What makes me Happy?

By Linda Taylor - 11:43:00
Hello girls! Dnes mám za sebou deň  plný práce a okrem toho, dnes je ten deň, keď si uvedomujem že jeseň až tak rada nemám. Áno, celý deň nám tu pršalo -Welcome to England Linda! Môj krásny deň začal už hneď ráno. Prechádzka so psom je krásna, to áno ale nie keď neviem či uletí skôr môj dáždnik, pes alebo dokonca ja. Ale don´t worry ako tu zvyknú na všetko vravieť. Prežila som. Po prechádzke prišla krásna časť dňa a tou sú raňajky ktoré mi vrátili späť chuť do života. A práve o tom bude dnešný článok. Podelím sa s Vami o veci ktorými si robím radosť keď zrovna nemám najlepší deň.


Breakfast
Tak ako som spomínala pred chvíľkou sú to ranajky. Priznám sa že niekedy vstávam iba kvôli nim . Je to moje najobľúbenejšie jedlo dňa pretože si ho môžem v pokoji pripraviť a vychutnať. Medzi moje srdcovky patria lievance a taktiež v poslednej dobe aj ovsená kaša.


Little Shopping
Ísť domov s taškami plnými nových vecí poteší snáď každú ženu, o tom bez pochýb. Ale čímviac tým ďalej sa teším z maličkostí ako sú napríklad sviečky, ponožky, zošity do školy, a podobné vecičky bez ktorých sa dá žiť ale vedia mi spraviť radosť. Počas víkendy som si túto radosť spravila kúpou novej sviečky do izby a najsamlepšími ponožkami na spanie. Oh áno a nájsť si vytúženú vec v zľave mi tiež spraví vždy radosť. Týmto pozdravujem Kláru ktorá toľké šťastie nemala, haha.
Just Relax
Ak mám naozaj zlí deň vždy si doprajem aspoň hodinku pre seba ktorú strávim buď sledovaním obľúbených seriálov, kúpeľom alebo len tak leňoším posteli. Aj takáto chvíľka pre seba ma dokáže nakopnúť a vyčariť mi úsmev tvári. Počas dňa sa mi potom opäť pracuje lepšie. 

Obed v prírode
Neni nič lepšie ako vypadnúť v nedeľu von a dopriať si obed v prírode obzvlášť keď vás všade obklopuje nádherné prostredie. Túto ,,tradíciu,, som si zaužívala tu v UK a takýto piknik dokáže aj z hrozného týždňa spraviť krásny záver. 


Tak toto boli 4 veci ktorými si zlepšujem deň v poslednej dobe. Aké veci dokážu Vám vyčariť úsmev na perách a naplniť Vás opäť energiou ?:)

 • Share:

You Might Also Like

17 komentárov

 1. Samé sushi 😁
  Inak čo aj mne dokáže urobit den je nakup maličkostí, niekedy ma potešia viac ako nova kabelka či boty (fakt len niekedy haha:DDd)

  http://double-white.blogspot.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Lindi príspevok je opäť VYNIKAJÚCI! Fotky sú úplne TOP👌 inak taktiež 💕milujem 💗 raňajky a je to moje najobľúbenejšie jedlo dňa a lievance tiež milujem 😄😄
  Ale ako som už povedala, príspevok je Fantastický!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. úžasný článek, boží fotky! :O :)) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Nádherný článek :33 Zamilovala jsem si tvé články :D Vždycky se strašně těšímna to až vydáš zase nový :33

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Krásný článek! A všechny fotky se mi také moc líbí! :)
  Jeanne's World

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Keď už pridávaš také fotky tak si aspoň nohy ohol cica :D ;) ...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Vravia sa tomu aj žilky :) Prajem pekný deň :)

   Odstrániť
 7. What makeS me happy :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Stačí sa pozrieť a všimla by si si že to tam je opravené :) bohužial v linku sa to zmeniť nedá:)

   Odstrániť
 8. milujem tie tvoje fotky jedál, mohla by si mi prísť robiť raňajky :D

  http://baribircak.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. haha , ja ich milujem fotiť :D ked to vidím na obrázku chutia mi viac:D

   Odstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)