie vyvážili zlý pocit z prázdnej peňaženky po nákupoch)
Navštívili sme Bristké múzeum kde sa natáčal film Noc v múzeum 3. Múzem nás nezaujalo(skrátka bolo nudné) a tak sme ho zmákli v rekordnom čase. Ďalšia zástavka bola pri St. Paul´s Cathedral ktorá nebola pôvodne ani v pláne a vlastne ani neviem ako sa do plánu dostala. Každopádne katedrála bola nádherná, čo som sa snažila zachytiť aj na fotkách, ale s mojimi skills a Iphonom to bol trošku ťažší oriešok. Každopádne fotky sú pod článkom takže dúfam že sa Vám budú páčiť. Ako posledné sme navštívili Londýnske múzeum ktoré bolo úžasné! Múzeum zobrazuje Londýn v rôznych dobách. Od doby Londýn pred Londýnom až po súčasný moderný Londýn.  Zvyšok večera sme strávili vo Westfielde kde sme sa nákupmi postarali o to aby nám v peňaženke naozaj nič nezostalo.


Toto bolo pár viet o mojom výlete v Londýne a v blízkej dobe môžete čakať nový príspevok na blogu o kozmetike a fitness. 
Plánujem písať post o detskej kozmetike a preto mám na Vás otázku.

Používate detskú kozmetiku?

Hello everyone !! This week has been so hectic for me, so I haven´t had any free time . Of course I have , but I spent this time at the gym. As you know from my Facebook , on Saturday I was in London again with Claire. It was a little trip with a lot of shopping and a little sightseeing. We visited The British museum where there was a film ,,Night at the museum 3,,. To be honest the museum was boring, so we didn´t spend a lot of time there. Next stop was St. Paul´s Cathedral which wasn´t part of our plan but it was really beautiful. I tried to take some nice photos but with my Iphone it was really hard but i hope that you will like it. The last stop was the Museum of London that was awesome! It wasnt boring like the first one. At the museum you can see London in different ages. From ,,London before London,, to modern London. We spent the rest of the evening in Westfield where we finished trip with shopping.
These are a few sentences about my trip to London and you can wait to see a new post on my blog about cosmetics and fitness soon. 
I plan to write about baby cosmetics so a question for you ....
Do you use a baby cosmetics?
 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. aj ja tam raz pôjdem :) prajem ti to ale aj trochu závidím , že vidíš toho veľa ( viac prajem) :) .. a detskú kozmetiku používam občasne, šampón na vlasy(a niekedy ním umývam štetce) a destký sypký púder, pretože mi pomáha pri začervenanej pokožke

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ja ti prajem aby si sa do Londýna dostala čo najskôr :))) .... Pri začervenanej pokožke? naozaj ? určite musím vyskúšať!!!:)!

   Odstrániť
 2. Krásné fotky :) Moc se těším na fitness články :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. N A D H E R A
  :)
  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 4. V Britskom muzeu som bola aj ja a bola to aj pre mňa hrozná nuda...bola som tam v lete a bolo tam aj straašne horúco takže ma to tam nebavilo ešte viac...ale nejaké zaujímavosti sa tam našli no :D

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásné fotky, ta poslední je vážně nádherná! :-) Jinak těším se na článek o fitness, a co se týče dětské kosmetiky tak tu občas používám. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ja by som vám ešte odporučila china town ktoré je neďaleko od piccadily a múzeum voskových figurín určite! Pekné fotky! A používam len detskú kozmetiku (krémy, sprchové gély) keďže som alergická na všetky ostatné produkty.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Pekný článok :) takýto nakupný deň po Londyne by som brala :-D a čo sa tyka detskej kozmetiky tak tu použivam iba občas a hlavbe telové krémy, a krém na ochranu pokožky (ktorý sa dáva sice deťom na zadok) :-D ale je to všeobecne na tu ochranu nie iva detskej pokožky, a na akne je veľmi dobry :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Krásne fotky! Ak sa raz dostanem do Londýna môj hlavný cieľ je Whitechapel.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Krásný článek, fotky a mimochodem i vzhled blogu! :))
  Stala jsem se bez váhání pravidelnou čtenářkou...

  bookofallpossible.blogspot.cz
  *M*

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)