What´s in my Purse?

By Linda Taylor - 5:20:00
Slniečko kde si ? Spýtala som sa samej seba dnes ráno po prebudení. Celý týždeň makám v práci, teším sa na tento voľný deň a ono je zima (respektíve nie také teplo ako bolo). Tak som musela svoje ideály dnešného dňa stráveného pri bazéne v ruke s ľadovým kokteilom zahodiť a rýchlo vymyslieť nové. Nakoniec som dnešné ráno strávila v kuchyni, pripavila som si výdatné raňajky a potom napustila vaňu plnú peny (konečne sa mi to podarilo vytvoriť penu ako s romantických obrázkov, haha). Potom som už iba ľahla, zobrala notebook a čítala blogy popri tom ako sa moje telo varilo v horúcej vode. Priznám sa že mi takýto chilloutík dobre padol aj keď nebol presne podľa mojich pôvodných predstáv, ako náhradný plán bol super. Potom som si už len umyla vlasy a dala nátačky na hlavu aby som mala večer krásne vlny. (Vždy si to vravím ale nikdy to nevijde tak tie vlasy predsa len vždy nakoniec vyžehlím). Teraz ma čaká už iba upratať izbu a čakajú ma nákupy!! Na ten okamih čakám už celý týždeň. No a vrátim sa späť ku tej izbe. Asi to každá pozná, že keď máme nejaké povinnosti, tak nám príde krásne aj pozerať na čisto bielu stenu len aby sme nerobili to čo máme. A práve tak som sa dokopala ku tomuto príspevku. Kedže tento článok mám už v zálohe tak som nemusela dlho rozmýšľať o čom budem písať. K článku mi stačilo už iba nájsť voľné miesto v mojej izbe, kde nafotím fotky k článku. (pri tom neporiadku to bola naozaj ťažká úloha).Ale všetko som to zvládla s prehľadom a tak už pomaličky dopisujem tento článok.
Takže vlnu autorských myšlienok (alebo tak nejako sa tomu vraví) mám už za sebou a teraz prejdem na samotný článok. 


Neviem ako Vy ale ja počas leta preferujem skôr malé kabelky ktoré sú pohodlnejšie, no nie vždy (skoro nikdy) priestorovo praktické. Preto so sebou nosím iba najdôležitejšie veci ktoré Vám predstavím. Bola by som rada keby mi do komentárov napíšete aké veci Vy nosíte v malých kabelkách a ak poznáte nejaké typy ako ušetriť miesto, rada si ich od vás vypočujem .


1. Peňaženka - Myslím si že klasika ako u každého. Mám v nej peniaze, doklady, Isic a podobné veci. Kedže milujem veľké peňaženky a nehodlám sa ich vzdať tak táto moja penaženka zaberá 50% z mojej kabelky. (značka Lindex)

2. Slnčné okuliare - Keď sa nad tým tak zamýšľam tak ich vlastne v tej kabelke nenosím ale mám ich na očiach. Ale tiež tam patria a mám ich tam dosť často. (značka Lindex)

3. Telefón - Taktiež klasika ako u každého. A áno na fotke je iba kryt, keby niektorí anonymovia mali pocit že ja o tom neviem a chceli by mi to pripomenúť v (hlúpych) komentároch . Kedže s telefónom fotím tak ten kryt tam ten telefón znázornuje.

4. Slúchadlá - Vec bez ktorej nejdem ani na krok. Aj keď pri dnešných (stále vybitých Iphone 5) ich mám už viac v tej kabelke ako na ušiach. 

5. Voňavka - V mojom prípade iba vzorka z voňavky s rozprašovačom . Je to konkrétne vôňa od Celvina Kleina Down Town a musím povedať že vonia naozaj krásne.

6. Kozmetika - V malej kabelke z kozmetiky nosím iba púder (nechcem sa predsa lesknúť) a maslo na pery (áno zase to maslo) od Astoru. Nedávno mi tam pribudlo aj multifunkčný balzám od Figs & Rouge ktorý používam najme na lakte alebo suchú pokožku na kolenách. 

7. ,,Haraburdy,, - Posledná vec v mojej taške je malý hrebeň a malý obal v ktorom sa nacházajú tampóny a gumička na vlasy. 


 • Share:

You Might Also Like

9 komentárov

 1. Ahoj, úžasny post :) a kde sa d kúpit ta škatulka?

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Bola ku balenie OB tampónov :) a ďakujem

   Odstrániť
 2. Áhoj prosím ta,mám tiež tu i istú kabelkua mám snou jeden problém,neviem akú ju zvacsovat,už som to skusala bar jako ale bohužiaľ nič:(

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Nechápem čo máš na mysli :)

   Odstrániť
  2. Jak zväčšujes tu kabelku?

   Odstrániť
 3. kde chodíš najčastejšie v Nitre korčuľovať, potrebovala by som tip na nejakú dlhšiu trasu, ako len tú pri rieke :(

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem Vám za každý komentár :)