Thassos - morning routine

By Linda Taylor - 23:31:00


Ahojte baby . Kedže momentálne mam chvíľku času po raňajkách rozhodla som sa že Vám v to to článku opíšem moje dovolenkové ráno. Dnes som vstala 7:30 čo je na miestne pomery ešte noc.
 Moja cesta z postele putovala do kúpeľne a potom rovno na pláž kde som si dala ranný beh. Kedže beh po pláži nie je taká výhra ako to vyzerá vo filmoch tak behať skôr na načerpanie energie do nového dňa. Po behu nasleduje strečing chvíľku relax na pláži a beh naspäť na apartmán . Pri príchode kričím cez balkón na maminu ktorá si práve vychutnáva jej rannú rutinu (káva + cigareta) a podá mi peňaženku . Ja plná nadšenia idem na nákupy ktore tu absolvujem veľmi rada . Kedže ako som spomínala že na ostrove je naše rano ešte noc tak jedine čo je otvorené je rodinná pekarnička ( tie dobroty Vám musim odfotiť !) a minimarket s ovocím . Po ceste z nákupu sa ešte pohrám s miestnymi mačkami (sú na každom rohu a prekvapivo sú čisté) . Na apartmáne si pripravím raňajky (miestny jogurt + ovocie) a vychutnávam si tú skvelú chuť v krásnom prostredí . Po raňajkách už iba chillout a potom smer pláž. 

 • Share:

You Might Also Like

8 komentárov

 1. Spíš mi připadá tohle jak dovolená :D
  Ta snídaně vypadá fakticky dobře... :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Skvelý článok...ty by si mohla písať články aj každú pol hodinku.Milujem ich! Su skvelé :)) :* úplne ich milujem čítať dokonalý relax!!!! :3 :** :* :) ;) <3 <3

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Super clanok:) pekne si schudla Linda ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Super článok :) veľmi ma prekvapilo, že tam majú čisté mačky a, že tam je ešte o 7:30 noc :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)