How to make your starting a healthy-er lifestyle easier - 4 tips by me

By Linda Taylor - 9:39:00Hi Guys. As you know this is my second month in England. A lot of people know that British people love unhealthy food . For example typical english breakfast. It is really unhealthy but SO tasty.
A lot of people in England think that they eat at least a little healthily, but most of the time their assumptions are wrong. Some cereals with 0% sugar, yoghurt with 0% fat, light product and 100% fruits juice have expiration date of one mounth. I think that slovakian and czech people know what I mean.
So , my problem started here. I eat quite a lot and especially unhealthy food since being here, and I am too lazy do any excersise. This means that my weight has been beginning to rise. I don´t want to mention my weight but I have never been this heavy so it is quite horrible.
I want to start doing exercise 1 week ago but I had a problem with membership in the gym and entry without  a membership is too expensive.
Now I am starting again with a healthy lifestyle and I want to share my tips how you can make starting your healthy-er lifestyle easier with you.

Ahojte! Ako viete momentálne je môj druhý mesiac v UK. Veľa ľudí vie že že Briti milujú nezdravé jedlá.
Napríklad také typické anglické raňajky ktoré sú nezdravé ale neskutočne chutné!
Veľa Britov si myslí že že jedia veľmi zdravo, aj keď pravda je niekde inde.
Ochutené cereálie s 0% cukru, jogurt s 0% tuku, nízkotučné výrobky a 100% ovocné šťavy ktoré Vám v chladničke vydržia mesiac. Myslím si že Vy viete čo myslím .
No, a tu začal môj problém, začala som jesť veľa nezdravých jedál a samozrejme som zlenivela aby som cvičila. A tak začala moja váha pekne stúpať hore . Nebudem vravieť koľko to je, ale túto váhu som ešte nikdy nemala takže je to hrozná pocit.
Chcela som začať navštevovať fitko už pred týždňom, ale mala som problém s pernamentkou a jednorázové vstupy sú drahé.
Teraz začínam znovu dbať o svoje v prvom rade zdravie a taktiež postavu a začínam makať. Preto by som sa chcela s Vami podeliť ako si spraviť začiatok ľahší.1. Diary
This is the most important thing for me. I need a diary where I can plan my next day. I plan my diet and exercise routine too. It is really good because on day ,,D,, you don't mind about it you just do it or eat it. Planning is very fun for me and I enjoy knowing what I will be doing for the next few days.

1.Zápisník
Je to najdôležitejšia vec pre mňa. Potrebujem zápisník kde si všetko zapisujem čo plánujem na ďalší deň. Plánujem čo budem ďalší deň jesť a taktiež čo plánujem cvičiť. Je to naozaj dobrý nápad pretože v deň ,,D,, nemusím o tom rozmýšľať ale rovno to spravím respektíve zjem. Písanie a plánovanie si dosť užívam a vždy to robím s radosťou a potom sa teším an to čo budem ďalší deň robiť.


2. Outfit
Not just your outfit for the gym but everything you need in the gym for example a bottle of water, shaker, dumbbells if you can do exercise at home. For example I bought a new t-shirt for the gym and it is a little motivation for me to go to the gym. Still I need sneakers for running but my first week I will  just be swimming so I don't need them.

2. Outfit
Nie len outfit ktorý máte na cvičenie ale taktiež aj fľašu na vodu, šejker , činky ak cvičíte doma. Napríklad ja som si pred nedávnom kúpila nové tričko do posilovne čo ma motivuje aby som do tej posilovne išla a mohla si ho obliecť.Momentálne ešte potrebujem tenisky na behanie, ale tento týždeň plánujem iba plávať takže ich zatiaľ nepotrebujem

3. Diversity
Diet is 70% of your success. I think that all women love food so this part is particularly difficult.
It can be easier when you find a lot of various healthy recipes . You can choose from a lot of healthy meals so you can choose something tasty for you. With fruit and vegetables it is the same. You need different kinds of meals , fruit and vegetables.

3. Rôznorodosť
Strava je 70% úspechu. Myslím si že každá žena miluje jedlo a tak je to pre nás najťažšia časť. Oveľa jednoduchšie to je keď máme k dispozícii veľa druhov receptov. Na výber je veľa zdravých receptov a tak si môžete vybrať tie ktoré sú pre Vás najchutnejšie . S ovocím a zeleninou je to to isté. Druhy jedál ovocia a zeleniny potrebujeme obmieňať aby nás to neprestalo ,,baviť,,.


4.Motivation
The last thing is motivation. I love motivation and inspirational photos on instagram. It is really important for me because I can see everyday what I want to do. The good thing is when you take a photo of yourself before you begin and after time you can compare your body.

4. Motivácia
 Posledná vec je motivácia. Milujem čerpať motiváciu a inšpiráciu z obrázkov na instagrame. Je to pre mňa dôležité pretože stále vidím čo chcem dosiahnuť. Dobrý nápad je taktiež spraviť si fotku pred začatím a postupom času si môžete porovnať svoje telo. Verte mi tá túžba vidieť rozdiel na fotke motivuje riadne!

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Super clanok :) a velmi si ma nim motivovala :) Velmi ti dakujem :) za tyzden som schudla 3 a pol kila :) a to vdaka tvojim inym clankom :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ďalší dokonalý príspevok! ;) veľmi si ma inšpirovala,ďakujem! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. ja skôr potrebujem opak :) ako pribrať :D

  OdpovedaťOdstrániť
 4. úžasný, nakopla jsi mě! :))
  jsem poslední dobou strašně líná cvičit a pořád bych jen jedla... -.-' :D
  už s tím musím něco dělat!! :) ♥

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Si ma tak navnadila že o 45 odchádzam do plavárne :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Super článek, já se vždycky rozhodnu cvičit, ale nakonec po pár dnech přestanu, ale asi bych zase měla nejspíš začít.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. máš super články! :)
  bola by som veľmi rada ak by si skukla môj novučký blog o móde (a určite v budúcnosti pridám aj niečo na tému zdravie). ďakujem za každé kliknuti na blog :)
  http://tilnaya.webnode.sk

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Výborný článek, vždy mě motivuje :) Také si musím plánovat co snim a co si uvařím, protože jsem v ten den strašně vybíravá a nerozhodná :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)