Buy or not?

By Linda Taylor - 6:01:00


Hello girls. V poslednej dobe mám pocit že čas beží extrémne rýchlo. Mám pocit ako keby to bolo pred mesiacom čo som  sa vybrala splniť si svoj anglický sen a už sú tu Vianoce respektíve čoskoro budú. Vianočná atmosféra ma obklopuje z každej strany ale mne sa tomu stále nejako nechce veriť. A aj vďaka tomu že čas pre mňa tak rýchlo letí tak prešla už dlhšia doba čo som niečo hodila na blog a ja mám pocit že to bolo pred pár dňami. Za ten čas som stihla otestovať aj pár nových produktov a aj o tom bude dnešný článok. 
Podelím sa s Vami o moje skúsenosti s produktami od Neutrogeny či dobré alebo zlé to sa dozviete v článku. Ku každému produktu napíšem celkový dojem v podobe toho či by som si výrobok opäť kúpila alebo nie.


Ešte pred tým ako prejdeme k samotným výrobkom si povieme niečo o tejto značke :
História americkej značky Neutrogena siaha až do roku 1930, kedy si Emanuel Stolaroff založil továreň na výrobu kozmetiky pod názvom Natone, ktorá dodávala svoje kozmetické výrobky do salónov a filmového priemyslu. Až v roku 1940 začali byť produkty prístupné aj pre širokú verejnosť. V roku 1954 sa Stolaroff rozhodol pre Ameriku dovážať špeciálne mydlo Neutrogena od jedného belgického chemika. Týmto produktom sa nakoniec spoločnosť najviac preslávila a premenovala sa na Neutrogena Corporation. Od roku 1994 sa Neutrogena stala súčasťou spoločnosti Johnson & Johnson a jej široký sortiment hydratačných a regeneračných produktov sa vyznačuje obsahom 99 percentného glycerínu.


Nie
Tento výrobok by som zaradila k výrobkom - nenadchne neurazí. Ako maska sa mi páči jej konzistencia ktorá nie je ani riedka ani hustá. Určite by som ju neodporúčala na príliš citlivú pleť pretože zo začiatku trošku štipká ale po pár sekundách to utíchne a viac už pleť nedráždi. Pleť vyhladí, zjemní ale v boji proti čiernym bodkám nevyhrá napriek tomu že je určená práve na to. Balenie dopoužívam ale ihneď po ňom už siahnem po inej pleťovej maske.
Čo sa týka čistiacej emulizii využívaj ju len občas. Pleť krásne vyčistí od zvyškou makeupu, zjemní ale opäť čierne bodky trošku potlačí ale stále sú viditeľné. Odporúčam skôr pre bezproblémovú pleť ktorú perfektne vyčistí.

Áno

Na tento čistiaci peeling som čítala veľa recenzií i keď mnoho z nich bolo na grapfruitové vydanie. Keďže ja a grepfruit kamoši nie sme tak som si zaobstarala v limetkovej edícii a dúfala v to, že bude tiež taký dobrý ako aj jeho kolega.

Moje očakávania sa naplnili a môžem povedať že toto je jeden z najlepších peelingov aký som kedy mala. Vôňa jemná ale svieža a príjemná. Toho že bude vôňa až prehnane vtieravá sa báť nemusíte. Zrniečka sú v hojnom množstve, takže tvár úžasne prečistí ale napriek tomu tvár nedráždi. Ďaľšie veľké plus pre mňa je práve to že sa môže používať denne . Takže ak máte problém s čiernymi bodkami a potrebujete špeciálnu starostlivosť denne, je to určite aj niečo pre Vás. Jednoznačne môj favorit od Neutrogeny.

Oil-free moisturiser Nie Na tento krém som taktiež čítala recenzie a dosť dobré. Mne ale tento krém nepadol. Oproti môjmu poslednému krému je určite o 100% lepší Je ľahučký na tvári ho vôbec necítiť ale mám pocit že po hodine od nanesenia sa mi začne pleť mastiť.Ak sa večer natriem tak sa automaticky ráno budím s mastnou pleťou. Príde mi to fakt ako keby sa nasiakol a po čase sa začal zase vracať napovrch pleti. Na suchú pleť môže byť fajn ale na mastnú neodporúčam. • Share:

You Might Also Like

3 komentárov

 1. super článok :) pači sa mi že sem davaš aj produkty ktore ťa moc nezaujali a popišeš kvoli čomu komu by si ich odporučila atď

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Od Neutrogeny jsem dlouho nic nezkoušela, poslední byl ten grepový peeling, který byl skvělý. Určitě vyzkouším tu limetkovou variantu, protože vůni limetky a mojita prostě zbožňuju.

  Maru UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 3. O neutrogene zatiaľ poznám iba z počutia ale ten peeling mi padol do oka :) Dá sa u nás neutrogena kúpiť aj v drogérii ? či?

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)