About nothing

By Linda Taylor - 14:14:00Je 22:32 a ja som dostala chuť písať článok. V hlave mám milión myšlienok o čom by som chcela písať ale spolu vôbec nedávajú zmysel takže rozmýšľam nad tým o čom tento článok vlastne bude. Väčšinou na blogu píšem o niečom konkrétnom delím sa s vami o rady, typy ale niekedy mám chuť písať aj keď nemám žiadnu tému, len tak spontánne.

V poslednej dobe sa mi trošku miešajú myšlienky v hlave. Mám obdobie kedy strácam svoje priority a doslova iba prežívam, len tak bezcielne. Myslím si že každý tieto chvíľky pozná a úprimne závidím každému kto sa pred nimi dokáže vyvarovať. Jedno obdobie makám , idem si za svojim a druhé obdobie prespím. 
Som typ človeka ktorý nevie čo chce. Jeden čas chcem makať ísť za svojím a inokedy chcem zase žiť a nezaťažovať sa prácou a ničím proste len party, relax a podobne, veď to poznáte. Neviem však tieto dve obdobia spojiť a vyťažiť zo svojho času čo najviac. 
Poviem Vám príklad. Medzi moje záľuby patrí cestovanie, chcem spoznávať svet, krajiny, kultúru proste všetko. Moji rodičia mi to umožnujú tým že chodia na dovolenky, výlety. Ale ja? Snáď nevymením volný dom a party v ňom za víkend niekde s rodičmi. Pri tom by som tak veľmi chcela.... Tento rok sa naši rozhodli že idú na dovolenku a ja ako každý rok som iba oznámila že ostávam doma. Čo môže byť predsa lepšie ako týždeň voľný dom pre teenegerku ktorá sa rada baví ? Kedže mamina už zo skúsenosti vedela že sa neoplatí ma presviedčať tak sa o to ani nepokúšala. A ani nemusela, rozmyslela som si to sama. Prečo? Neviem, jednoducho som sa ráno zobudila, spravila si raňajky lahla som si pri bazén na slnko a ani som sa nenazdala a písala som mamine smsku že idem s nimi. Doteraz neviem čo za tým rozhodnutím stálo ale už máme dovolenku vybratú a ja doma o ničom inom nerozprávam. Veľmi sa teším aj keď v kúsku duše dúfam že naši toto leto ešte niekde pôjdu a predsa si ten volný dom užijem, haha. 
Na dovolenku sa teším z toho dôvodu že si tam konečne prečistím hlavu od všetkého , poslednú dobu sa toho u mňa veľmi zmenilo aj keď to navonok nie je vidieť . 
Mimochodom rozhodla som sa že sa pustím do čítania nejakej knihy práve počas dovolenky (Pozor keď ja chcem čítať knihu naozaj sa niečo so mnou deje, haha) a kedže čo sa týka kníh som úplne mimo bola by som rada ak by ste mi poradili nejakú motivačnú.
Inak ako som už spomínala na Facebooku zajtra ma čaká telefonát s rodinou a verím že ho zvládnem. Mrzí ma ale že sa rodina ozvala vtedy keď som našla osobu ktorá je môjmu srdcu blízka. Ale ako sa vraví kde sa niečo končí, niečo nové začína. A poviem Vám na nový začiatok v USA sa neskutočne teším ! Budem rada ak sa ku tomuto článku vyjadríte a napíšete mi či aj Vy mávate rôzne obdobia myslenia (asi tak by som to nazvala)
To by bolo asi všetko čo mám na srdci a na jazyku (alebo skôr v prstoch ?) a nakoniec ešte pár informácií o blogu.

Môj youtube kanál je nachvíľku pozastavený, nejdú mi pridávať videá. Dôvod? Neznámy. Keď to konečne išlo som nemala čas to pridať a na druhý deň zase nič. Inak dozvedela som sa že by sa mal youtube spoplatniť takže neviem čo je na tom pravdy a ak to tak bude neviem ako to bude ďalej.
K blogu asi toľko že zajtra sa môžete tešiť na nový fit článok ku ktorému mi chýbajú už iba fotky. Počas týždňa chystám ešte jeden článok a v stredu odlietam na Thassos, odkial by som chcela pridať aspoň dva príspevky ale nič nesľubujem nakoľko neviem ako to tam bude s Internetom. 

Mimochodom prajem Vám krásny zvyšok prázdnin!!


 • Share:

You Might Also Like

5 komentárov

 1. Ahoj Linda :))
  príspevok ako si napísala About nothing je super ako všetky :3 . Písala si čo ťa napadlo. Teším sa na dalšie :D
  Motivačnú knihu by som ti poradila Šlabikár šťastia alebo 50 odtieňov sivej - sú fakt dobré ;)
  Prajem peknú dovolenku, veľa zážitkov a čakám/e veľa fotiek :33 :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. 50 odtienov sivej ako motivacna? Nemyslis vazne :DD

   Odstrániť
  2. ked vies ako to citat

   Odstrániť
  3. možno zprava doľava? :D :D :D :D jediné motivačné, čo môžeš s 50 odtieňovej sivej urobiť, je zahodiť ju, to bude prvý krok :D :D

   Odstrániť
 2. Ahoj Lindi!
  Práve mám toto obdobie myslenia, ako si to nazvala, kedy neviem, čo chcem a premýšľam nad trilión vecami ako aj nad tým, či som si VŠ vybrala správne..
  Tak, ako ty milujem cestovanie a spoznávanie, takže som sa tebou inšpirovala a o rok snáď cestujem do USA tiež :') ďakujem ti.
  ako motivacnú knihu - Šlabikár šťastia od Baričáka alebo Ako rieka, ktorá plynie od Paula Coelha :-)
  Uzi si dovolenku!

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)