Random Sunday

By Linda Taylor - 9:01:00


Helloo slečny. Dnešné ráno pre mňa magické a hrozne mi pripomenulo detstvo. Práve sneh je to čo mi to pripomenulo. Zobudenie do snežného rána, čo viac si môže človek priať. Po príjemnom prebudení ma však čakalo hektické ráno (áno 12:00 je ráno) , keď som len v rýchlosti zjedla obed, teplo sa obliekla a letela na autobus. Popri ceste na autobus v hnedej ,,člapkanici,, ma radosť zo snehu postupne opustila. 


Zvyšok dňa som strávila na zimnom štadióne v Nitre kde som trošku zaspomínala na svoje ,,mládí,, a vychutnala si atmosféru krasokorčuliarksych pretekov. Tento krát však ako divák a nie ako vystresované dievčatko ktoré čaká na svoj čas. 
Cestou domov som si to namierila cez park kde som si opäť vychutnala sneh kedže sme ho už dlho nemali. 
Teraz mám pred sebou už iba večer pri filmoch a plánovania blízkej budúcnosti, kedže môj odchod sa už blíži tak si znovu začínam baliť. Poviem Vám že radosť že idem naspäť je obrovská a už odpočítavam dni, ale predstava že tento krát budem mimo domova viac ako pol roka je trošku zvláštna. Mám však veľa plánov takže dúfam že počas tej doby si ich stihnem aspoň z polovice splniť ale o tom až v ďalšom príspevku kde sa s Vami podelím o svoje predsavzatia a plány do ďalšieho roku.

A čo Vy?
 Ako ste si užili nedeľu ?
 Tiež máte radosť že nám trošku nasnežilo?:) • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Kráásne fotky Linda :) Ja som dnes mala podobnú prechádzku ako ty :)
  http://vikylifestyle.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) dúfam že si si ju aj tak užila:)

   Odstrániť
 2. No krasne fotky! :) Ja budem maț zajtra na blogu post presnejšie recenziu na vyrobky na vlasy budem rada ak si to pozries www.coconut-vodka.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Pekné fotky :) a ak mám pravdu povedať tak sa ani neteším že je ´sneh´, najprv prekvapenie že sneží a po hodinke po snehu ani stopa :D A som rada že niesom jediná ktorá vstáva tak "skoro" že sa ide hneď naobedovať :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) No ono to tak dosť často býva ale po snehu stopa býva len vo forme člapkanice:D ...

   Odstrániť
 4. Krásne fotky, vôbec sa to na nitriansky park nepodobá :) zo snehu sa veľmi teším takisto mi pripomenul detstvo...a nedeľu som strávila leňošením, dúfam, že zajtra zas trochu posneží a vytiahne ma to von ;)

  http://vikibatalik.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) No ono človek by neveril aký vie byť nitriansky park krásny:)

   Odstrániť
 5. Boží fotky! Pro mě teda začíná zima až s prvním sněhem, takže radost i docela mám :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem !:) ...presne pre mna tiež sneh symbolizuje zimu :)

   Odstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)