Brazil Keratin - My experience

By Linda Taylor - 11:00:00


Vyfénované vlasy pred kúrou / vlasy po kúre

Ahojte slečny. Ako mnohé z vás viete, na mojom letnom Wishliste sa nachádzal práve Brazílsky keratín. Kedže som tento mesiac oslavovala svoje narodeniny, rozhodla som si ho dopriať ako darček. Na internete som hľadala rôzne salóny ktoré túto službu ponúkajú a narazila som práve na stránku Brazílsky keratín, ktorá ma veľmi zaujala svojimi prácami a spokojnými zákazničkami. Takže som neváhala ani chvíľku a objednala sa.


Túto kúru som absolvovala v utorok. Celý proces bol v príjemnom prostredí a sám o sebe bol príjemný. Trval necelé dve hodiny čo bolo vzhľadom na moje husté vlasy fajn aj keď som trpela nedočkavosťou na výsledný efekt.  
Počas procedúry som bola oboznámená s tým, ako treba s vlasmi zaobchádzať počas prvých troch dní. Výsledný efekt bol WAU a nechcelo sa mi ani veriť že sú to moje vlasy, dokonca aj rodina vravela že to ani nie som ja, haha.
Prvé 3 dni sa vlasy formujú a tak môžu byť jedine rozpustené bez sponiek , gumičiek a taktiež ani vlasy za ušami nesmú byť. Čo sa týka vody tak tiež ju treba držať ďaleko od vlasov. No a tu nastal problém nakoľko som ja pracovala a z hygienických dôvodov som musela mať na hlave čapicu a vlasy vypnuté. U šéfa sa mi podarilo zjednať akurát to že mi dovolil mať kapucňu ( pretože čapica mala gumičku ktorá by sa mi zarezala do vlasov) ale aj napriek tomu som si vlasy musela nejako zopnúť. Tak som použila veľký štipec ktorý mi vlasy zopol ako gumička a použila som pod to kapesník aby sa mi do vlasov neotlačil. 
Dnes prešli 3 dni a vlasy som si konečne mohla umyť. Na tento deň som čakala a zároveň som sa ho trošku bála že čo ak mne ten keratín nepomohol. 
Vlásky som si umyla so šampónmi, ktoré som si zakúpila priamo u slečny ktorá mi vlasy robila. Vyfénovala som si ich aaaa Wau!
Výsledný efekt sa mi páčil ešte viac ako efekt po vyžehlení, nakoľko vlasy vyzerali už prirodzenejšie a nebol priplasknuté na hlave ale nabrali objem. Neboli však už až také rovné ako po kúre ale pred kúrou by som sa k takýmto vlasom dostala po 40 minútovom žehlení a nie po 7 minútovom vyfénovaní.
Tak som si vlásky pekne očesala a poputovala za kamarátkou aby mi ich odfotila (na blog). Pozriem na fotku a čo nevidím. Peknú stopu od štipca, ktorý som mala v práci.V duchu som si to trošku vyčítala ale práca je práca a ja som na výber nemala. 
Čo sa však týka celkového výsledku, vlasy sú stálé viditeľne zdravšie, lesklejšie a taktiež rovnejšie. Čo sa týka mňa určite odporúčam, sama sa pri najbližšom návrate na SR chystám procedúru zopakovať. 
Pre lepšiu predstavu prikladám fotografie. Môžete si porovnať pred a po vyžehlení a taktiež vyfénované vlasy pred kúrou a vyfénované vlasy po kúre.


vlasy po vyžehlení / vlasy po prvom umytí vyfénované

Aké máte skúsenosti s Brazílskym keratínom VY?

 • Share:

You Might Also Like

26 komentárov

 1. Krása!!😇💁 od kolko rokov to odporúčaš?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :) Fú toto ti naozvaj povedať neviem záleží to od kvality vlasov. Všetko ohľadom toho ti poradí slečna na stránke ktorá je uvedená v článku, ja naozaj neviem :)

   Odstrániť
 2. Kolko ťa to stálo ? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Kolko ta to stálo a ako dlho to má vydrzat ? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Je to podla dlžky na vlasy asko mám ja je to 80eur :) Ale sú tam rozne zlavy ked ideš s kamoškou :) .... To je individuálne od 3 mesiacov :) Slečna ktorá mi to robila vravela že ked si to aplikovala opakovane tak jej to vydrží aj pol roka :)

   Odstrániť
 4. Tie vlasy aj potom žehlis ci sa nemozu?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Môžu sa žehliť :) ja si ich žehliť však enbudem pretože mne išlo hlavne o to aby som vlasy nemala krepovité čo mi pomohlo:)

   Odstrániť
  2. Môžu sa žehliť :) ja si ich žehliť však enbudem pretože mne išlo hlavne o to aby som vlasy nemala krepovité čo mi pomohlo:)

   Odstrániť
 5. Kde si si to dala robit prosim ta? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Pri Galante :) je v článku klikačka na stránku :)

   Odstrániť
 6. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Mám strašne zničené vlasy od žehlenia. Vlasy som si žehlila 7 mesiacov každý deň a mám ich komplet ako chemlon. Už asi 4 mesiace si vlasy vôbec nežehlím ale kvalita sa mi upravila len trošku. Viem,že to zaberie čas, ale ja už jednoducho neviem žiť s takýmito zničenými a lámavými vlasmi. Myslíš, že by bolo možná tá kúra, keď mám 14? Rodičia mi to dovolili, len neviem, či je to možné v salóne:)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Možné to určite je, ak máš zničené vlasy tak je to asi najlepšia voľba. Myslím si že v salóne s tým prblém nebudú mať prípadne ti poradia kedy máš prísť. ale ak ti môžem odporučiť klasickým salónom sa vyhni lebo mojim známim skor uškodili ako pomohli dokonca niektorým to ani nepomohlo a salon im na to odpovedal že nie každému to chytí.

   Ak si

   Odstrániť
 8. A keď si spala tak sa ti nijako nepokrčili ? Alebo si ich mala nejako zopnute ?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. No, ono spanie bolo trošku komické :D Treba mat vlasy prehodené cez vankúš a neležať si na nich a nemať ich okolo krku kvôli potu. Priznám s aže prvu noc som sa aj bála pohnúť takže som sa ráno zobudila s dolámaným krkom :D

   Odstrániť
  2. No ja som nad tým keratínom rozmýšľala cca od polky Júla, ale moja dilema bola práve ten spánok :D podľa toho ako si to napísala, radšej asi pospím po sediačky :D

   Odstrániť
 9. Ahoj chcela som sa spýtať bude sa to týkať behanie či je lepšie behať ráno alebo večer ? :)

  OdpovedaťOdstrániť
 10. :O :O Vau!! Naozaj poriadny rozdiel a vyzerá to super!! :O

  http://lovelybeautybook.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)