,,YOLO Times,,

By Linda Taylor - 12:16:00


 Podbrezová - I love this place / Podbrezová - Milujem toto miesto


 Hi girls. Lately I’ve been feeling like a totally new person. A few days ago I wrote a post about things I want to do before going to the States. I’ve done few of these activities in past four days. I’ve only slept for about 17 hours, but I can say that I’ve enjoyed every single minute. I’ve never been a busy person, but recently I have discovered how much have I missed. I regret realizing it now as I’m going to have to „leave the nest“, soon.
I’ve got many friends  that I plan several events with, but when the event time is coming up, we-they tend to have excuses.  I think everybody know someone like that.  They stay at home laying in the bed all day instead of going out and trying something new, exciting, but maybe not that comfortable People rather do things they’re used to instead of getting used to something new. I’m glad I got over it and completely left my ‚bubble‘. I recommend it to each one of you and I believe no one will want to go back in time. People tend to ‚close their bubble‘ after a break-up and things like that, and it’s really hard to get out of it then. But I think that the end of something is the best time to start something new, something better. 
I think I did well after breaking up with my ex, but one thing still slowed me down- the fact that I didn’t have a person that would will to live with me for 100 %. But now I can finally say I found those people and my life has totally changed. I’ve had the best weekend ever- some pictures down below. Now I’m  just relaxing and gathering  some energy for next days. I’m going to work and earn some money tomorrow, because I’m going to ,,Senec summer,, this weekend. I hope you’ve liked this post and it has motivated you. Think about me as an example- or actually my ,,YOLO times,,

YOLO
you - only - live - once


Ahojte baby. Za posledné dni mám pocit že som úplne nový človek. Pár dni do zadu som písala článok o veciach, ktoré chcem stihnúť kým odídem do USA. Za posledné 4 dni som si splnila viacero z nich . Spala som asi iba 17 hodín, ale môžem povedať že som si užila každú jednu minútu. Nikdy som nebola osoba ktorá stále niekde lietala, ale teraz som zistila o čom všetko som prichádzala. Ľutujem, že som si to uvedomila až teraz keď sa môj čas kráti a onedlho budem musieť  ,,vyletieť,, z hniezda. 
Mám veľa kamarátov s ktorými sa neustále dohadujeme na rôznych akciách, ale vždy keď sa akcia blíži začnú si hľadať rôzne výhovorky. Myslím si, že každý pozná takého človeka.  Radšej strávia celý deň doma v pohodlí, v posteli ako keby mali vijsť von a zažiť niečo nové , vzrušujúce, no nie možno príliš pohodlné . Ľudia radšej robia veci na ktoré sú zvyknutý, ako keby sa mali prispôsobovať niečomu novému. 

Som rada že ja som toto prekonala a opustila som svoju ,,bublinu,, na 100%. Odporúčam to každému z Vás a verím, že nikto sa nebude chcieť vrátiť späť. 
Väčšinou si ľudia uzatvárajú svoju bublinu po rozchode a podobne  a vtedy je veľmi  ťažké z nej vijsť. Ja si však myslím že koniec  niečoho je najlepší čas na štart niečoho nového, lepšieho. 
Ja som sa po rozchode odrazila hore a myslím si že úspešne, no stále ma brzdilo to že som nemala pri sebe osobu, ktorá by bola ochotná so mnou žiť naplno.  No teraz si môžem povedať  že som konečne tie osoby našla a môj život sa otočil o 180 stupňov. Zažila som najlepší víkend v mojom živote, ktorý vám priblížia fotky pod článkom. Teraz už iba relaxujem v posteli , načerpávam silu na ďalšie dni. Zajtra sa chystám do práce zarobiť nejaké peniaze, pretože cez víkend sa chystám na Senecké leto. 
Dúfam že tento článok sa Vám páčil , namotivoval Vás a zoberiete si príklad z mojich YOLO časov.

Yolo
žijeme - len - raz
Outfit for Separ - Outfit na Separa

Podbrezová with my love / Podbrezová s mojou láskou

Banská Bystrica meeting

Grill party with my family / Grilovačka s rodinou

Photos from the night sorry for the bad quality
Fotky z noci prepáčte za zlú kvalitu


Photo with Separ, the best concert / Fotka so Separom, najlepší koncert

Night swimming, when the swimming pool is closed / Nočné kúpanie na zavretom kúpalisku

 • Share:

You Might Also Like

11 komentárov

 1. ako ste sa dostali na to kupko?:O :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Linda clanok super ale tvoj slovensky pravopis je fakt desny...hlavne tie ciarky...davas ich tam, kde ich netreba a potom pomyselne zasekavam...a naopak tam, kde byt maju, ich nedavas :( ro

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za upozrnenie , poopravujem to a budem na to dávať lepší pozor :)

   Odstrániť
 3. jee teším sa že ideš na senecké leto
  dúfam že ta tam stretnem :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Do angličtiny si to už překládáš sama ? :)
  Jinak článek se ti povedl :3

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem:)) a tento mi prekladala blogerka lucka lebo moj preklad ked mi kontrolovala nevedela ani čo má znamenať tak som jej to poslal v slovenčine a preložila to ona ešte raz :)

   Odstrániť
 5. Lindaa ja sa tak bojím, že keď tam budeš budeš na nás zabúdať :( celý článok som nad tým rozmýšľala... (len si neblokuj instagram, lebo tvoje fotky :3 ) a článok super :) trošku ma zarazilo, že ty spíš 17 hodín za štyri dni pričom mne by nerobilo problém 17 za jeden :) a "You only live once" je už tak komerčné, že som si prestala uvedomovať aký silný význam má :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To určite nebudem !:) Aj ked rátam s tým že prvé mesiace to bude tažké a bude tu toho menej ale potom to chcem rozbehnut naplno :) ... no mne ich tiež nerobí problém prespať za den :D ... No ja sa prioznám že až pred týždnom som zhistila čo to vlastne je :DDD

   Odstrániť
 6. fakt super článok a dúfam, ze na nas nezabudnes aj ked nebudes na SR!!!!
  a dufam, ze na seneckom sa vidime:-)))

  OdpovedaťOdstrániť
 7. . Ľudia radšej robia veci na ktoré sú zvyknutý, ako keby sa mali prispôsobovať niečomu novému. žeby nový citátik? :3

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Oh, kupanie na zatvorenom kupalisku, to by brala ;) :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)