Random News

By Linda Taylor - 9:43:00Guildford
Ahojte slečny. Dnes je v UK prvý deň keď slniečko neukázalo svoje lúče, ale našťastie sa tu k dážďu ešte nechystá. Môj deň je dnes trošku chaotický, nakoľko som dnes vystriedala asi všetky emócie. Hneď z rána som sa cítila nejaká nesvoja a vyvrcholilo to pred obedom, keď sa mi v dome začali otvárať a zatvárať dvere samé od seba. Jasné prievan povedala som si, to by ale nemohli byť všetky okná zavreté.

Vrátila som sa do kuchyne, keď som zrazu začula zvoniť telefón. Prvé čo ma napadlo bolo že to je telefón ktorý som dostala od rodiny, len mi to bolo čudné lebo včera mal iné zvonenie. A predsa len to ani on nebol, tak som hľadala ďalej. Napokon som našla telefón v obývačke ktorý som v tejto domácnosti nikdy nevidela a na obrazovke nebolo ani meno volajúceho iba ,,Exit Call,,. Tak som počkala kým telefón dozvoní s tým že mi ukáže kto volal. A v tom šok. Na obrazovke sa neukázalo nič iné iba ,, Kitchen?,, Kedže som celý deň strávila v tej kuchyni tak som dostala minimálne dve mozgové príhody po sebe a z toho šoku som sa z nich aj prebrala. Pomaly, s takým tlkotom srdca že si susedia museli myslieť že im niekto klope na dvere, som sa vrátila do kuchyne. Usadila sa za notebook keď tu zrazu zase začali dvere ktoré som sa snažila už ignorovať kým sa mi bezdôvodne nevypol telefón. Tak som ho opäť zapla a neprešlo ani pol minúty a bum vypol sa mi notebook .Ten bol ale našťastie vybitý takže mi padol kameň zo srdca. Od toho momentu je to už všetko ok. Poviem Vám že som mala slzy na krajíčku, aj keď viem že to boli iba blbé náhody ale boli teda pekne blbo načasované. 
Tak k mojej horror story asi toľko a teraz prejdeme ku ďalšej časti dna keď som dostala jednu krásnu príležitosť ktorej som sa však musela vzdať vzhľadom na moju momentálnu lokáciu v UK. Takže moja radosť trvala asi tak 2 minúty. 
Čo sa týka celkovo môjho života tu ide to tu pekne, užívam si každú voľnú minútku na spoznávanie tohto mesta. Víkend som strávila s babami z Francúzka , Španielska, Česka a spravili sme si menšiu obhliadku hradu. V nedeľu išli baby do Wokingu (neďaleké mesto) no nakoľko som sa necítila najlepšie ostala som doma. Večer mi však rodina oznámila že tam idú tiež a ak chcem môžem ísť s nimi. Keďže mi bolo už lepšie neváhala som ani minútku a ponuku som prijala. 
Od pondelku už zase makám (čítaj: prežieram sa celý deň) a teším sa na víkend pretože sa chystám na prvú párty v meste. Bude to sranda kedže som počula že tu zatvárajú kluby o 1 v noci tak budeme mať s kamoškou čo robiť aby sme to stihli, haha.
Mimochodom opäť už makám veľmi sa mi v parku páči nápad s preliezkami na cvičenie priamo v parku pod holím nebom. Kedže to nie je moc využívané tak si tam chodím zacvičiť aspoň ja. 
Ako pozerám dosť som sa rozpísala (čítaj: konečne si vyliala srdce vo svojom jazyku).
Takže vidíme sa onedlho v ďalšom príspevku prajem krásny zvyšok dňa . Na konci príspevku nájdete otázku na ktorú by som bola rada keby mi odpovieťe v komentároch.Bye Bye ♥


Guildford Castle

 Woking

Viete si predstaviť svoj život v UK ?

 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Krásné fotky :)

  http://nela-prochazkova.blogspot.cz/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Wow no ta horror story keby sa stala mne tak uz som cely drn zavretq v izbe a uz by som z nej nevyliezla :D príspevok je pekný, sice je to taky random ale aom rada ze nas informuješ o svojom pobyte v UK. A ano vedela by som si predstavit svoj život v UK <3 kiež by som sa yam dostala raz, aby som si splnila sen

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Tá horror story ma úplne dostala :O mimochom krásne fotky :) moja odpoveď na tvoju otázku znie ÁNO! <3 Bola som tam raz v živote a nie je dňa keby som si na týždeň strávený v rodine a v meste nespomenula. <3

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Keď som čítala horror story na začiatku skoro som sa to. :D Keby sa toto stalo mne, tak asi neviem celkom, čo robiť. :D Fotky sú veľmi krásne a vkuse sa na nich pozerám ako debil. A tvoja otázka? Oh my Godness, čo by som ja robila, keby som bola na tvojom mieste. Po škole plánujem ísť do UK, splniť si svoj sen, takže odpoveď na tvoju otázku je asi miliónkrát áno bez sekundy zaváhania. :3
  Samozrejme, užívaj si to tam aj za nás všetky, ktoré ti tu možno potichu závidíme (pšt) a čakáme na príležitosť zmeniť naše životy, tak ako si to spravila ty. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Wau !!:) Samozrejme že by som si vedela predstaviť život v UK!:D Zbytočná otázka!:D

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nice post,, i'm very enjoyed to visit this site :D

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)