Sweet 20?!

By Linda Taylor - 6:25:00
A je to tu. To bola prvá veta ktorá ma napadla po prebudení. Moja dlho neočakávaná 20tka. Pamätám si keď som bola dieťa moje prianie bolo mať v 20 svadbu. Chcela som byť mladá nevesta. Teraz keď na to spomínam uvažujem nad tým či som bola v poriadku keď ma také niečo vôbec napadlo. Keď som mala 15 túžila som po 18tke . Tam sa však moje túžby po dospievaní stopli. Jediné čo ma aspoň  kúsok utešuje je to že čo sa týka môjho výzorového vývinu ten sa stopol už v 16stke takže aspoň z tejto strany sa cítim mladá, haha. Kedže čas už nevrátim treba si z tých krásnych rokov zachovať v srdci to najkrajšie a posunúť sa ďalej. Mne výraznú zmenu v živote spraví to že sa na rok odťahujem do UK ako už väčšina z Vás znie. 


Čo sa týka darčekov k narodeninám (čím som staršia tým ich je menej, haha) najkrajší pre mňa bol ten že som si našla svoju rodinku v UK do ktorej odchádzam ako som spomínala 31.augusta. 
Na obrázku môžete vidieť moje hmotné darčeky ako je toaletná voda VS a paletka od Sleek (od sestry) , tričko z HM (darček od seba , haha) , ruža (od kamoša) a okrem toho som dostala ešte kolieskové korčule od ocina a mamina mi preplatila polovičku brazilskeho keratínu.
Musím povedať že štart bol pre mňa super pretože som asi prvý rok dostala všetko po čom som túžila vrátane rodinky v UK.


Dnes iba toľko k narodeninám, na mojom Youtube kanáli možete nájsť už aj moje najnovšie video Beauty TAG. Ešte na záver mám na Vás jednu otázku.
Aký vysnívaný darček máte vy na svoje najbližšie narodeniny?

 • Share:

You Might Also Like

10 komentárov

 1. Krásné dárečky. Sleek stíny jsou báječné, sama mám 4 paletky :)

  Radu UltimateChic

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Na narodky chcem dostat len peniaze, lebo setrim na dovolenku :)) a vsetko najlepsie prajem

  OdpovedaťOdstrániť
 3. oslavovala som v piatok 18 a brusim si zuby na konicku kulmu a mozno airmaxy
  inak gratulujem

  OdpovedaťOdstrániť
 4. ja si brusim zuby na VS telový sprej eos balzamy na pery a Nive lip butter :) Všetko najlpšie Lindi inak! Nech sa Ti darí verím že to dotiahneš ešte ďalej než už si :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Nádherné dárečky:) a užij si to v UK :)
  Jinak já bych chtěla k nejbližším narozeninám dostat piercing nebo malé tetovaní nebo nějaké věci na sebe :DD

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Vsetko naj :) ja by som chcela na narodky rozhodne peniaze aby som si konecne mohla kupit moje auticko snov.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Všetko najlepšie ti prajem, vyzeráš na 18, takźe dúfam že to ťa uklurnuje :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Môj vysnívaný darček k narodeninám je byť zdravá.. Veľa ľudí túži po hmotných darčekoch, (nič proti.. :) ), ale ja by som chcela byť zdravá..

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)