Aupair´s life

By Linda Taylor - 11:10:00

Ahojte slečny. Včera som mala menšie spestrenie týždňa nakoľko v Británii bol Guy Fawkes Day ktorí angličania oslavujú ohňostrojom. Priznám sa, že ohňostroj milujem a vždy sa naň veľmi teším, no tu v Anglicku je to inak. Vidím ho každý večer je to tu na dennom poriadku. Tento ohňostroj bol ale veľký a trval 25 minút. Okrem toho som si vychutnala atmosféru anglického jarmoku kde rozvoniavali gaštany a opekané marshmallows.

Okrem dobrého jedla, bol aj veľký výber atrakcií ktoré boli iné ako u nás. Zaujal ma hlavne strašidelný dom ktorý je súčasťou snáď každého amerického filmu.To som rozhodne musela vyskúšať. Žiadny horor sa však nekonal, najhoršie z celého domu bolo to že mali puknuté potrubie tak hneď pri vchode ma prebral prúd studenej vody. Čo viac si priať keď je vonku -10. Taktiež sme vyskúšali aj jeden kolotoč ktorého názov neviem ale adrenalín to bol riadny. Okrem toho, keď sme ,,lietali v oblakoch,, začal ohňostroj ktorí túto jazdu príjemne spestril .
Atmosféra bola príjemná ale nakoľko bolo chladno a všade pokolená blata  tak som sa zdržala len hodinku a namierila to späť domov. 
Tento príjemný večer som ukončila horúcou sprchou a šálkou čaju. Kedže čaj mi už neostal, tak sa s Vami podelím aspoň o fotky z tejto udalosti.
Okrem toho pripájam aj Video kde odpovedám na vaše otázky čo sa týkajú Aupair.


Hello girls!! Yesterday, I had a nice day because it was the Guy Fawkes Day which is celebrated with a big bonfire. I admit that I really love fireworks but it is different here in the UK. I can see them every evening, it's kind of a routine here. However, yesterday's firework was bigger and 25 minutes long. In addiction to fireworks I could feel the atmosphere of England where you could feel roasted chestnuts and roasted marshmallows. Besides good food, there was a really big selection of attractions and it wa totally different compared to Slovakia. I was particularly interested in the Haunted House which is part of probably every american film. I had to try it. I was sad, because it wasn't scary. Also , I tried a next atraction (I don't know thw name) and it was a big adrenalin. When we were ,,flying in the sky,, fireworks started so it was really amazing. The Atmosphere was nice but it was too cold and there was mud everywhere. I stayed there just for an hour. I finished this nice evening in a hot shower and with some hot tea. Since I don´t have a tea I can just share the photos from this day eith you. You can also watch my video about aupair questions.


 • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. Rada by som tiež zažila život v UK,moc zaujímavý príspevok :)) Robím na blogu giveaway pre bloggerky,budem rada ak sa zapojíš :)
  http://verondzaa.blogspot.sk/2014/11/giveaway-for-bloggers.html

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Až budu dospělá, taky bych chtěla být Aupairka, ale v Americe. Super článek! :)

  carolinastonemason.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Strašně děkuju za to video :-) Já chci už delší do UK jako au-pair takže mě to potěšilo, prostě mě to do UK hrozně táhne a když ne na pořád tak bych tam aspoň chtěla jako ta au-pair na rok nebo dva. :-)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)